Zbiórka Autyzm Nikosia - zdjęcie główne

Autyzm Nikosia

1 202 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 
Daria Cieślak - awatar

Daria Cieślak

Organizator zbiórki

Witam serdecznie. 


Nikoś ma 4 latka cierpi na autyzm niskofunkcjonujący, zaburzenia integracji sensorycznej w tym duży lęk grawitacyjny, dyzbioze jelit, zespół cieknącego (przesiąkliwego) jelita.


Koszty samych badań są dla nas bardziej wysokie, a czas ucieka. Niestety choroba jest postępująca i z czasem stan Nikodema się pogarsza.


Nikodem nie mówi, nie rozumie mowy, nie potrafi zgłaszać potrzeb fizjologicznych ani żadnych innych, nie gryzie, potrzebuje pomocy we wszystkim: w ubieraniu, w jedzieniu, nie schodzi po schodach, nie potrafi rysować, bawić się jak inne dzieci w jego wieku. 

Nie zauważa dzieci, ludzi, jest zamknięty w swoim świecie. Dużo się śmieje, ale nie wiemy dlaczego. 

Nie rozumie co mówimy, nie potrafi odczytywać emocji, jest jakby za szybą.


Wiemy, że jest wyjście z tej sytuacji. Nikodem może zacząć funkcjonować normalnie. Jest w stanie dogonić rówieśników, a nawet pójść do szkoły dla dzieci neurotypowych. Trzeba znaleźć przyczynę wszystkich chorób, a do tego potrzebne są bardzo drogie badania, a później leczenie.


Badania, które musimy wykonać to: 

 

1. Diagnostyka układu pokarmowego:


CSA Kompleksowa Analiza Kału w laboratorium Doctors Data w USA 

Koszt 1680zł


Przeciekające jelito (zonulina+histamina) badanie w laboratorium Biovis' Diagnostik w Niemczech 

Koszt 685zł


2.  Diagnostyka zaburzeń metabolizmu:


Organic Acid Test w laboratorium Great Plains w USA - badanie to przeszło 70 markerów. Pokazuje jak funkcjonuje nasz organizm oraz przede wszystkim – co nie działa prawidłowo. Nie daje odpowiedzi na wszystkie pytania, ale jest doskonałym punktem wyjścia do dalszej diagnostyki w razie wykrycia problemów. Koszt 1790zł


3. Alergie pokarmowe (alergie ukryte).


Nietolerancje pokarmowe IgG zależne na 232 produkty badanie z krwi w laboratorium Biovis' Diagnostik w Niemczech 

Koszt 1789zł


4.  Diagnostyka niedoborów mineralnych oraz obciążeń pierwiastkami toksycznymi 


Analiza pierwiastkowa włosa (pierwiastki toksyczne i odzywcze) badanie w laboratorium Doctors Data w USA

Koszt 729zł


5. Diagnostyka zaburzeń układu nerwowego


Neurotransmitery - badanie bazowe (katecholaminy (adrenalina, noradrenalina, dopamina) serotonina) badanie w laboratorium Biovis'Diagnostik w Niemczech 

Koszt 855zł


6. Badania genetyczne 


Panel Metylacji DNA badanie w laboratorium Doctors Data w USA

Koszt 2829zł


Badania te nie są refundowane, nie są wykonywane w Polsce jedynie za pośrednictwem laboratoriów w Polsce (wysyłki do poszczególnych laboratoriów w USA, Niemczech odbywają się średnio raz w miesiącu) 


Proszę o pomoc w wyciągnięciu synka z objęć autyzmu, jeszcze nie jest za późno! 😢❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 202 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 
Daria Cieślak - awatar

Daria Cieślak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Ciocia Paulina R:* - awatar
Ciocia Paulina R:*
50
Karolina - awatar
Karolina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anna Ś - awatar
Anna Ś
20
Michalina Kabulska - awatar
Michalina Kabulska
20
Artur - awatar
Artur
20
Agata - awatar
Agata
10
Iwona - awatar
Iwona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij