Zbiórka Zakup sprzętu do domów dziecka - zdjęcie główne

Zakup sprzętu do domów dziecka

1 416 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Aleksandra Zaborowska - awatar

Aleksandra Zaborowska

Organizator zbiórki

Hej,

z tej strony studenci II roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w Olsztynie.

W związku z panującą pandemią koronawirusa, dzieci i młodzież pozostają w domach i uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez Internet. Z własnego doświadczenia wiemy jak ciężko jest się uczyć w ten sposób. Sytuacja jest jeszcze gorsza, gdy dostęp do potrzebnego sprzętu jest ograniczony. Wychodzimy z inicjatywą bezinteresownej pomocy i szczerze wierzymy, że jesteś w stanie nas wesprzeć. W 5 osobowym składzie postanowiliśmy uruchomić zbiórkę pieniędzy na zakup tabletów i laptopów do domów dziecka w Olsztynie, ale to nie my jesteśmy tu najważniejsi – tylko Ty. Potencjalny darczyńca.

100% zebranej przez nas kwoty zostanie przeznaczona właśnie na ten cel. Po zakończonej zbiórce przekażemy sprzęt do najbardziej potrzebujących placówek – co postaramy się uwiecznić tworząc krótką relację. Warto dodać, że w ośrodkach jest kilka, a czasem nawet kilkanaście dzieci, które mają zajęcia w tym samym czasie. Dlatego zależy nam, aby zebrać jak największą kwotę. Nauka to potęgi klucz. Liczymy na Ciebie!

Zbiórka potrwa do końca maja 2020. Postarajmy się zebrać jak najwięcej, aby jak najwięcej dzieci dostało pomoc. 

Pomóż nam pomagać!

Instagram zbiórki: badzmyonline

Studenci odpowiedzialni za zbiórkę:

Piotr Kaszubowski,

Paulina Randzio,

Adrianna Pałys, 

Aleksandra Zaborowska, 

Michał Szypulski.

Komentarze


 • Paulina - awatar

  Paulina

  02.05.2020
  02.05.2020

  😊

  • Aleksandra Zaborowska - awatar

   Aleksandra Zaborowska - Organizator zbiórki

   02.05.2020
   02.05.2020

   🥰🥰🥰

 • MaciekP - awatar

  MaciekP

  02.05.2020
  02.05.2020

  🙃

  • Aleksandra Zaborowska - awatar

   Aleksandra Zaborowska - Organizator zbiórki

   02.05.2020
   02.05.2020

   💓!

1 416 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Aleksandra Zaborowska - awatar

Aleksandra Zaborowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 67

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Paula - awatar
Paula
10
Teresa - awatar
Teresa
4
Rafał Miszkurka - awatar
Rafał Miszkurka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
6
Michał Kaim - awatar
Michał Kaim
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij