Zbiórka OKALECZONE psie dziecko - zdjęcie główne

OKALECZONE psie dziecko

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Inspektorzy OTOZ Animals ze Słupska otoczyli opieką dwa szczenięta zamarzające na lodowatym śniegu. Byli to dwaj bracia,którym nadano imiona : Sancho i Santiago. Ze względu na ich stan zostali przewiezieni bezpośrednio do kliniki weterynaryjnej,w której natychmiast zostały podane kroplówki ratujące życie. Santiago był najsłabszy,lecz szybko nabrał sił i już cieszy się życiem psa adoptowanego przez cudowną rodzinę.

Sancho jest pieskiem ze zdeformowaną łapką i choć ogromnie baliśmy się o Jego los,okazało się, że i do Niego uśmiechnęło się ogromne szczęście.

Poznaliśmy wspaniałą parę, u której naszym zdaniem Sancho będzie w pełni szczęśliwy.

Chcemy jednak ZOBACZYĆ, PRZEKONAĆ SIĘ NA 100 %.

Tylko wtedy,gdy osobiście przekażemy naszego Maluszka w ręce rodziny adopcyjnej - będziemy mogli spać spokojnie. Dopiero wówczas będziemy pewni, że nie zawiedliśmy.

Potrzebujemy Państwa wsparcia by pokonać 600 km, chcemy zabezpieczyć Sancho również w mikrochip.

Pokonują nas opłaty za usługi weterynaryjne i niestety nie dysponujemy już środkami finansowymi by pomóc naszej psince w tej najważniejszej DRODZE DO DOMU.

Prosimy pomóżcie Nam być odpowiedzialnymi opiekunami .

Spełnijmy wspólnie wyjątkowe marzenie skrzywdzonego psiego dziecka.

Aktualizacje


 • OTOZ Animals Oddział Słupsk - awatar

  OTOZ Animals Oddział Słupsk

  17.01.2017
  17.01.2017

  Dla Niego walczymy o najlepsze jutro !

  Zdjęcie aktualizacji 2 491

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.01.2017
  18.01.2017

  ❤❤❤❤❤

  • OTOZ Animals Oddział Słupsk - awatar

   OTOZ Animals Oddział Słupsk - Organizator zbiórki

   18.01.2017
   18.01.2017

   Z całego serduszka DZIĘKUJEMY ❤❤❤💕💕💕💖💖💖💗💗💗💟💟💟💞💞💞

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Wpłaty: 19

warr - awatar
warr
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Mariusz - awatar
Mariusz
25
Patrycja - awatar
Patrycja
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kinga - awatar
Kinga
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krysia - awatar
Krysia
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij