Zbiórka OKALECZONE psie dziecko - zdjęcie główne

OKALECZONE psie dziecko

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Inspektorzy OTOZ Animals ze Słupska otoczyli opieką dwa szczenięta zamarzające na lodowatym śniegu. Byli to dwaj bracia,którym nadano imiona : Sancho i Santiago. Ze względu na ich stan zostali przewiezieni bezpośrednio do kliniki weterynaryjnej,w której natychmiast zostały podane kroplówki ratujące życie. Santiago był najsłabszy,lecz szybko nabrał sił i już cieszy się życiem psa adoptowanego przez cudowną rodzinę.

Sancho jest pieskiem ze zdeformowaną łapką i choć ogromnie baliśmy się o Jego los,okazało się, że i do Niego uśmiechnęło się ogromne szczęście.

Poznaliśmy wspaniałą parę, u której naszym zdaniem Sancho będzie w pełni szczęśliwy.

Chcemy jednak ZOBACZYĆ, PRZEKONAĆ SIĘ NA 100 %.

Tylko wtedy,gdy osobiście przekażemy naszego Maluszka w ręce rodziny adopcyjnej - będziemy mogli spać spokojnie. Dopiero wówczas będziemy pewni, że nie zawiedliśmy.

Potrzebujemy Państwa wsparcia by pokonać 600 km, chcemy zabezpieczyć Sancho również w mikrochip.

Pokonują nas opłaty za usługi weterynaryjne i niestety nie dysponujemy już środkami finansowymi by pomóc naszej psince w tej najważniejszej DRODZE DO DOMU.

Prosimy pomóżcie Nam być odpowiedzialnymi opiekunami .

Spełnijmy wspólnie wyjątkowe marzenie skrzywdzonego psiego dziecka.

Aktualizacje


 • OTOZ Animals Oddział Słupsk - awatar

  OTOZ Animals Oddział Słupsk

  17.01.2017
  17.01.2017

  Dla Niego walczymy o najlepsze jutro !

  Zdjęcie aktualizacji 2 491

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.01.2017
  18.01.2017

  ❤❤❤❤❤

  • OTOZ Animals Oddział Słupsk - awatar

   OTOZ Animals Oddział Słupsk - Organizator zbiórki

   18.01.2017
   18.01.2017

   Z całego serduszka DZIĘKUJEMY ❤❤❤💕💕💕💖💖💖💗💗💗💟💟💟💞💞💞

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Wpłaty: 19

warr - awatar
warr
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Mariusz - awatar
Mariusz
25
Patrycja - awatar
Patrycja
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kinga - awatar
Kinga
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krysia - awatar
Krysia
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij