Zbiórka Dzień Babci i Dziadka w ZOL w JZ - zdjęcie główne

Dzień Babci i Dziadka w ZOL w JZ

51 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Estera Woźniak-Prycelas - awatar

Estera Woźniak-Prycelas

Organizator zbiórki

Kochane osoby, przybywamy do was z kolejną akcją. Na Dzień Babci i Dziadka chcemy sprezentować podopiecznym naszego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Pielęgnacyjnego w Jastrzębiu-Zdroju drobne upominki. Każde 5 zł przybliży nas do celu jakim jest uśmiech na twarzach podopiecznych :) 

Po wstępnych rozmowach z osobami odpowiedzialnymi uzgodniliśmy, że stworzymy 50 paczuszek z ciepłymi skarpetami oraz 50 paczuszek z pluszakami, słodkim poczęstunkiem i źródłem witaminek.  Oprócz zbiórki pieniężnej prowadzimy również zbiórkę potrzebnych nam rzeczy. 

Aby zebrane owoce się nie zepsuły prosimy o dostarczenie produktów w dniu 25/26 stycznia lub zakupienia vouchera do sklepu spożywczego abyśmy takie owoce mogli na świeżo zakupić.

Dla wszystkich zabieganych lub osób, które chciałyby nas wesprzeć a nie mają innej możliwości stworzyliśmy tą oto zbiórkę. 


Do dnia 26.01 chcemy zebrać/zakupić następujące rzeczy: 

* 4 maszynki do golenia włosów

* 50 pluszaków (małe lub średnie)

* 50 par ciepłych skarpet (wełniane, góralskie itp.)

* 96 czekolad zwykłych + 4 dla cukrzyków

* 96 paczek delicji + 4 paczki ciasteczek dla cukrzyków

* 100 bananów 

* 100 pomarańczy 

* 100 jabłek 


Po akcji na stronie FB @AktywistyczneJastrzebie zostaną opublikowane rachunki :) 


Bardzo liczymy na państwa liczny udział. W trakcie naszej poprzedniej akcji pokazaliście nam, że jeśli się chcę to można. 

Pomaganie jest fajne. Pomóżmy i tym razem 


Wasz Team Aktywistyczne Jastrzębie :)

oraz nasza koordynatorka Estera Woźniak-Prycelas


Aktualizacje


 • Estera Woźniak-Prycelas - awatar

  Estera Woźniak-Prycelas

  26.02.2022
  26.02.2022

  Szanowni Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju i okolic!

  W związku z brutalnym atakiem Rosji na Ukrainę należy spodziewać się zwiększonego napływu osób szukających schronienia i pomocy. Uruchomiliśmy bazę wolontariuszy. Zbieramy również środki finansowe, które zostaną rozdzielona dla potrzebujących ofiar wojny na terenie Jastrzębie, Żor, Rybnika i Wodzisławia Śląskiego.

  Dlatego jeśli chciał(a)byś dołączyć do lokalnej akcji pomocowej - bardzo prosimy o uzupełnienie poniższego formularza - informacje o tym kto i jakiego wsparcia, i w jakim zakresie może udzielić będą bardzo przydatne przy koordynowaniu działań.

  https://docs.google.com/forms/d/1Xk9hQxRtaQQBzu0ms8dZslArUhDnpBCxxETutkyY2c/edit#response=ACYDBNghJdWsfZTcfWEZq70zNWmIAmh07rHm9cjFOgMqVYkn91qgWm3-s25lVNzS3LeYd9M

  Z góry ogromnie dziękujemy!
  Aktywisyczne Jastrzębie

  Zdjęcie aktualizacji 88 773

51 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Estera Woźniak-Prycelas - awatar

Estera Woźniak-Prycelas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Klaudia - awatar
Klaudia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij