Zbiórka Babi-od 7lat czeka w hoteliku - miniaturka zdjęcia

Babi-od 7lat czeka w hoteliku

Zbiórka Babi-od 7lat czeka w hoteliku - zdjęcie główne

Babi-od 7lat czeka w hoteliku

660 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Babi trafiła pod naszą opiekę w połowie lipca 2013 roku, miała wtedy ok. 1,5-2 lata. Przyjechała z maluchami spod Radomia, gdzie psy żyły w dziurze pod stertą desek. Maluchów było 7, niestety większość została zabita :/ Tylko 3 maluchy udało się uratować. Babi była niezwykle troskliwą i wspaniałą mamą, jej maluszki miały wtedy ok. 5tygodni.

Babi trafiła do hoteliku pod Warszawą, jej maluchy do domów tymczasowych. Śliczna, smukła, nie była dzikuskiem- wierzyłyśmy że szybko trafi na swojego człowieka.

Niestety czas mijał, telefon milczał- mimo promocji ogłoszeń :/ Zupełnie nie rozumiemy dlaczego przez ten czas nikt nie zainteresował się tą wspaniałą sunią.

Niestety pobyt Babi w hoteliku wiąże się z ogromnymi kosztami-miesięcznie jest to kwota 450zł. Łatwo policzyć ile jej pobyt w hotelu kosztował przez te wszystkie lata :(

Deklaracji w ramach wirtualnych adopcji jest mało i są to kwoty, które nie pokrywają nawet 1/4 comiesięcznych zobowiązań. Błagamy o pomoc, pomóżcie nam utrzymać ją w hoteliku- to jedyny DOM, jaki ta sunia miała w swoim życiu.


 Dziś Babi to ok. 8letnia dostojna pani, której pyszczek dawno oprószyła siwizna, a boczki nabrały kształtów. To babka z charakterem, choć przyjacielska to jednak stanowcza w relacjach z innymi psami w hotelu. Ma swoich psich przyjaciół z którymi uwielbia szaleć na wybiegu.


 Gdy zaufa- tu już na zawsze! Jest spragniona uwagi i kontaktu, dlatego czasem bywa zazdrosna o inne psy.  W stosunku do obcych ludzi czasem bywa nieśmiała, ale przysmaki szybko pozwalają skrócić dystans. Za przysmaki zrobi wszystko ;)

Babi nadal ufnie patrzy w przyszłość! Wierzymy że w końcu znajdzie swoich ludzi i dobry dom! Prosimy jednak o wsparcie jej hotelowania, psy hotelowe spędzają nam sen z powiek bowiem co miesiąc generują ogromne koszty (blisko 6tys. na rok). Będziemy wdzięczne za każdą wpłatę, choćby symboliczną. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
660 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 8

DORI - awatar
DORI
50
Agnieszka Be - awatar
Agnieszka Be
200
Elfik🧚‍♀️ - awatar
Elfik🧚‍♀️
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Agnieszka Benita - awatar
Agnieszka Benita
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij