Zbiórka Na terapie i leczenie Artura - zdjęcie główne

Na terapie i leczenie Artura

10 064 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 303 osoby

W sierpniu 2020r. zdiagnozowano u Artura autyzm, niepełnosprawność intelektualną i padaczkę. Dodatkowo w 2021r. okazało się, że Artur prócz problemów psychologicznych ma problemy z postawą. Artur prezentuje uogólnione napięcie mięśniowe, ma problemy ze stabilizacją i równowagą. Ponadto jego prawe biodro jest skrzywione, co utrudnia mu prostą postawę, a w przyszłości może doprowadzić do poważnej i nieuleczalnej wady. Również ma koślawość stóp i płaskostopie. Artur uczęszcza na terapie ( Si, Pedagoga, Fizjoterapię, Rehabilitację, Logopedię), które są mu bardzo potrzebne w łatwiejszym funkcjonowaniu i nauce. Jednak to bardzo duży koszt, który przekracza możliwości finansowe naszej rodziny. Do tej pory dzięki waszemu wsparciu udało sie nam zebrać środki na finansowanie terapii i leczenie, jednak środki się już skończyły. Teraz potrzebujemy  środków pieniężnych na terapie, badania, leczenie. Bardzo proszę o wpłaty dla mojego syna. Walczymy o jego zdrowie, przyszłość i sprawne funkcjonowanie w społeczeństwie. 

Za każda wpłatę ogromnie dziękuję.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Weronika - awatar

  Weronika

  09.11.2023
  09.11.2023

  💙

 • Kleszcz Sylwia - awatar

  Kleszcz Sylwia

  30.10.2023
  30.10.2023

  Wpłata za koszulę

 • Iweta Pastuszak - awatar

  Iweta Pastuszak

  19.04.2023
  19.04.2023

  Wpłata za sukienkę. Dużo zdrowia i sił Arturku 😘🫶

 • Iwona Prus - awatar

  Iwona Prus

  19.04.2023
  19.04.2023

  Iwona Prus koszulka na ramiączkach

 • Dyrcz Dorota zabawka drewniana autko - awatar

  Dyrcz Dorota zabawka drewniana autko

  18.04.2023
  18.04.2023

  Dyrcz Dorota zabawka drewniana autko

10 064 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 303 osoby

Wpłaty: 303

Slodycze - awatar
Slodycze
30
Fanty - awatar
Fanty
150
Kawa i pistolety na wode - awatar
Kawa i pistolety na wode
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maria Mrugała gra grzybobranie - awatar
Maria Mrugała gra grzybobranie
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Justyna NK - awatar
Justyna NK
5
Joanna Szarańska - awatar
Joanna Szarańska
10
Justyna NK - awatar
Justyna NK
5
Martyna - awatar
Martyna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij