Zbiórka Potrzebna pomoc dla Baflo! - zdjęcie główne

Potrzebna pomoc dla Baflo!

2 253 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób

Potrzebna pomoc!

Baflo to psiak odebrany właścicielom ze względu na zaniedbania. Pies mieszkał w małym prowizorycznym kojcu przez 3 lata, jego schronieniem była szopa ze słomą. Baflo jest alergikiem, co często zdarza się u psów tej maści. Niestety właściciel nic z tym nie zrobił. Pozwolił by alergia rozwijała się coraz bardziej i bardziej. Świąd, opuchlizna, ból i rany. Tak wyglądało życie Baflo...

Zdjęcie opisu zbiórki Potrzebna pomoc dla Baflo!

Leczenie będzie długie i kosztowne

Niestety nieleczona alergia spowodowała rozległe zmiany skórne u psiaka. Idealne warunki do rozwoju grzybicy. Doszło do utraty sierści i krwawiących ran!

Zdjęcie opisu zbiórki Potrzebna pomoc dla Baflo!

Co czeka Baflo?

Baflo jest teraz pod naszą opieką. Został już odrobaczony. Wstępnie pobrano krew do badań, na skórze rozwinęła się grzybica, której leczenie będzie żmudne. Do tego alergia spowodowana żywieniem psa samym kurczakiem bądź tragicznymi warunkami w jakich bytował, a może jedno i drugie? 

Zdjęcie opisu zbiórki Potrzebna pomoc dla Baflo!

Błagamy o wsparcie!

Proszono nas o pomoc dla tego psa, uległyśmy mimo iż sytułacja finansowa jest u nas zła. Jednak nie mogłyśmy zostawić Baflo w takich warunkach. Przecież od tego jesteśmy, by pomagać pokrzywdzonym TTB. 

Hotelowanie to koszt 450 zł za miesiąc. Karma to 200 zł na miesiąc plus leczenie. Pierwsza wizyta weterynaryjna to koszt 276 zł z lekami, kolejne będą podobne... Psiak będzie u nas co najmniej 3 miesiące a więc koszty to około 3000 - 4000 zł. 

Dzienne utrzymanie Baflo to 15 zł hotel, jeden dzień życia psiaka to właśnie 15 zł! 

Wyżywienie to 7 zł za jeden dzień... 

Leczenie od 10 zł i więcej, wszystko zależy od ilości wizyt i skuteczności leczenia.

To wszystko razem łączy się na wielką sumę! Sami nie podołamy! Prosimy o pomoc! 

Zdjęcie opisu zbiórki Potrzebna pomoc dla Baflo!

Komentarze


 • Paulina - awatar

  Paulina

  30.06.16
  30.06.16

  Irlandia wysyla na Baflo troche grosza :) grupa Nasze Zwierzaki w Irlandii zyczy Baflo szybkiego powrotu do zdrowia, dzieki ludziom z naszej grupy mozemy wspomagac potrzebujacych! Bacznie obserwujemy losy przystojniaka :) Pozdrawiamy i slemy usciski z Irlandii

 • Kamila - awatar

  Kamila

  27.06.16
  27.06.16

  Pomóżmy! Grosz do grosza i się uda!

 • Daga - awatar

  Daga

  29.05.16
  29.05.16

  Trzymam mocno kciuki! Mozecie na mnie liczyc.

 • Anonim - awatar

  Anonim

  13.05.16
  13.05.16

  😊 Trzymaj się królu.

 • Puma - awatar

  Puma

  29.04.16
  29.04.16

  dużo farta dla psiaka i niech sie trzyma!!! :)

2 253 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób

Wpłaty: 58

Helena - awatar
Helena
30
marta - awatar
marta
10
Paulina - awatar
Paulina
20
Paulina - awatar
Paulina
220
Wanda - awatar
Wanda
20
Jolanta - awatar
Jolanta
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
15
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
Renata - awatar
Renata
30
Marzanna - awatar
Marzanna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij