Zbiórka OKALECZONE psie dziecko - zdjęcie główne

OKALECZONE psie dziecko

600 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Inspektorzy OTOZ Animals ze Słupska otoczyli opieką dwa szczenięta zamarzające na lodowatym śniegu. Byli to dwaj bracia,którym nadano imiona : Sancho i Santiago. Ze względu na ich stan zostali przewiezieni bezpośrednio do kliniki weterynaryjnej,w której natychmiast zostały podane kroplówki ratujące życie. Santiago był najsłabszy,lecz szybko nabrał sił i już cieszy się życiem psa adoptowanego przez cudowną rodzinę.

Sancho jest pieskiem ze zdeformowaną łapką i choć ogromnie baliśmy się o Jego los,okazało się, że i do Niego uśmiechnęło się ogromne szczęście.

Poznaliśmy wspaniałą parę, u której naszym zdaniem Sancho będzie w pełni szczęśliwy.

Chcemy jednak ZOBACZYĆ, PRZEKONAĆ SIĘ NA 100 %.

Tylko wtedy,gdy osobiście przekażemy naszego Maluszka w ręce rodziny adopcyjnej - będziemy mogli spać spokojnie. Dopiero wówczas będziemy pewni, że nie zawiedliśmy.

Potrzebujemy Państwa wsparcia by pokonać 600 km, chcemy zabezpieczyć Sancho również w mikrochip.

Pokonują nas opłaty za usługi weterynaryjne i niestety nie dysponujemy już środkami finansowymi by pomóc naszej psince w tej najważniejszej DRODZE DO DOMU.

Prosimy pomóżcie Nam być odpowiedzialnymi opiekunami .

Spełnijmy wspólnie wyjątkowe marzenie skrzywdzonego psiego dziecka.

Aktualizacje


 • OTOZ Animals Oddział Słupsk - awatar

  OTOZ Animals Oddział Słupsk

  17.01.17
  17.01.17

  Dla Niego walczymy o najlepsze jutro !

  Zdjęcie aktualizacji 2 491

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.01.17
  18.01.17

  ❤❤❤❤❤

  • OTOZ Animals Oddział Słupsk - awatar

   OTOZ Animals Oddział Słupsk - Organizator zbiórki

   18.01.17
   18.01.17

   Z całego serduszka DZIĘKUJEMY ❤❤❤💕💕💕💖💖💖💗💗💗💟💟💟💞💞💞

600 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Wpłaty: 19

warr - awatar
warr
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Mariusz - awatar
Mariusz
25
Patrycja - awatar
Patrycja
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kinga - awatar
Kinga
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krysia - awatar
Krysia
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij