Zbiórka Pomóżmy dzieciom śp. Joli - zdjęcie główne

Pomóżmy dzieciom śp. Joli

39 153 zł z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 729 osób
Zbiórka zakończona
 
Magda Neugebauer - awatar

Magda Neugebauer

Organizator zbiórki

 Ania 9 lat i Milenka 14 lat dwie dziewczynki ,które 23 maja 2020 straciły to co dziecko ma najcenniejsze swoją mamę. COVID -19 pokonał Jolę  w 4 dni. Miała 49 lat i najlepszy czas swojego życia przed sobą. 

Teraz dzieci zostały z tatą i z babcią. 

Mam na imię Magda i jestem siostrą Joli. Odkąd pamiętam zawsze sobie obiecywałyśmy, że jak jednej  z nas coś się stanie to druga zaopiekuje się jej dziećmi jak swoimi. Pragnę dotrzymać słowa i zawalczyć  o jak najlepsze życie dla moich siostrzenic.

Zapytacie na co zbieram? Dzieci potrzebują dużego wsparcia ponieważ Jola zmarła w trakcie remontu ich skromnego domku. Potrzeba wyremontować pokój od dzieci, łazienkę, ocieplić cały dom i dach by w domu było zawsze ciepło. By dom zawsze kojarzył im się z bezpieczeństwem i miłością.

 Jola była osobą o niesamowicie pięknym sercu,zawsze uśmiechnięta,pomagająca innym jak tylko potrafiła. To Ona mimo wielu trudności zawsze mówiła " DAM RADĘ" . Choroba kręgosłupa na którą chorowała, nie zabiła w niej chęci do życia, ponieważ miała dla kogo żyć. Dzieci były jej największym skarbem. 

Kiedy zaczęła się pandemia to Ona dostarczała nam maseczki,w trosce żebyśmy czasem się nie zarazili. To Ona pomagała swoim znajomym  w pisaniu dokumentów do instytucji aby otrzymali pomoc z państwa. Zawsze skromna, pracowita, bezinteresowna, zawsze z sercem na dłoni dla drugiego człowieka.

 Kiedy rozmawiałyśmy w poniedziałek przed jej śmiercią,nic nie wskazywało, że już więcej się nie zobaczymy.

 Jola we wtorek dostała katar,w środę nie czuła smaku zupy, w czwartek mówiła że boli ją głowa od zatok, w piątek pani doktor stwierdziła,że to zapalenie oskrzeli i dostała antybiotyk tylko, że w piątek Joli brakowało już oddechu.

W sobotę rano Joli zatrzymała się akcja serca, Milenka dzielnie ją wentylowała podczas reanimacji , do momentu przyjazdu karetki. Kiedy pogotowie zabrało ją do szpitala jeszcze mieliśmy nadzieję, ze wszystko będzie dobrze. Kazali przyjechać nam za dwie godziny. Nikt nie spodziewał się takiej diagnozy-COVID-19. Pani siostra nie przeżyje 24 godzin.

Jola zmarła 23 maja o godz 15:45. W tą sobotę na Coronavirusa zmarły tylko dwie osoby jedną z nich była moja siostra.

Zadawaliśmy sobie pytanie : Jak to przecież to niemożliwe?Gdzie się zaraziła? Kiedy?Przecież nas to nie dotyczy, nie znamy nikogo chorego? Ale przecież ludzie przechodzą to bezobjawowo.????? To miało być tylko zapalenie oskrzeli!!!!

Jola przeszła nie jedną grypę, nie jedno zapalenie oskrzeli. Niestety wirusa  nie pokonała.

Teraz kiedy od dwóch tygodni siedzimy na kwarantannie z pozytywnym wynikiem na Covid-19 mam dużo czasu na przemyślenia ale nadal sobie nie wyobrażam tej przyszłości bez Joli ciężko jest myśleć że jej dzieci już jej nie zobaczą , nie przytulą,nie upiecze już dla nich urodzinowego tortu a ona to naprawdę robiła z sercem i miłością siedząc po nocach. Mnie jest ciężko przeżyć tę rozłąkę a co dopiero dzieciom, dla których Jola była największym wsparciem.

Kochani zwracam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie SKARBÓW mojej siostry Milenki i Ani aby po tej stracie  jaka ich spotkała,uwierzyły że to może być początek nowego rozdziału ich życia w pięknie wyremontowanym domku.

W imieniu mojej siostry Joli,bardzo Wam dziękuję, za każdą wpłatę, za każdy dobry gest i każde udostępnienie uczynione dla dziewczynek.

 Wiem że jest wiele ludzi o pięknym sercu jakie miała moja siostra, dlatego jeszcze raz bardzo proszę, pomóżmy jej dzieciom patrzeć w przyszłość z nadzieją.


Pozdrawiam Magdalena Neugebauer 


Aktualności


 • Magda Neugebauer - awatar

  Magda Neugebauer

  22.06.20
  22.06.20

  Kochani. W imieniu mojej zmarłej siostry Joli oraz ich córek Ani i Milenki z całego serca, pragnę państwu podziękować za każdą, nawet najmniejszą kwotę, którą z dobroci serca wpłacaliście na konto zbiórki. Za każde słowo wsparcia i pociechy oraz za każde udostępnienie. Cudownie wiedzieć, że w obliczu takiej tragedii można na Was liczyć. Jednocześnie pragnę państwa poinformować,iż decyzją prawnego opiekuna dzieci z dniem 22.06.2020 kończymy zbiórkę na portalu pomagam.pl a zebraną dotychczas kwotę przekażemy na konto, które zostało specjalnie otwarte dla dzieci w ING Banku. Pragnę również zapewnić wszystkich, którzy wsparli zbiórkę na moje siostrzenice, że pieniążki będą przeznaczone na ich lepszą przyszłość. Jeszcze raz dziękuję za Wasze dobre serca. Wiem ,że dobro powraca dlatego naprawdę warto pomagać. :):):) JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!!!!!! Serdecznie pozdrawiam Magda Neugebauer

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.06.20
  17.06.20

  Powierzam Dziewczynki Bożej Opiece

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.20
  14.06.20

  Wszystkiego dobrego, przytulam.

 • siomsiod - awatar

  siomsiod

  13.06.20
  13.06.20

  wszystkiego dobergo

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.06.20
  12.06.20

  ❤️

39 153 zł z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 729 osób
Zbiórka zakończona
 
Magda Neugebauer - awatar

Magda Neugebauer

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 729

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Małgorzata - awatar
Małgorzata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maciej Dyka - awatar
Maciej Dyka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
20
Spychała - awatar
Spychała
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij