Zbiórka Dzień Babci i Dziadka w ZOL w JZ - zdjęcie główne

Dzień Babci i Dziadka w ZOL w JZ

51 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Estera Woźniak-Prycelas - awatar

Estera Woźniak-Prycelas

Organizator zbiórki

Kochane osoby, przybywamy do was z kolejną akcją. Na Dzień Babci i Dziadka chcemy sprezentować podopiecznym naszego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Pielęgnacyjnego w Jastrzębiu-Zdroju drobne upominki. Każde 5 zł przybliży nas do celu jakim jest uśmiech na twarzach podopiecznych :) 

Po wstępnych rozmowach z osobami odpowiedzialnymi uzgodniliśmy, że stworzymy 50 paczuszek z ciepłymi skarpetami oraz 50 paczuszek z pluszakami, słodkim poczęstunkiem i źródłem witaminek.  Oprócz zbiórki pieniężnej prowadzimy również zbiórkę potrzebnych nam rzeczy. 

Aby zebrane owoce się nie zepsuły prosimy o dostarczenie produktów w dniu 25/26 stycznia lub zakupienia vouchera do sklepu spożywczego abyśmy takie owoce mogli na świeżo zakupić.

Dla wszystkich zabieganych lub osób, które chciałyby nas wesprzeć a nie mają innej możliwości stworzyliśmy tą oto zbiórkę. 


Do dnia 26.01 chcemy zebrać/zakupić następujące rzeczy: 

* 4 maszynki do golenia włosów

* 50 pluszaków (małe lub średnie)

* 50 par ciepłych skarpet (wełniane, góralskie itp.)

* 96 czekolad zwykłych + 4 dla cukrzyków

* 96 paczek delicji + 4 paczki ciasteczek dla cukrzyków

* 100 bananów 

* 100 pomarańczy 

* 100 jabłek 


Po akcji na stronie FB @AktywistyczneJastrzebie zostaną opublikowane rachunki :) 


Bardzo liczymy na państwa liczny udział. W trakcie naszej poprzedniej akcji pokazaliście nam, że jeśli się chcę to można. 

Pomaganie jest fajne. Pomóżmy i tym razem 


Wasz Team Aktywistyczne Jastrzębie :)

oraz nasza koordynatorka Estera Woźniak-Prycelas


Aktualizacje


 • Estera Woźniak-Prycelas - awatar

  Estera Woźniak-Prycelas

  26.02.2022
  26.02.2022

  Szanowni Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju i okolic! W związku z brutalnym atakiem Rosji na Ukrainę należy spodziewać się zwiększonego napływu osób szukających schronienia i pomocy. Uruchomiliśmy bazę wolontariuszy. Zbieramy również środki finansowe, które zostaną rozdzielona dla potrzebujących ofiar wojny na terenie Jastrzębie, Żor, Rybnika i Wodzisławia Śląskiego. Dlatego jeśli chciał(a)byś dołączyć do lokalnej akcji pomocowej - bardzo prosimy o uzupełnienie poniższego formularza - informacje o tym kto i jakiego wsparcia, i w jakim zakresie może udzielić będą bardzo przydatne przy koordynowaniu działań. https://docs.google.com/forms/d/1Xk9hQxRtaQQBzu0ms8dZslArUhDnpBCxxETutkyY2c/edit#response=ACYDBNghJdWsfZTcfWEZq70zNWmIAmh07rHm9cjFOgMqVYkn91qgWm3-s25lVNzS3LeYd9M Z góry ogromnie dziękujemy! Aktywisyczne Jastrzębie

  Zdjęcie aktualizacji 88 773

51 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Estera Woźniak-Prycelas - awatar

Estera Woźniak-Prycelas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Klaudia - awatar
Klaudia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij