Zbiórka Walka suczek z pseudo. - zdjęcie główne

Walka suczek z pseudo.

5 850 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

W ciągu tygodnia 4 suczki z pseudo i jeden samiec przekroczyły próg naszych domów tymczasowych. O ile samiec jest w dobrej kondycji, to suczki są w okropnym stanie :( 

Dwie z nich miały już podstawowe badania, a kolejne dwie czekają na wizyty. Każda z nich wymaga leczenia, wycięcia guzów z sutków i sterylizacji. W tym momencie przy naszych seniorach i kolejnych dwóch psiakach, które zostały odebrane nieodpowiedzialnym ludziom, to dość dużo. Jednak mamy nadzieję, że nam pomożecie, bo nie mogłyśmy im odmówić :( 

Będziemy informować na bieżąco o postępach każdego z psiaków, a będzie o czym pisać… 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.08.2022
  03.08.2022

  Zdrowia i szczęśliwych domów <3

 • Tosia - awatar

  Tosia

  27.07.2022
  27.07.2022

  Tosia wspiera.

 • Amigo - awatar

  Amigo

  26.07.2022
  26.07.2022

  Trzymam kciuki za wszystkie pieski ❤❤❤

5 850 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 61

Paulina witaszek - awatar
Paulina witaszek
160
Monika Ulandowska - awatar
Monika Ulandowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia - awatar
Kasia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agga - awatar
Agga
20
Ola Kołowrot - awatar
Ola Kołowrot
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij