Zbiórka Leczenie i diagnostyka zwierząt - miniaturka zdjęcia

Leczenie i diagnostyka zwierząt Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leczenie i diagnostyka zwierząt - zdjęcie główne

Leczenie i diagnostyka zwierząt

15 229 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 459 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Fundacja "Azyl Nadziei" zajmuje się głównie zwierzętami chorymi, starymi, kalekimi. Trafiają tu również zwierzęta po zmarłych właścicielach, po wypadkach czy porzucone. Najczęściej są to koty i także psy, a także króliki, gryzonie, ptaki, niedawno był nawet jenot. Niestety taka ilość zwierząt chorych, starych czy po wypadkach generuje duże koszty związane z ich utrzymaniem i leczeniem. 

Pod opieką Fundacji aktualnie jest 10 kotów z kardiomiopatią, kot z ropowicą pogryziony przez psa, kotka po trzech wylewach, kot z nowotworem, kot z pękniętym podniebieniem (aktualnie po zabiegu zaszycia dziury), kilkanaście kotów po zmarłych właścicielach, dwa koty z bezwładnym tyłem, kotka z wyrwanym ogonem, kotka ze zdeformowanymi łapami, kotka ze złamaną miednicą, stary pies z chorym sercem, pies z chorą trzustką, sunia z przetrąconą kością krzyżową, stara suczka z nowotworem i wiele innych. Plus całe morze kociąt w różnym wieku i w różnym stanie.

Leczenie, zabiegi operacyjne, zaopiekowanie zwierząt, karma bytowa i specjalistyczna - to wszystko kosztuje niemało. Wciąż spłacamy zaległe faktury, a nowe cały czas spływają.

W imieniu swoim i naszych podopiecznych bardzo prosimy o wsparcie, abyśmy nadal mogli pomagać potrzebującym zwierzętom. Razem możemy uratować wiele istnień

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Azyl Nadziei - awatar

  Fundacja Azyl Nadziei

  08.08.2019
  08.08.2019

  Tydzień temu trafiła do nas kotka z kociętami. Kotka miła, możliwe, że kiedyś miała dom, kulała na jedną łapę. Okazało się, że miała złamaną miednicę. Przeszła zabieg usunięcia główki kości udowej. Dostała na imię Milenka. Po wyleczeniu, zaszczepieniu i sterylizacji będzie szukała dobrego domu

  Zdjęcie aktualizacji 35 449

Komentarze


 • Piotr Pasoń - awatar

  Piotr Pasoń

  27.01.2023
  27.01.2023

  Należność za fanty bazarkowe :-)

 • Anna Wójcik - awatar

  Anna Wójcik

  26.01.2023
  26.01.2023

  116,137 trzymajcie sie Zwierzaczki!

 • Anka Em - awatar

  Anka Em

  06.12.2022
  06.12.2022

  Bazarek opłata za fant nowe wdzianko dla psa rozmiar M

 • Oliwia Pajor - awatar

  Oliwia Pajor

  18.10.2022
  18.10.2022

  Przesyłka paczkomat

 • Oliwia Pajor - awatar

  Oliwia Pajor

  17.10.2022
  17.10.2022

  Za rzęsy magnetyczne 🥰

15 229 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 459 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 459

Gosia Nadolna - awatar
Gosia Nadolna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
26
Dorota Grubiak - awatar
Dorota Grubiak
20
Ada Stotko - awatar
Ada Stotko
15
Sylwia Dziennik - awatar
Sylwia Dziennik
62
Piotr Pasoń - awatar
Piotr Pasoń
50
Barbara Wojtarowicz - awatar
Barbara Wojtarowicz
30
Dagmara Kowol - awatar
Dagmara Kowol
50
Sylwia Katka - awatar
Sylwia Katka
19
Agnieszka Kryczka - awatar
Agnieszka Kryczka
16

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij