Zbiórka Autyzm Nikosia - zdjęcie główne

Autyzm Nikosia

1 202 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Daria Cieślak - awatar

Daria Cieślak

Organizator zbiórki

Witam serdecznie. 


Nikoś ma 4 latka cierpi na autyzm niskofunkcjonujący, zaburzenia integracji sensorycznej w tym duży lęk grawitacyjny, dyzbioze jelit, zespół cieknącego (przesiąkliwego) jelita.


Koszty samych badań są dla nas bardziej wysokie, a czas ucieka. Niestety choroba jest postępująca i z czasem stan Nikodema się pogarsza.


Nikodem nie mówi, nie rozumie mowy, nie potrafi zgłaszać potrzeb fizjologicznych ani żadnych innych, nie gryzie, potrzebuje pomocy we wszystkim: w ubieraniu, w jedzieniu, nie schodzi po schodach, nie potrafi rysować, bawić się jak inne dzieci w jego wieku. 

Nie zauważa dzieci, ludzi, jest zamknięty w swoim świecie. Dużo się śmieje, ale nie wiemy dlaczego. 

Nie rozumie co mówimy, nie potrafi odczytywać emocji, jest jakby za szybą.


Wiemy, że jest wyjście z tej sytuacji. Nikodem może zacząć funkcjonować normalnie. Jest w stanie dogonić rówieśników, a nawet pójść do szkoły dla dzieci neurotypowych. Trzeba znaleźć przyczynę wszystkich chorób, a do tego potrzebne są bardzo drogie badania, a później leczenie.


Badania, które musimy wykonać to: 

 

1. Diagnostyka układu pokarmowego:


CSA Kompleksowa Analiza Kału w laboratorium Doctors Data w USA 

Koszt 1680zł


Przeciekające jelito (zonulina+histamina) badanie w laboratorium Biovis' Diagnostik w Niemczech 

Koszt 685zł


2.  Diagnostyka zaburzeń metabolizmu:


Organic Acid Test w laboratorium Great Plains w USA - badanie to przeszło 70 markerów. Pokazuje jak funkcjonuje nasz organizm oraz przede wszystkim – co nie działa prawidłowo. Nie daje odpowiedzi na wszystkie pytania, ale jest doskonałym punktem wyjścia do dalszej diagnostyki w razie wykrycia problemów. Koszt 1790zł


3. Alergie pokarmowe (alergie ukryte).


Nietolerancje pokarmowe IgG zależne na 232 produkty badanie z krwi w laboratorium Biovis' Diagnostik w Niemczech 

Koszt 1789zł


4.  Diagnostyka niedoborów mineralnych oraz obciążeń pierwiastkami toksycznymi 


Analiza pierwiastkowa włosa (pierwiastki toksyczne i odzywcze) badanie w laboratorium Doctors Data w USA

Koszt 729zł


5. Diagnostyka zaburzeń układu nerwowego


Neurotransmitery - badanie bazowe (katecholaminy (adrenalina, noradrenalina, dopamina) serotonina) badanie w laboratorium Biovis'Diagnostik w Niemczech 

Koszt 855zł


6. Badania genetyczne 


Panel Metylacji DNA badanie w laboratorium Doctors Data w USA

Koszt 2829zł


Badania te nie są refundowane, nie są wykonywane w Polsce jedynie za pośrednictwem laboratoriów w Polsce (wysyłki do poszczególnych laboratoriów w USA, Niemczech odbywają się średnio raz w miesiącu) 


Proszę o pomoc w wyciągnięciu synka z objęć autyzmu, jeszcze nie jest za późno! 😢❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 202 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Daria Cieślak - awatar

Daria Cieślak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Ciocia Paulina R:* - awatar
Ciocia Paulina R:*
50
Karolina - awatar
Karolina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anna Ś - awatar
Anna Ś
20
Michalina Kabulska - awatar
Michalina Kabulska
20
Artur - awatar
Artur
20
Agata - awatar
Agata
10
Iwona - awatar
Iwona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij