Zbiórka Turnus dla ARTYSTY - zdjęcie główne

Turnus dla ARTYSTY

4 845 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 159 osób

„Rysuje, maluje, kochamuzykoterapię, zajęcia dramowe i teatralne. Jest indywidualistą:nie poddaje się schematom i regułom… dyktuje warunki tworzenia i pojmowania Świata. Rzadko zdarza się by dziecko z innymi wyzwaniami w rozwoju tak artystycznie i dojrzale interpretowało świat w swoich pracach plastycznych. Sztuka to ścieżka emocjonalna Jakuba”- oto opinia jednego  z terapeutów Jakuba, inicjatorki pierwszego profesjonalnego Wernisażu jego prac plastycznych.

Mamy nadzieję, że odnaleźliśmy kierunek rozwoju dla naszego syna. Jakub doszedł dotego ciężką i systematyczną pracą na różnego rodzaju rehabilitacjach. Większość swojego czasu przeznacza na naukę podstawowych czynności i umiejętności które, zdrowym dzieciom przychodzą tak łatwo. Wciągu tygodnia ma sporo zajęć: rano szkoła, popołudnia spędza na nauce u logopedy, pedagoga, na zajęciach muzycznych i plastycznych, dogoterapii, hipoterapii, na masażu taktylnym, refleksologii, arteterapii, na basenie. Wszystkiezajęcia z wyjątkiem szkoły odpłatnie. Kilka razy w roku wyjeżdżamy na turnusy rehabilitacyjne.

Do tego jeszcze  dochodzą wizyty kontrolne u lekarzy specjalistów: laryngolog, endokrynolog,audiolog, kardiolog, stomatolog, okulista, neurolog…

Jakub jest wesołym,lubianym chłopcem pełnym zapału do zdobywania wiedzy.                                                                                                  
Aby móc tak wspaniale sięrozwijać Jakub wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji wymienionej powyżej. Jednak wydatki związane z rehabilitacją przekraczają nasze możliwości finansowe. Jesteśmy skromną zwykłą rodziną z bagażem życiowychdoświadczeń.

Mieszkamy w małej miejscowości oddalonej od Jeleniej Góry 25 km, do Wrocławia i Głogowa mamy 100 km, to też do całej rehabilitacji dochodzi jeszcze koszt dojazdu. Miesięczny koszt rehabilitacji to około 2000zł, jedna godzina rehabilitacji to 70-100zł. Wyjazd na tygodniowyturnus rehabilitacyjny to około 3500 zł (wskazane 4 turnusy wroku).

Pomimo takich trudnościjakoś udaje nam się iść do przodu, Jakub jest pogodnym,uśmiechniętym chłopcem wnoszącym wiele radości w życiu.

Zbieramy na opłacenie turnusu rehabilitacyjnego we Wrocławiu w Ośrodku "Asto", terapia z programu dr Swietłany Masgutowej. Koszt turnusu to 4500 zł.


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.03.2021
  21.03.2021

  Powodzenia

 • Paulina Z - awatar

  Paulina Z

  18.03.2021
  18.03.2021

  Odwagi

4 845 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 159 osób

Wpłaty: 159

Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Adrianna Trudnowska - awatar
Adrianna Trudnowska
230
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila - awatar
Kamila
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
275
Gosia - awatar
Gosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Stępień - awatar
Sylwia Stępień
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij