Zbiórka Remont łazienki dla taty - zdjęcie główne

Remont łazienki dla taty

7 317 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 136 osób w ciągu 7 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Macek - awatar

Sandra Macek

Organizator zbiórki

Jestem córka taty Mateusza.

Zbieram na remont łazienki dla mojego taty od 3 lat ciężko choruje  na serce. Przez ostatnie 8 miesięcy walczył z nowotowrem płuca gdzie ja i moje rodzeństwo wraz z moja mamą walczyliśmy o tatę. Dziś szczęśliwie jest po przeszczepie serca i potrzebuje dostosowania łazienki dla jego potrzeb. Bardzo dla mnie jest ważne zebranie pieniędzy na wykonanie tego remontu łazienki by po tak ciężkiej chorobie ułatwić chodź troszkę życia mojemu kochanemu tacie. Bardzo proszę o pomoc w zebraniu pieniedzy na remont łazienki jest to bardzo ważne dla mnie bo wiem, że w ten sposób ułatwie codzienne życie tacie, a zarazem zrobię mu niespodziankę po długim powrocie ze szpitala. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Edyta - awatar

  Edyta

  07.05.21
  07.05.21

  Trzymam kciuki!

 • Justyna - awatar

  Justyna

  07.05.21
  07.05.21

  Pomyślności

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.05.21
  06.05.21

  Trzymam za Was kciuki. Bądź dobrej myśli. Wierzę w to, że najgorsze już za Wami. Pozdrawiam serdecznie K.C.

 • Dawid K - awatar

  Dawid K

  05.05.21
  05.05.21

  👏👍💪

 • Klaudia Zaprzałka - awatar

  Klaudia Zaprzałka

  05.05.21
  05.05.21

  Wracaj do zdrowia 💪😘

7 317 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 136 osób w ciągu 7 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Macek - awatar

Sandra Macek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 136

wojciech - awatar
wojciech
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ewelina Gregorczyk - awatar
Ewelina Gregorczyk
20
Kamil - awatar
Kamil
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Edyta - awatar
Edyta
50
Małgorzata Papała-Kańtor - awatar
Małgorzata Papała-Kańtor
20
Justyna - awatar
Justyna
30
Kinga - awatar
Kinga
100
Grzegorz Baran - awatar
Grzegorz Baran
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij