Zbiórka Arya i szczury Wrocławia - zdjęcie główne

Arya i szczury Wrocławia

185 zł  z 185 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wrocławskie domy tymczasowe zbierają na spłatę faktury za podcięcie ząbków koszatniczki Aryi oraz kastrację dwóch szczurów Wrocławia.

Koszatniczka przebywa w Koszatniczkowym Domu Tymczasowym "U Kociary"(www.facebook.com/koszatniczki.u.kociary), za to szczury przebywają w Szczurzej Ferajnie (www.facebook.com/szczurzaferajnaDTWroc).


1. Arya

Arya to około 5 letnia koszatniczka, która kilkakrotnie rodziła maluchy w pseudohodowli. Aktualnie poszukuje swojego domu spokojnej starości, może znajdzie go u kogoś z Was? Już tyle wycierpiała.

Powyżej dodane zostały zdjęcia przed i po zabiegu. Sprawne oko zobaczy różnicę, choć większe problemy były przy zębach policzkowych.


2. Szczury Wrocławia

Jacek i Wacek to dwa samce z głośnej interwencji Wrocławskiej. Interwencja trwała od 03 do 10 listopada 2017. Odebrano około 300 szczurów, część z nich tak dziką, że wolontariuszki były gryzione przez nie po nogach. Aktualnie sytuacja się polepszyła, "dziki" z dnia na dzień przekonują się do człowieka, łapią zaufanie.
Po odebraniu szczurów z rąk nieodpowiedzialnych ludzi zostały one rozdysponowane po naszych domach tymczasowych. 

Jacek i Wacek zostały wykastrowane.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Prosimy o pomoc w spłacie faktur!

Łącznie za wszystkie zabiegi i wizyty weterynaryjnej otrzymaliśmy fakturę na kwotę 185,05zł.


Pamiętajcie, że istniejemy i pomagamy tylko dzięki Waszemu wsparciu!
Bez Was nie było by VIVA Gryzonie!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj również inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

Komentarze


 • Basia - awatar

  Basia

  08.06.2018
  08.06.2018

  Powodzenia ogoniaste <3

 • Edyta Górka - awatar

  Edyta Górka

  28.05.2018
  28.05.2018

  <3

185 zł  z 185 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

AGA S - awatar
AGA S
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Zofia Nedzi-Sosnowska - awatar
Zofia Nedzi-Sosnowska
20
Basia - awatar
Basia
20
Sylwia Dziubak-Smyk - awatar
Sylwia Dziubak-Smyk
20
Victor - awatar
Victor
20
Edyta Górka - awatar
Edyta Górka
25
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij