Zbiórka Arya i szczury Wrocławia - zdjęcie główne

Arya i szczury Wrocławia

185 zł z 185 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wrocławskie domy tymczasowe zbierają na spłatę faktury za podcięcie ząbków koszatniczki Aryi oraz kastrację dwóch szczurów Wrocławia.

Koszatniczka przebywa w Koszatniczkowym Domu Tymczasowym "U Kociary"(www.facebook.com/koszatniczki.u.kociary), za to szczury przebywają w Szczurzej Ferajnie (www.facebook.com/szczurzaferajnaDTWroc).


1. Arya

Arya to około 5 letnia koszatniczka, która kilkakrotnie rodziła maluchy w pseudohodowli. Aktualnie poszukuje swojego domu spokojnej starości, może znajdzie go u kogoś z Was? Już tyle wycierpiała.

Powyżej dodane zostały zdjęcia przed i po zabiegu. Sprawne oko zobaczy różnicę, choć większe problemy były przy zębach policzkowych.


2. Szczury Wrocławia

Jacek i Wacek to dwa samce z głośnej interwencji Wrocławskiej. Interwencja trwała od 03 do 10 listopada 2017. Odebrano około 300 szczurów, część z nich tak dziką, że wolontariuszki były gryzione przez nie po nogach. Aktualnie sytuacja się polepszyła, "dziki" z dnia na dzień przekonują się do człowieka, łapią zaufanie.
Po odebraniu szczurów z rąk nieodpowiedzialnych ludzi zostały one rozdysponowane po naszych domach tymczasowych. 

Jacek i Wacek zostały wykastrowane.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Prosimy o pomoc w spłacie faktur!

Łącznie za wszystkie zabiegi i wizyty weterynaryjnej otrzymaliśmy fakturę na kwotę 185,05zł.


Pamiętajcie, że istniejemy i pomagamy tylko dzięki Waszemu wsparciu!
Bez Was nie było by VIVA Gryzonie!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj również inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

Komentarze


 • Basia - awatar

  Basia

  08.06.18
  08.06.18

  Powodzenia ogoniaste <3

 • Edyta Górka - awatar

  Edyta Górka

  28.05.18
  28.05.18

  <3

185 zł z 185 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

AGA S - awatar
AGA S
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Zofia Nedzi-Sosnowska - awatar
Zofia Nedzi-Sosnowska
20
Basia - awatar
Basia
20
Sylwia Dziubak-Smyk - awatar
Sylwia Dziubak-Smyk
20
Victor - awatar
Victor
20
Edyta Górka - awatar
Edyta Górka
25
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij