Zbiórka Babi-od 7lat czeka w hoteliku - miniaturka zdjęcia

Babi-od 7lat czeka w hoteliku

Zbiórka Babi-od 7lat czeka w hoteliku - zdjęcie główne

Babi-od 7lat czeka w hoteliku

860 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 

Babi trafiła pod naszą opiekę w połowie lipca 2013 roku, miała wtedy ok. 1,5-2 lata. Przyjechała z maluchami spod Radomia, gdzie psy żyły w dziurze pod stertą desek. Maluchów było 7, niestety większość została zabita :/ Tylko 3 maluchy udało się uratować. Babi była niezwykle troskliwą i wspaniałą mamą, jej maluszki miały wtedy ok. 5tygodni.

Babi trafiła do hoteliku pod Warszawą, jej maluchy do domów tymczasowych. Śliczna, smukła, nie była dzikuskiem- wierzyłyśmy że szybko trafi na swojego człowieka.

Niestety czas mijał, telefon milczał- mimo promocji ogłoszeń :/ Zupełnie nie rozumiemy dlaczego przez ten czas nikt nie zainteresował się tą wspaniałą sunią.

Niestety pobyt Babi w hoteliku wiąże się z ogromnymi kosztami-miesięcznie jest to kwota 450zł. Łatwo policzyć ile jej pobyt w hotelu kosztował przez te wszystkie lata :(

Deklaracji w ramach wirtualnych adopcji jest mało i są to kwoty, które nie pokrywają nawet 1/4 comiesięcznych zobowiązań. Błagamy o pomoc, pomóżcie nam utrzymać ją w hoteliku- to jedyny DOM, jaki ta sunia miała w swoim życiu.


 Dziś Babi to ok. 8letnia dostojna pani, której pyszczek dawno oprószyła siwizna, a boczki nabrały kształtów. To babka z charakterem, choć przyjacielska to jednak stanowcza w relacjach z innymi psami w hotelu. Ma swoich psich przyjaciół z którymi uwielbia szaleć na wybiegu.


 Gdy zaufa- tu już na zawsze! Jest spragniona uwagi i kontaktu, dlatego czasem bywa zazdrosna o inne psy.  W stosunku do obcych ludzi czasem bywa nieśmiała, ale przysmaki szybko pozwalają skrócić dystans. Za przysmaki zrobi wszystko ;)

Babi nadal ufnie patrzy w przyszłość! Wierzymy że w końcu znajdzie swoich ludzi i dobry dom! Prosimy jednak o wsparcie jej hotelowania, psy hotelowe spędzają nam sen z powiek bowiem co miesiąc generują ogromne koszty (blisko 6tys. na rok). Będziemy wdzięczne za każdą wpłatę, choćby symboliczną. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - awatar

  "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością

  24.12.20
  24.12.20

  Życie na zakręcie to nie bajka. Szczególnie w Święta, brak pełnej miski, ciepłego posłanka, kochających osób doskwiera naszym podopiecznym najmocniej. Bardzo serdecznie Państwu dziękujemy za okazane serce ❤️ i wsparcie. Chcemy Państwu życzyć zdrowych i wesołych Świąt oraz samych pomyślności w zbliżającym się Nowym Roku! Wolontariat Pies Na Zakręcie

  Zdjęcie aktualizacji 60 345

860 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 12

Emi T - awatar
Emi T
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Ilona - awatar
Ilona
30
Luna i Misiu - awatar
Luna i Misiu
100
DORI - awatar
DORI
50
Agnieszka Be - awatar
Agnieszka Be
200
Elfik🧚‍♀️ - awatar
Elfik🧚‍♀️
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Agnieszka Benita - awatar
Agnieszka Benita
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij