Zbiórka Dla dzieci z PPOW w Wielgiem - miniaturka zdjęcia

Dla dzieci z PPOW w Wielgiem

Iwona Lewandowska - awatar

Iwona Lewandowska

Organizator zbiórki


Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Jest to czas wyczekiwanego urlopu, relaksu i wyjazdów. Dzieci, również te znajdujące się pod opieką Powiatowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wielgiem, nie mogą doczekać się ostatniego szkolnego dzwonka  i dwumiesięcznego odpoczynku.

Wyjazd na wakacje jest czasem, kiedy nasi podopieczni choć na chwilę mogą zapomnieć   o smutkach dnia codziennego. Zależy nam, aby wakacje były dla naszych dzieci chwilami pełnymi radości, poznawania drugiego człowieka, ale przede wszystkim beztroskiej zabawy.

W ubiegłym roku nasze dzieci po raz pierwszy były nad morzem, w tym roku chcemy im pokazać południe Polski, m.in. Kraków i Zakopane.

Koszt wyjazdu na 4 dniową wycieczkę dla 14 wychowanków i 3 opiekunów to około 12 880 zł (757,65 zł/osoba). W tą kwotę wliczone są przejazd, noclegi, wyżywienie, zwiedzanie Krakowa, Zakopanego, Wieliczki, wizyta w auaparku. 

3737 zł uzyskaliśmy od organizatorów Turnieju Charytatywnego Futsal, który odbył się 24 lutego br. w Golubiu-Dobrzyniu. Planujemy również organizację Maratonu Zumby. Podczas ubiegłorocznego zebraliśmy prawie 2300 zł, liczymy że w tym roku będzie to podobna kwota.

Jeśli uda nam się zebrać, odliczając prowizję dla serwisu, kwotę 4 500 zł dzięki Waszej ofiarności, resztę jesteśmy w stanie dołożyć z własnego budżetu.

Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie.

Iwona Lewandowska - awatar

Iwona Lewandowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij