Zbiórka Bądź dla nich Mikołajem. - zdjęcie główne

Bądź dla nich Mikołajem.

610 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Dzisiaj Mikołajki.
Dzień, w którym bliskim wręcza się drobne upominki. Mam nadzieję, że i Ty taki otrzymałeś. A jeżeli nie, to chce Ci napisać, że choć może tego nie widzisz, to najpewniej i tak masz szczęście. Zapewne masz dom, dach nad głową. Masz gdzie wrócić. Masz przyjaciół, rodzinę. To ważne - wiedzieć, że gdzieś, ktoś tam jest. Kto o Tobie choć czasem myśli. Kto troszczy się o Ciebie. Dla kogoś, mimo czasem dzielących Was różnic, jesteś ważny. Najważniejszy. I potrzebny. Może nie zawsze wszystko układa się tak, jak byś sobie życzył, ale przecież wiesz, że nie jesteś sam. Więc, między innymi dlatego, dajesz radę. Choć to nie zawsze oznacza, że będzie dobrze. Ale oparcie w innych ma wielką moc. I sprawia, że się chce. Że widzisz, że warto. Więc tak, jesteś szczęściarzem. Choć nie zawsze sam w to wierzysz.

Takiego szczęścia one nie mają. Dziś, gdy są właśnie Mikołajki, a zbliżają się święta. Gdy mróz już czasem trzeszczy. Gdy biel nieśmiało przycupnęła na bezlistnych gałęziach. Gdy na dworze, zimno, szaro, a witryny sklepowe radośnie rozświetlają miliony migoczących lampek, gdzieś tam, gdzie lampki nie sięgają. Są właśnie one. Bezdomne zwierzęta. Nie dla nich są radosne święta.

Nie chcę Cię zanudzać czy zasmucać. Ale chcę Cię o coś poprosić. W tym szczególnym dniu, jeśli chcesz, jeśli możesz, właśnie Ty, bądź dla nich Świętym Mikołajem, bo "szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się je dzieli."

Proszę wesprzyj nasze działania. Czasem grosz ratuje ich życie i zapewnia dach nad głową. 

Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to 800 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe.  


Za każde dobre słowo, gest, grosz, z całego serca, w Ich i swoimi imieniu - Dziękujemy.


Więcej o naszych podopiecznych: www.centaurus.org.pl

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anetka - awatar

  Anetka

  06.12.2016
  06.12.2016

  Wspaniała idea, warto pomagać Zwierzakom :*

 • Marta Hryciuk - awatar

  Marta Hryciuk

  06.12.2016
  06.12.2016

  najpiękniejsze słowa bo "szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się je dzieli." Wpłaciłam/podzieliłam się

610 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
AdWa - awatar
AdWa
55
Mira - awatar
Mira
10
Anetka - awatar
Anetka
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Hanna - awatar
Hanna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij