Zbiórka Co siedzi w starym psie - zdjęcie główne

Co siedzi w starym psie

1 020 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób

Pod opieką Fundacji mieszka 5 bardzo starych psów. Od lat bezdomni, zapomniani zaniedbani. U nas mają spokój i należytą opiekę, niektórzy jak Ape mieszkają od lat w hotelu, inni trafili tam stosunkowo nie dawno. Są też staruszki, które na ostatnie miesiące życia miały szczęście i trafiły do domów tymczasowych jak Bratek i Nemo. 

W styczniu Bratek na sygnale jechał do kliniki, pękł mu guz na śledzionie. Ledwo udało się go uratować. 


Chcielibyśmy zrobić badania okresowe wszystkim staruszkom czyli: Edkowi, Lanerowi, Nemo, Apsikowi ale juz wiemy, ze potrzebujemy na jedne badania 200 zł.

skąd wiemy? bo pierwszy psiak czyli Edek już był a my zostaliśmy z fakturą do zapłacenia. 

Kochani pomożecie nam w przebadaniu naszych psich staruszków? To tylko rozszerzone badanie krwi i USG jamy brzusznej. 

Nemo zbiera na RTG 

Te staruszki jedyne co mają to ludzi, którzy chcą im pomóc

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.03.18
  05.03.18

  Oby zwierzaki szybko uzyskały fachową pomoc !

 • Magdalena Kopec - awatar

  Magdalena Kopec

  01.03.18
  01.03.18

1 020 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób

Wpłaty: 40

Barbara Pietras - awatar
Barbara Pietras
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Karina Dróżdż - awatar
Karina Dróżdż
20
Anna - awatar
Anna
15
Martini - awatar
Martini
10
Iza K - awatar
Iza K
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij