Zbiórka Co siedzi w starym psie - zdjęcie główne

Co siedzi w starym psie

1 020 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób

Pod opieką Fundacji mieszka 5 bardzo starych psów. Od lat bezdomni, zapomniani zaniedbani. U nas mają spokój i należytą opiekę, niektórzy jak Ape mieszkają od lat w hotelu, inni trafili tam stosunkowo nie dawno. Są też staruszki, które na ostatnie miesiące życia miały szczęście i trafiły do domów tymczasowych jak Bratek i Nemo. 

W styczniu Bratek na sygnale jechał do kliniki, pękł mu guz na śledzionie. Ledwo udało się go uratować. 


Chcielibyśmy zrobić badania okresowe wszystkim staruszkom czyli: Edkowi, Lanerowi, Nemo, Apsikowi ale juz wiemy, ze potrzebujemy na jedne badania 200 zł.

skąd wiemy? bo pierwszy psiak czyli Edek już był a my zostaliśmy z fakturą do zapłacenia. 

Kochani pomożecie nam w przebadaniu naszych psich staruszków? To tylko rozszerzone badanie krwi i USG jamy brzusznej. 

Nemo zbiera na RTG 

Te staruszki jedyne co mają to ludzi, którzy chcą im pomóc

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.03.2018
  05.03.2018

  Oby zwierzaki szybko uzyskały fachową pomoc !

 • Magdalena Kopec - awatar

  Magdalena Kopec

  01.03.2018
  01.03.2018

1 020 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób

Wpłaty: 40

Barbara Pietras - awatar
Barbara Pietras
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Karina Dróżdż - awatar
Karina Dróżdż
20
Anna - awatar
Anna
15
Martini - awatar
Martini
10
Iza K - awatar
Iza K
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij