Zbiórka Ofiara pędzącego samochodu! - zdjęcie główne

Ofiara pędzącego samochodu!

1 400 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Bacardi gdy do nas trafił był bardzo słaby i wyziębiony a nam od razu rzuciło się w oczy otwarte złamanie tylnej łapki i kość wystająca z rany. Koty mają to do siebie, że nawet strasznie okaleczone, starają się uciec z miejsca wypadku, które jest dla nich źródłem bólu. Tylko dzięki szybkiej akcji udało się go złapać. 

Bacardi tak naprawdę miał wiele szczęścia. Koty w wyniku potrącenia bardzo często narażone są na urazy wewnętrzne, wiele z nich nie jest w stanie przeżyć nawet pierwszej doby po wypadku. 

Oględziny u weterynarza nie wykazały innych uszkodzeń, prócz skomplikowanego złamania łapy. Bacardi musiał natychmiast przejść operację. W kończynie został umieszczony stabilizator z włókna węglowego. Niestety, kończynę objął stan zapalny i istnieje ryzyko, że łapę trzeba będzie amputować, by ratować życie kocurka. 


Bacardi walczy również z silnym kocim katarem, co jeszcze bardziej utrudnia jego powrót do zdrowia. W tej chwili, oprócz antybiotykoterapii, jest wspierany preparatami stymulującymi odporność, takimi jak Immunodol czy tran. 

Dla kocurka potrzebne są również dwie rzeczy, które wielokrotnie ratowały życie naszych podopiecznych: pastę z witaminami VetoquinolCalo-Pet oraz odżywkę w proszku RoyalCaninConvalescence Instant Diet Support. Bacardi jest kotem, który wymaga specjalnej opieki a trzeba podkreślić, że niestety jest jednym z 200 naszych podopiecznych.. 

Do tej pory udało nam się uzbierać od darczyńców 390 złotych, jednak w dalszym ciągu nie pokrywa to całości kosztów jakie generuje leczenie Bacardiego. Niestety, nadal po operacji pozostał dług w lecznicy, który trzeba uregulować. Koszt samej operacji to około 1000 zł, trzeba było zamówić specjalny stabilizator na łapę, do tego dochodzą koszty badań krwi (ok. 60 zł), zdjęć rtg (koszt 50zł), wielotygodniowa antybiotykoterapia.


Czy pomożecie nam w walce o życie Bacardiego?

Wielokrotnie udowodniliście, że nie jest Wam obojętny los skrzywdzonych zwierząt. Wiemy, że macie ogromne Serca! 

Czy zrobicie w nim miejsce dla Bacardiego? 

Za każdą formę pomocy, jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni!

Wszelkie pytania można kierować pod numerem telefonu: 58 622 25 52, mailowo: [email protected] oraz osobiście w godzinach pracy biura adopcyjnego:

Pon-pt 11-17, sob 11-16, niedz 11-15


 


1 400 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iskra - awatar
Iskra
100
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna Morys - awatar
Anna Morys
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij