Zbiórka Chcemy dalej sterylizować koty - zdjęcie główne

Chcemy dalej sterylizować koty

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Iwona Kulisz - awatar

Iwona Kulisz

Organizator zbiórkiKochani Nasza sytuacja w ostatnim czasie bardzo się pogorszyła a podopiecznych przybywa.😦

Pieniądze uzyskane z bazarku i od darczyńców w całości są przeznaczane na karmę dla kotów .Bardzo dużo dokładamy z własnych środków. ...

Nie ma tygodnia żebyśmy nie miały telefonu z prośbą o złapanie kotów na kastrację albo chorych na leczenie.

W większości są to koty dzikie albo zwyczajnie przerażone sytuacja w której się znalazły i musimy je łapać na klatki łapki. Później musimy przełożyć je w transportery.... no i właśnie tutaj pojawia się problem, bo mamy ich tylko 4 sztuki 😦

Niestety dużo ludzi pożyczając od Nas transportery zapomnieli oddać albo zwyczajnie się "zużyły"...

Jadąc na większą łapankę potrzebujemy conajmniej 8-10 transporterów. 

Nie możemy zostawić żadnego potrzebującego kota,którego uda Nam się "gratisowo" złapać. ...

Nie wspominając już o tym,że koty będące w Naszych dt również jedżą do weterynarza i również muszą to być transportery sprawne i bezpieczene. 

Najlepiej sprawdzają się GULLIVERY,które są solidne i maja mocne plastikowe drzwiczki.

Niestety apel o transportery na fb nie wiele dał więc musimy zebrać troszkę pieniążków i same kupić. 

Bardzo prosimy o pomoc. Chcemy dalej walczyć z bezdomnością i nadmierną populacja kotów wolnożyjących,ale możemy to robić dalej tylko z Waszą pomocą. ...

DOM TYMCZASOWY "KOTY Z PRZYSTANI"
500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Iwona Kulisz - awatar

Iwona Kulisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Ania - awatar
Ania
20
SylwanaZ - awatar
SylwanaZ
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Dorota Wąsowicz - awatar
Dorota Wąsowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
B.B. - awatar
B.B.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Bor - awatar
Agnieszka Bor
15
Renata Matulka - awatar
Renata Matulka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij