Zbiórka Ofiara pędzącego samochodu! - zdjęcie główne

Ofiara pędzącego samochodu!

1 400 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Bacardi gdy do nas trafił był bardzo słaby i wyziębiony a nam od razu rzuciło się w oczy otwarte złamanie tylnej łapki i kość wystająca z rany. Koty mają to do siebie, że nawet strasznie okaleczone, starają się uciec z miejsca wypadku, które jest dla nich źródłem bólu. Tylko dzięki szybkiej akcji udało się go złapać. 

Bacardi tak naprawdę miał wiele szczęścia. Koty w wyniku potrącenia bardzo często narażone są na urazy wewnętrzne, wiele z nich nie jest w stanie przeżyć nawet pierwszej doby po wypadku. 

Oględziny u weterynarza nie wykazały innych uszkodzeń, prócz skomplikowanego złamania łapy. Bacardi musiał natychmiast przejść operację. W kończynie został umieszczony stabilizator z włókna węglowego. Niestety, kończynę objął stan zapalny i istnieje ryzyko, że łapę trzeba będzie amputować, by ratować życie kocurka. 


Bacardi walczy również z silnym kocim katarem, co jeszcze bardziej utrudnia jego powrót do zdrowia. W tej chwili, oprócz antybiotykoterapii, jest wspierany preparatami stymulującymi odporność, takimi jak Immunodol czy tran. 

Dla kocurka potrzebne są również dwie rzeczy, które wielokrotnie ratowały życie naszych podopiecznych: pastę z witaminami VetoquinolCalo-Pet oraz odżywkę w proszku RoyalCaninConvalescence Instant Diet Support. Bacardi jest kotem, który wymaga specjalnej opieki a trzeba podkreślić, że niestety jest jednym z 200 naszych podopiecznych.. 

Do tej pory udało nam się uzbierać od darczyńców 390 złotych, jednak w dalszym ciągu nie pokrywa to całości kosztów jakie generuje leczenie Bacardiego. Niestety, nadal po operacji pozostał dług w lecznicy, który trzeba uregulować. Koszt samej operacji to około 1000 zł, trzeba było zamówić specjalny stabilizator na łapę, do tego dochodzą koszty badań krwi (ok. 60 zł), zdjęć rtg (koszt 50zł), wielotygodniowa antybiotykoterapia.


Czy pomożecie nam w walce o życie Bacardiego?

Wielokrotnie udowodniliście, że nie jest Wam obojętny los skrzywdzonych zwierząt. Wiemy, że macie ogromne Serca! 

Czy zrobicie w nim miejsce dla Bacardiego? 

Za każdą formę pomocy, jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni!

Wszelkie pytania można kierować pod numerem telefonu: 58 622 25 52, mailowo: [email protected] oraz osobiście w godzinach pracy biura adopcyjnego:

Pon-pt 11-17, sob 11-16, niedz 11-15


 


1 400 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iskra - awatar
Iskra
100
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna Morys - awatar
Anna Morys
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij