Zbiórka Umierający szczeniak z lasu - zdjęcie główne

Umierający szczeniak z lasu

1 140 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wolontariat Bezdomnym Psom - awatar

Wolontariat Bezdomnym Psom

Organizator zbiórki

Jesteśmy wolontariuszami pomagającymi zwierzętom w schronisku. Prosimy o pomoc dla szczeniaka porzuconego w lesie, znalezionego w stanie krytycznym.

To suczka, nazwałyśmy ją Isia.  Znaleziono ją w lesie, ledwo żywą. Isia trafiła do nas w stanie skrajnego wyczerpania, zagłodzenia, wyziębienia. Jej temperatura ciała wynosiła 35 stopni!

Prawie się nie ruszała, było jej wszystko jedno.....

Isia trafiła od razu do lecznicy, gdzie włączono kroplówki, witaminy, antybiotyki. Długo nie można było podnieść temperatury ciała...Isia była na granicy. Nikt nie wiedział czy da radę, czy przeżyje.

Ogromna była nasza radość gdy temperatura w końcu drgnęła, zaczęła iść w górę.  Można było zająć się małą bardziej szczegółowo, dokładniej zbadać.

Okazało się że Isia  nie podpiera się na przednią łapkę. Łapka po prostu wisi bezwładnie. RTG pokazało złamanie guzka stawu łokciowego- zaniki mięśni, prawie brak bicepsa i tricepsa.

Isię czeka skomplikowana operacja i rehabilitacja. Już teraz Isia ma w lecznicy rachunki do zapłaty. A przed nią długie leczenie by mogła być sprawna.

Prosimy o pomoc dla Isi, prosimy o wsparcie w opłacie kosztów leczenia. Isia przeszła już dosyć. Teraz czas by mogła poczuć co znaczy być normalnym psim dzieckiem i by mogła poznać że człowiek nie tylko zły.

Kontakt w sprawie pomocy: Basia, tel. 608 451 727


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    05.04.2019
    05.04.2019

    Musi sie udać :)

1 140 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wolontariat Bezdomnym Psom - awatar

Wolontariat Bezdomnym Psom

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Zuza Tkacz - awatar
Zuza Tkacz
20
Bartosz Majeran - awatar
Bartosz Majeran
20
Patryk Micewicz - awatar
Patryk Micewicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ela Cichoń - awatar
Ela Cichoń
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gosia - awatar
Gosia
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij