Zbiórka Wsparcie po zmarłym policjancie - zdjęcie główne

Wsparcie po zmarłym policjancie

32 806 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 476 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
M K - awatar

M K

Organizator zbiórki

Z przykrością informujemy, że w dniu 24 listopada 2020 r. Nasz niebieski kolega - mł. asp. Tomasz Czereba z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku po bardzo ciężkiej i zaciętej walce niestety przegrał z chorobą i odszedł od nas na wieczną służbę pozostawiając pogrążoną w smutku rodzinę, przyjaciół i kolegów. 

"Był Policjantem z krwi i kości, chętny do pomocy społeczeństwu. Nie pozostawał obojętny na ludzką krzywdę" - tak wspominają go osoby, które znały Tomka. 

Baca, bo tak wszyscy na Niego mówili, rozpoczął swoją służbę ponad 9 lat temu w Oddziałach Prewencji w Rzeszowie. W 2015 roku przeniósł się do Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku, gdzie służył w ogniwie patrolowym. Od 2018 r. był Dzielnicowym miejscowości Wierzawice oraz Dębno.

W trakcie pełnienia swojej służby niósł chęć pomocy innym i zawsze służył dobrym słowem i radą. Potwierdzeniem tego była sytuacja z 2019 r., kiedy to podczas realizowania swoich codziennych zadań służbowych uratował życie 52-letniemu mieszkańcowi powiatu leżajskiego, który nie dając żadnych oznak życia leżał na chodniku. Trzeźwe myślenie, analiza sytuacji i przede wszystkim umiejętności w przeprowadzeniu pierwszej pomocy sprawiły, że dzięki Tomkowi udało się ocalić ludzkie życie.

Był zawsze pogodny, uśmiechnięty, z dużym poczuciem humoru. Takiego właśnie wszyscy go zapamiętamy. 

Niewiele ponad miesiąc temu Tomek zachorował. Początkowo choroba nie przepowiadała tak tragicznego finału - gorączka, osłabienie - typowe objawy przeziębienia. Po tygodniu Tomek wylądował w Szpitalu Powiatowym w Jarosławiu, gdzie stanął do walki. Covid, ogólne zakażenie organizmu, sepsa oraz powolny zanik funkcjonowania płuc i nerek, co w efekcie doprowadziło do Jego śmierci. 

Tomasz zmarł w wieku zaledwie 39 lat. Zostawił pogrążoną w żałobie żonę oraz osierocił dwie córki w wieku nastoletnim. 

Jako społeczność policjantów nie możemy pozostać obojętni na losy rodziny zmarłego Tomka. 

Nic Go nie zastąpi, ale w ten sposób możemy okazać wsparcie Jego najbliższym.

Baca, spoczywaj w pokoju.


(Zbiórka została założona z inicjatywy koleżanek i kolegów Tomka. Jego najbliższa rodzina wyraziła pełną zgodę na jej założenie i przeprowadzenie). 

Komentarze


 • Laser - awatar

  Laser

  29.11.20
  29.11.20

  Trzymajcie się!

 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  29.11.20
  29.11.20

  Trzymajcie sie dziewczyny 😘😘 Wieczne odpoczywanie racz mu daj Panie 🙏🙏

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.11.20
  27.11.20

  Miłego wędkowania tam na górze Tomcio...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.11.20
  26.11.20

  Trzymaj się rodzino. Kiedyś się spotkamy tam.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.11.20
  26.11.20

  🖤🖤🖤

32 806 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 476 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
M K - awatar

M K

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 476

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna KMP Słupsk - awatar
Anna KMP Słupsk
20
D.Ś.- - awatar
D.Ś.-
170
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dariusz Wiatr - awatar
Dariusz Wiatr
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krystyna Winnipeg - awatar
Krystyna Winnipeg
135
Pawel Pokwapisz - awatar
Pawel Pokwapisz
50
Koledzy z kursu podstawowego - awatar
Koledzy z kursu podstawowego
670
Sabina Duszko - awatar
Sabina Duszko
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij