Zbiórka Pomoc dla rodziny Kamila - zdjęcie główne

Pomoc dla rodziny Kamila

20 181 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 458 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy społeczną grupą osób, które łączy chęć pomocy rodzinie Kamila.

Kamil nigdy nie był sam, miał kochającą Rodzinę, przyjaciół i znajomych. Z ogromnym niedowierzaniem czytaliśmy słowa o tragicznym wypadku,  do którego doszło we wtorek 31 stycznia przed godziną 7 rano. Na drodze powiatowej w miejscowości Ołudza w województwie śląskim, w powiecie zawierciańskim, w gminie Szczekociny.

Kamil pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci Amelka (8 lat)  i Staś (4 latka)  jako przyjaciele i znajomi po prostu ludzie dobrej woli prosimy Wszystkich w wsparcie dla tej rodziny.

Śmierć Kamila była dla strażaków ogromnym stresem, gdyż jako pierwsi dojechali na miejsce wypadku, robili wszystko co było w ich mocy aby uratować życie przyjaciela...

"Wszyscy z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłym odejściu w wieku 29 lat na wieczną służbę Druha - Kamila Zasady, który był członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Ołudzy. 

Druh Kamil zawsze pomagał innym, setki razy ratował życie ludzi jako strażak. Był człowiekiem o wielkim sercu. Zawsze chętny do pomocy sąsiedzkiej, był bardzo dobrym i skromny Człowiekiem."  Tak wspominają go przyjaciele strażacy.

"Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dziś nad ranem, wracając z nocnej służby, zginął w wypadku drogowym nasz Kolega sierżant Kamil Zasada. Jego śmierć wstrząsnęła środowiskiem policyjnym. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych Policji składa Komendant Główny Policji."

Sierżant Kamil Zasada był policjantem od blisko 5 lat. Do września ubiegłego roku był związany z katowickim oddziałem prewencji, następnie trafił do Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu do Wydziału Ruchu Drogowego. Mimo, że służył w Zawierciu zaledwie kilka miesięcy, dał się poznać jako znakomity i pewny towarzysz na służbie. Zawsze odpowiadający na prośby o pomoc i wsparcie, niezawodny kompan codziennych zadań." Tak mówią o nim policjanci z którymi służył.

Prosimy o wsparcie i udostępnianie tej zbiórki.


Organizatorem zbiórki jest społeczna grupa Akademia Dobrych Pomysłów w porozumieniu z przyjaciółmi Kamila. Cała kwota 100% zebrana w tej zbiórce będzie przekazana dla dzieci Kamila. Zbiórka jest uzgodniona z najbliższą rodziną.

W imieniu Wszystkich Strażaków i Policjantów, którzy mieli zaszczyt poznać Ciebie i z tobą służyć społeczeństwu, kiedy wielokrotnie ratowałeś ludzkie życie innych... Na ręce pogrążonej w smutku Rodziny, składamy wyrazy współczucia i żalu...

Cześć Jego Pamięci! [*] 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Akademia Dobrych Pomysłów - awatar

  Akademia Dobrych Pomysłów

  22.02.2023
  22.02.2023

  Szanowni Państwo Wszyscy Darczyńcy. Dzięki Waszemu wsparciu zostało przekazane 19 801zł. Nasza wspólna pomoc ruszyła kiedy tylko dowiedzieliśmy się o zaistniałej sytuacji. My jako Akademia Dobrych Pomysłów dziękujemy Wam za zaufanie i pomoc dla dzieci. Naszą pasją jest pomaganie w stylu niewidzialnej ręki 🖐 jednak to dzięki Wam Wszystkim Darczyńcom ta niby niewidzialna pomoc staje się prawdziwa, realna i sama w sobie widoczna, kiedy z każdym krokiem pozwala oddalać się od tragedii kolejnym poszkodowanym...
  Z całego serca dziękujemy Wam Wszystkim za każdą pomoc i udostępnianie.
  Odciśnij z nami swoją pomocną dłoń 🖐 Dziękujemy ❤
  Działamy dalej...
  Akademia Dobrych Pomysłów
  Napisz do nas: [email protected]

Komentarze


 • Mariusz - awatar

  Mariusz

  05.02.2023
  05.02.2023

  Kolega

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.02.2023
  04.02.2023

  Niebieska krew

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.02.2023
  03.02.2023

  #HoldTheLine

 • Klasa z Rokitna - awatar

  Klasa z Rokitna

  03.02.2023
  03.02.2023

  Pamiętamy ... 🖤

 • Kolega z OPP - awatar

  Kolega z OPP

  02.02.2023
  02.02.2023

  .

20 181 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 458 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 458

Dla Stasia i Amelki - awatar
Dla Stasia i Amelki
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Jacek Maligłówka - awatar
Jacek Maligłówka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotrek s - awatar
Piotrek s
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij