Zbiórka Polacy dla Kefalonii cyklon - zdjęcie główne

Polacy dla Kefalonii cyklon

9 398 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby
Agata Biedna - awatar

Agata Biedna

Organizator zbiórki

Witajcie ! Mam na imię Agata i mieszkam na greckiej wyspie Kefalonii. Po zauważeniu ogromnej chęci niesienia pomocy przez uczestników naszej grupy, Kefalonia, na Facebooku oraz innych grup, postanowiłam rozpocząć tę zbiórkę. 

Od 17.09.2020 nad Wyspami Jońskimi szalał cyklon Ianos. Przez dwa dni przyniósł ze sobą bardzo silne wiatry i opady deszczu, powodując uszkodzenia budynków, dróg i linii energetycznych a także podtopienia. Do dziś (19.09.2020) w wielu miejscach na wyspie nie ma prądu oraz wody. Najpiękniejsze miejsca na wyspie takie jak Assos, Agia Efimia czy Fiskardo będące wizytówką naszej wyspy ucierpiały najbardziej. W szczególności dla tych miejsc pragnę prosić o pomoc, by mieszkańcy mieli możliwość szybkiego powrotu do normalności, odbudowy po raz kolejny swoich mieszkań i miejsc pracy. Kefalonia to jedna z ukochanych wysp Greckich, na którą co roku przyjeżdża wielu Polaków. Proszę, pokażmy serdecznym i gościnnym Kefalończykom, że mogą na nas liczyć w tych trudnych momentach. Jeżeli masz możliwość wpłać choć złotówkę by móc ogladać tę wyspę i cieszyć się jej pięknem jak najszybciej. 

Przekazanie uzbieranej darowizny dla potrzebujących mieszkańców odbędzie się za pośrednictwem relacji na naszej grupie na Fb. 

DZIĘKUJĘ BARDZO KAŻDEMU DARCZYŃCY! PONIEWAŻ W ASSOS BARDZO POTRZEBNE SĄ TYMCZASOWE OŚWIETLENIA I BATERIE DO LAMP, ZAPASY JEDZENIA I WODY , KWOTA DO ZEBRANIA ZOSTALA ZWIĘKSZONA DO 5000 ZŁ. 

AKTUALIZACJA 

Kochani, nasz cel 5000 zl został osiągnięty, jednak pomoc nadal jest potrzebna!  Prosimy o dalsze wpłaty i udostępnianie! 

Dzięki Waszym darowiznom, mieszkańcy otrzymali ponad 250 ciepłych posiłków i najpotrzebniejsze rzeczy materialne takie jak koce, palniki gazowe, detergenty do sprzątania domów, wodę i ubrania. Dziękujemy raz jeszcze i ponownie prosimy o wsparcie ! Dzięki niemu będziemy działać dalej! 


Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o zniszczeniach, znajdziesz informacje na moim profilu na Instagramie @polka_na_kefalonii lub na grupie ,Kefalonia, na Fb 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.09.2020
  27.09.2020

  Προσεύχομαι

 • Irena K. - awatar

  Irena K.

  26.09.2020
  26.09.2020

  Wiem, ze to kropla w morzu potrzeb, ale grosz do grosza dla potrzebujących! Siły życzę i optymizmu mieszkańcom cudownej Kefalonii, która już nie pierwszy raz nawiedzona została kataklizmami...

 • K. G. - awatar

  K. G.

  25.09.2020
  25.09.2020

  Polacy dla Kefalonii:*

 • Julita Siek - awatar

  Julita Siek

  25.09.2020
  25.09.2020

  Serce boli, że nie możemy być teraz na miejscu by fizycznie pomoc, ale choć w ten sposób, chociaż to jest kropla w morzu potrzeb :( Udostępniajmy link do zbiórki

 • Kasia i Bartek - awatar

  Kasia i Bartek

  23.09.2020
  23.09.2020

  Symboliczba wpłata dla naszej ukochanej Kefalonii, która jeszcze w tym roku udało się nam odwiedzić.Serce pęka, tyle zniszczeń...życzymy dużo siły wszystkim mieszkańcom.

9 398 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby
Agata Biedna - awatar

Agata Biedna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 162

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karolina - awatar
Karolina
20
Monika - awatar
Monika
18
Andrzej Niedźwiedź - awatar
Andrzej Niedźwiedź
100
Justyna Sośnicka - awatar
Justyna Sośnicka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wiola - awatar
Wiola
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij