Zbiórka Chcemy dalej sterylizować koty - zdjęcie główne

Chcemy dalej sterylizować koty

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Iwona Kulisz - awatar

Iwona Kulisz

Organizator zbiórkiKochani Nasza sytuacja w ostatnim czasie bardzo się pogorszyła a podopiecznych przybywa.😦

Pieniądze uzyskane z bazarku i od darczyńców w całości są przeznaczane na karmę dla kotów .Bardzo dużo dokładamy z własnych środków. ...

Nie ma tygodnia żebyśmy nie miały telefonu z prośbą o złapanie kotów na kastrację albo chorych na leczenie.

W większości są to koty dzikie albo zwyczajnie przerażone sytuacja w której się znalazły i musimy je łapać na klatki łapki. Później musimy przełożyć je w transportery.... no i właśnie tutaj pojawia się problem, bo mamy ich tylko 4 sztuki 😦

Niestety dużo ludzi pożyczając od Nas transportery zapomnieli oddać albo zwyczajnie się "zużyły"...

Jadąc na większą łapankę potrzebujemy conajmniej 8-10 transporterów. 

Nie możemy zostawić żadnego potrzebującego kota,którego uda Nam się "gratisowo" złapać. ...

Nie wspominając już o tym,że koty będące w Naszych dt również jedżą do weterynarza i również muszą to być transportery sprawne i bezpieczene. 

Najlepiej sprawdzają się GULLIVERY,które są solidne i maja mocne plastikowe drzwiczki.

Niestety apel o transportery na fb nie wiele dał więc musimy zebrać troszkę pieniążków i same kupić. 

Bardzo prosimy o pomoc. Chcemy dalej walczyć z bezdomnością i nadmierną populacja kotów wolnożyjących,ale możemy to robić dalej tylko z Waszą pomocą. ...

DOM TYMCZASOWY "KOTY Z PRZYSTANI"
500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Iwona Kulisz - awatar

Iwona Kulisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Ania - awatar
Ania
20
SylwanaZ - awatar
SylwanaZ
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Dorota Wąsowicz - awatar
Dorota Wąsowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
B.B. - awatar
B.B.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Bor - awatar
Agnieszka Bor
15
Renata Matulka - awatar
Renata Matulka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij