Zbiórka Turnus dla ARTYSTY - zdjęcie główne

Turnus dla ARTYSTY

4 845 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 159 osób

„Rysuje, maluje, kochamuzykoterapię, zajęcia dramowe i teatralne. Jest indywidualistą:nie poddaje się schematom i regułom… dyktuje warunki tworzenia i pojmowania Świata. Rzadko zdarza się by dziecko z innymi wyzwaniami w rozwoju tak artystycznie i dojrzale interpretowało świat w swoich pracach plastycznych. Sztuka to ścieżka emocjonalna Jakuba”- oto opinia jednego  z terapeutów Jakuba, inicjatorki pierwszego profesjonalnego Wernisażu jego prac plastycznych.

Mamy nadzieję, że odnaleźliśmy kierunek rozwoju dla naszego syna. Jakub doszedł dotego ciężką i systematyczną pracą na różnego rodzaju rehabilitacjach. Większość swojego czasu przeznacza na naukę podstawowych czynności i umiejętności które, zdrowym dzieciom przychodzą tak łatwo. Wciągu tygodnia ma sporo zajęć: rano szkoła, popołudnia spędza na nauce u logopedy, pedagoga, na zajęciach muzycznych i plastycznych, dogoterapii, hipoterapii, na masażu taktylnym, refleksologii, arteterapii, na basenie. Wszystkiezajęcia z wyjątkiem szkoły odpłatnie. Kilka razy w roku wyjeżdżamy na turnusy rehabilitacyjne.

Do tego jeszcze  dochodzą wizyty kontrolne u lekarzy specjalistów: laryngolog, endokrynolog,audiolog, kardiolog, stomatolog, okulista, neurolog…

Jakub jest wesołym,lubianym chłopcem pełnym zapału do zdobywania wiedzy.                                                                                                  
Aby móc tak wspaniale sięrozwijać Jakub wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji wymienionej powyżej. Jednak wydatki związane z rehabilitacją przekraczają nasze możliwości finansowe. Jesteśmy skromną zwykłą rodziną z bagażem życiowychdoświadczeń.

Mieszkamy w małej miejscowości oddalonej od Jeleniej Góry 25 km, do Wrocławia i Głogowa mamy 100 km, to też do całej rehabilitacji dochodzi jeszcze koszt dojazdu. Miesięczny koszt rehabilitacji to około 2000zł, jedna godzina rehabilitacji to 70-100zł. Wyjazd na tygodniowyturnus rehabilitacyjny to około 3500 zł (wskazane 4 turnusy wroku).

Pomimo takich trudnościjakoś udaje nam się iść do przodu, Jakub jest pogodnym,uśmiechniętym chłopcem wnoszącym wiele radości w życiu.

Zbieramy na opłacenie turnusu rehabilitacyjnego we Wrocławiu w Ośrodku "Asto", terapia z programu dr Swietłany Masgutowej. Koszt turnusu to 4500 zł.


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.03.2021
  21.03.2021

  Powodzenia

 • Paulina Z - awatar

  Paulina Z

  18.03.2021
  18.03.2021

  Odwagi

4 845 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 159 osób

Wpłaty: 159

Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Adrianna Trudnowska - awatar
Adrianna Trudnowska
230
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila - awatar
Kamila
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
275
Gosia - awatar
Gosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Stępień - awatar
Sylwia Stępień
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij