Zbiórka Leczenie i diagnostyka zwierząt - miniaturka zdjęcia

Leczenie i diagnostyka zwierząt Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leczenie i diagnostyka zwierząt - zdjęcie główne

Leczenie i diagnostyka zwierząt

17 856 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 529 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Fundacja "Azyl Nadziei" zajmuje się głównie zwierzętami chorymi, starymi, kalekimi. Trafiają tu również zwierzęta po zmarłych właścicielach, po wypadkach czy porzucone. Najczęściej są to koty i także psy, a także króliki, gryzonie, ptaki, niedawno był nawet jenot. Niestety taka ilość zwierząt chorych, starych czy po wypadkach generuje duże koszty związane z ich utrzymaniem i leczeniem. 

Pod opieką Fundacji aktualnie jest 10 kotów z kardiomiopatią, kot z ropowicą pogryziony przez psa, kotka po trzech wylewach, kot z nowotworem, kot z pękniętym podniebieniem (aktualnie po zabiegu zaszycia dziury), kilkanaście kotów po zmarłych właścicielach, dwa koty z bezwładnym tyłem, kotka z wyrwanym ogonem, kotka ze zdeformowanymi łapami, kotka ze złamaną miednicą, stary pies z chorym sercem, pies z chorą trzustką, sunia z przetrąconą kością krzyżową, stara suczka z nowotworem i wiele innych. Plus całe morze kociąt w różnym wieku i w różnym stanie.

Leczenie, zabiegi operacyjne, zaopiekowanie zwierząt, karma bytowa i specjalistyczna - to wszystko kosztuje niemało. Wciąż spłacamy zaległe faktury, a nowe cały czas spływają.

W imieniu swoim i naszych podopiecznych bardzo prosimy o wsparcie, abyśmy nadal mogli pomagać potrzebującym zwierzętom. Razem możemy uratować wiele istnień

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Azyl Nadziei - awatar

  Fundacja Azyl Nadziei

  08.08.2019
  08.08.2019

  Tydzień temu trafiła do nas kotka z kociętami. Kotka miła, możliwe, że kiedyś miała dom, kulała na jedną łapę. Okazało się, że miała złamaną miednicę. Przeszła zabieg usunięcia główki kości udowej. Dostała na imię Milenka. Po wyleczeniu, zaszczepieniu i sterylizacji będzie szukała dobrego domu

  Zdjęcie aktualizacji 35 449

Komentarze


 • Tomasz - licytacje - awatar

  Tomasz - licytacje

  10.03.2023
  10.03.2023

  Fanty z licytacji

 • Piotr Pasoń - awatar

  Piotr Pasoń

  27.01.2023
  27.01.2023

  Należność za fanty bazarkowe :-)

 • Anna Wójcik - awatar

  Anna Wójcik

  26.01.2023
  26.01.2023

  116,137 trzymajcie sie Zwierzaczki!

 • Anka Em - awatar

  Anka Em

  06.12.2022
  06.12.2022

  Bazarek opłata za fant nowe wdzianko dla psa rozmiar M

 • Oliwia Pajor - awatar

  Oliwia Pajor

  18.10.2022
  18.10.2022

  Przesyłka paczkomat

17 856 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 529 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 529

Natalia Stach - awatar
Natalia Stach
30
Monika Wiącek - awatar
Monika Wiącek
25
Justyna - awatar
Justyna
25
Magdalena Sarna - awatar
Magdalena Sarna
52
Ewa Klonowska - awatar
Ewa Klonowska
186
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Agata - awatar
Agata
27
Alicja - awatar
Alicja
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Agata Step - awatar
Agata Step
46

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij