Zbiórka Umierający szczeniak z lasu - zdjęcie główne

Umierający szczeniak z lasu

1 140 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wolontariat Bezdomnym Psom - awatar

Wolontariat Bezdomnym Psom

Organizator zbiórki

Jesteśmy wolontariuszami pomagającymi zwierzętom w schronisku. Prosimy o pomoc dla szczeniaka porzuconego w lesie, znalezionego w stanie krytycznym.

To suczka, nazwałyśmy ją Isia.  Znaleziono ją w lesie, ledwo żywą. Isia trafiła do nas w stanie skrajnego wyczerpania, zagłodzenia, wyziębienia. Jej temperatura ciała wynosiła 35 stopni!

Prawie się nie ruszała, było jej wszystko jedno.....

Isia trafiła od razu do lecznicy, gdzie włączono kroplówki, witaminy, antybiotyki. Długo nie można było podnieść temperatury ciała...Isia była na granicy. Nikt nie wiedział czy da radę, czy przeżyje.

Ogromna była nasza radość gdy temperatura w końcu drgnęła, zaczęła iść w górę.  Można było zająć się małą bardziej szczegółowo, dokładniej zbadać.

Okazało się że Isia  nie podpiera się na przednią łapkę. Łapka po prostu wisi bezwładnie. RTG pokazało złamanie guzka stawu łokciowego- zaniki mięśni, prawie brak bicepsa i tricepsa.

Isię czeka skomplikowana operacja i rehabilitacja. Już teraz Isia ma w lecznicy rachunki do zapłaty. A przed nią długie leczenie by mogła być sprawna.

Prosimy o pomoc dla Isi, prosimy o wsparcie w opłacie kosztów leczenia. Isia przeszła już dosyć. Teraz czas by mogła poczuć co znaczy być normalnym psim dzieckiem i by mogła poznać że człowiek nie tylko zły.

Kontakt w sprawie pomocy: Basia, tel. 608 451 727


Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    05.04.2019
    05.04.2019

    Musi sie udać :)

1 140 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wolontariat Bezdomnym Psom - awatar

Wolontariat Bezdomnym Psom

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Zuza Tkacz - awatar
Zuza Tkacz
20
Bartosz Majeran - awatar
Bartosz Majeran
20
Patryk Micewicz - awatar
Patryk Micewicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ela Cichoń - awatar
Ela Cichoń
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gosia - awatar
Gosia
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij