Zbiórka Babi-od 5lat czeka w hoteliku! - miniaturka zdjęcia

Babi-od 5lat czeka w hoteliku!

Zbiórka Babi-od 5lat czeka w hoteliku! - zdjęcie główne

Babi-od 5lat czeka w hoteliku!

360 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 

Babi trafiła pod naszą opiekę w połowie lipca 2013 roku, miała wtedy ok. 1,5-2 lata. Przyjechała z maluchami spod Radomia, gdzie psy żyły w dziurze pod stertą desek. Maluchów było 7, niestety większość została zabita :/ Tylko 3 maluchy udało się uratować. Babi była niezwykle troskliwą i wspaniałą mamą, jej maluszki miały wtedy ok. 5tygodni.

Babi trafiła do hoteliku pod Warszawą, jej maluchy do domów tymczasowych. Śliczna, smukła, nie była dzikuskiem- wierzyłyśmy że szybko trafi na swojego człowieka.

Niestety czas mijał, telefon milczał- mimo promocji ogłoszeń :/ Zupełnie nie rozumiemy dlaczego przez ten czas nikt nie zainteresował się tą wspaniałą sunią.

Niestety pobyt Babi w hoteliku wiąże się z ogromnymi kosztami-miesięcznie jest to kwota 450zł. Łatwo policzyć ile jej pobyt w hotelu kosztował przez te wszystkie lata :(

Deklaracji w ramach wirtualnych adopcji jest mało i są to kwoty, które nie pokrywają nawet 1/4 comiesięcznych zobowiązań. Błagamy o pomoc, pomóżcie nam utrzymać ją w hoteliku- to jedyny DOM, jaki ta sunia miała w swoim życiu.


 Dziś Babi to ok. 7letnia dostojna pani, której pyszczek dawno oprószyła siwizna, a boczki nabrały kształtów. To babka z charakterem, choć przyjacielska to jednak stanowcza w relacjach z innymi psami w hotelu. Ma swoich psich przyjaciół z którymi uwielbia szaleć na wybiegu.
 Gdy zaufa- tu już na zawsze! Swojego człowieka uwielbia, jest spragniona uwagi i kontaktu, dlatego czasem bywa zazdrosna o inne psy. Wiernie towarzyszy swojemu człowiekowi, gdzie człowiek tam i ona. Jest bardzo ciekawska.
 W stosunku do obcych ludzi czasem bywa nieśmiała, ale przysmaki szybko pozwalają skrócić dystans. Za przysmaki zrobi wszystko;)

Babi nadal ufnie patrzy w przyszłość! Wierzymy że w końcu znajdzie swoich ludzi i dobry dom! Prosimy jednak o wsparcie jej hotelowania, psy hotelowe spędzają nam sen z powiek bowiem co miesiąc generują ogromne koszty (blisko 6tys.). Będziemy wdzięczne za każdą wpłatę, choćby symboliczną. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
360 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Agnieszka Benita - awatar
Agnieszka Benita
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij