Zbiórka Auto dla niepełnosprawnych - miniaturka zdjęcia

Auto dla niepełnosprawnych

Jesteśmy Stowarzyszeniem, które od 25 lat pomaga osobom niepełnosprawnym i wspiera ich Rodziny. Z siedzibą w Krakowie obejmujemy naszymi działaniami teren Małopolski.

Prowadzimy  siedem dziennych ośrodków dla osób niepełnosprawnych: dwa Warsztaty Terapii Zajęciowej, cztery Środowiskowe Domy Samopomocy oraz Ośrodek Rehabilitacji i Wsparcia.  Rozwijamy pomoc poprzez projekty: aktywizacji społecznej i zawodowej, usług asystenckich, klubów terapeutycznych dla dzieci z niepełnosprawnościami. Uzupełnieniem są podmioty ekonomii społecznej, w których zatrudnienie znajdują również osoby z niepełnosprawnością. Na co dzień obejmujemy pomocą i wsparciem ponad pół tysiąca osób.

Dzięki tak szerokiemu spectrum udaje nam się pomóc wielu ludziom. Co więcej, nie jest to pomoc jednorazowa i doraźna, ale systemowa i często skutkująca co raz większą ich samodzielnością oraz podniesieniem jakości ich życia.

Wśród wspieranych przez nas osób cześć porusza się na wózkach inwalidzkich. Wtedy, aby pomoc była skuteczna, każdemu z nich potrzebny jest indywidualny asystent oraz specjalnie przystosowany samochód. Jest wiele aktywności, w których nasi beneficjenci mogliby wziąć udział, gdyby nie bariera transportowa. Chcielibyśmy móc zabierać naszych niepełnosprawnych  w ciekawe miejsca i włączać w życie społeczne na równi z innymi, by mogli poczuć, że życie może być ciekawe i piękne!

Wierzymy, że uda nam się zebrać odpowiednią kwotę potrzebną na zakup auta –  zostało jeszcze 38 000 zł. Samochód jest już upatrzony i teraz pozostaje nam „jedynie” pozyskać fundusze. Mamy nadzieję, że z pomocą życzliwych i wrażliwych osób, będzie to możliwe.

Wiemy jak ważne jest przeżycie wzruszenia towarzyszącego niesieniu pomocy, ulgi czy wsparcia. Znalezienie radości w pomaganiu ułatwia przejście przez życie w sposób godny, dobry i wartościowy.

Dobrze jest pomagać, dlatego prosimy Was o pomoc.

Wybierz kwotę

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.08.18
  13.08.18

  Poszło! Trzymam kciuki żeby się udało! Jesteście wspaniali I robicie fantastyczną robotę

  • ChSON "Ognisko" - awatar

   ChSON "Ognisko" - Organizator zbiórki

   13.08.18
   13.08.18

   Dziękujemy!

Wpłaty - 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Ala Walczak - awatar
20
Ala Walczak
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Agnieszka Klimek - awatar
200
Agnieszka Klimek

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.