Nikola Gałańdziuk
Stało się...
Żegnaj przyjacielu.. Biegaj dzielnie za tęczowym mostem💔
Chciałam podziękował wszystkim, którzy zechcieli Nas wesprzeć
To co udało się zebrać przeznaczyliśmy na badania oraz na koszty pchówku.
Zawsze wspieraliśmy zbiórki..ale nie przypuszczaliśmy, że sami będziemy takiej potrzebować..
Dżony pojawił się w naszym życiu ponad 4.5 roku temu. Kocie dziecko zostało znalezione w rynnie. Stamtąd zabrane do Fundacji i Domu Tymczasowego. Gdy trafiliśmy do DT, w którym był wraz z mnóstwem innych kocich dzieci i każdy z nich chciał zwrócić na siebie uwagę. Ja byłam bardzo zdezorientowana, bo byłam w takim miejscu pierwszy raz. Ale Adam od razu wiedział, że to właśnie ten dzieciak wróci z niami do domu. Że to właśnie jemu zagwarantowaliśmy własny dom i własnych ludzi. I zabraliśmy kota o imieniu Miodek (taki słodki ponoć był 🤣). Ale dla Nas od razu był Dżonym.
Od zawsze wiadomo, że koty w stadzie wychowują się lepiej, więc po 3 miesiącach dołączył do Nas Dżej-Dżej.
Chłopaki nigdy nie chorowali..
Aż do..
Zauważyłam, że stan ogólny Dżonego pogorszył się..stał się osowiały, całe dnie i noce spędzał pod łóżkiem,sporo schudł, wydalał śluz nawet na środku pokoju, bez próby podejścia do kuwety..
*pierwsza wizyta u weterynarza (piątek): badania krwii, kału, temperatura i antybiotyk.
*druga wizyta u weterynarza(poniedziałek): bardzo złe wyniki krwi, które mogą wskazywać na białaczkę lub chłoniaka; w kale czysto
*trzecia wizyta (wtorek): w badaniu USG ukazane mocno powiększone węzły chłonne na jelitach. Pierwsza diagnoza: chłoniak. Kolejne badanie krwii na FeLV i FIV, na szczęście UJEMNE. Zostajemy wysłani po konsultację onkologiczną.
*u onkologa nr1 (czwartek) Dowiedzieliśmy się,że są w zasadzie są trzy możliwe diagnozy
1.FIP
2. Ostra infekcja układu pokarmowego
3. Najmniej prawdopodobny chłoniak.
Dżony dostał sporo leków
Zrobiono mu kolejne porównawcze badania krwii
*u onkologa nr 2 (piątek)
Dżony dostaje kolejne dawki sterydów.
*onkolog nr 3 (poniedziałek) kolejne sterdy
*na następny dzień (wtorek) dostaję telefon od onkologa, że przyszły wyniki krwii, które mocno wskazują na FIP-a.
*onkolog nr 4(piątek) Dżony dostaje kolejne sterydy, dobrze na nie reaguje. Wyniki powoli poprawiają się.
Przed nami kolejna wizyta kontrolna i kolejne badania, kolejne Leki.
To dopiero początek batalii o życie Dżonego. Mało wiemy, mało rozumiemy. Tak na prawdę najważniejsze,że w tej chwili możemy podtrzymywać dobry stan Dżonego poprzez leki,a i wizyty u weta niestety też do najtańszych nie należą. Nie wiemy ile to potrwa. Nie wiemy czy na 100% Dżony już potrzebuje terapii przeciwko FIP, która nie jest dopuszczona w Polsce. Chcemy o niego zawalczyć, a niestety koszta Nas przerastają..stąd decyzja o zbiórce. I mam głęboką nadzieję, że pomożecie uratować Nam naszego sierściucha.
Stało się...
Żegnaj przyjacielu.. Biegaj dzielnie za tęczowym mostem💔
Chciałam podziękował wszystkim, którzy zechcieli Nas wesprzeć
To co udało się zebrać przeznaczyliśmy na badania oraz na koszty pchówku.
Organizator zbiórki
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!