Leśny Patrol LPM

6 235 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 151 osób
Konrad Dulkowski - awatar

Konrad Dulkowski

Organizator zbiórki

Jesteśmy Ludzie Przeciw Myśliwym.

Ścigamy przestępstwa osób zabijających dzikie zwierzęta dla sportu. Są nas tysiące.

Codziennie otrzymujemy dziesiątki zgłoszeń o praktykach, jakie nie powinny zdarzać się w cywilizowanym świecie:

 • krojenie żywcem postrzelonych zwierząt,
 • zabijanie psów na oczach ich właścicieli,
 • uczenie dzieci jak zabijać zwierzęta,
 • konkursy norowań, podczas których szczuje się psami uwięzione i przerażone lisy,
 • zagrody, gdzie trzymane są dzikie zwierzęta, by je zabijać,
 • mordowanie kotów, by wyrobić "łowność" myśliwskich psów.

To wszystko i wiele innych patologii dzieje się TUTAJ, TERAZ, WE WSPÓŁCZESNEJ POLSCE!

Przez wiele lat myśliwi czuli się bezkarni. NIE SĄ!

 • jest nas ponad 100 tysięcy - zwolenników i działaczy,
 • 3 tysiące osób aktywnie działa w każdym zakątku kraju,
 • monitorujemy polowania,
 • zgłaszamy prokuraturze każdy przejaw łamania prawa przez morderców z piórkiem w kapeluszu,
 • nasi prawnicy oskarżają w sprawach przeciwko myśliwym,
 • ratujemy zwierzęta postrzelone w trakcie polowań.
Zdjęcie opisu zbiórki Leśny Patrol LPM

Na co zbieramy?

Potrzebujemy samochodu do:

 • monitorowania polowań,
 • ratowania rannych zwierząt,
 • docierania w leśne zakątki.

Prowadzimy coraz szerzej zakrojone działania terenowe. Nasze dotychczasowe auto osobowe nie sprostało trudom jazdy po leśnych bezdrożach. Leśny Patrol LMP potrzebuje samochodu, który będzie miał wydzieloną przestrzeń do transportowania zwierząt postrzelonych w trakcie polowań. Który nie rozsypie się gdzieś w leśnej głuszy. 

Nie chcemy luksusowego auta z alufelgami. Kupimy używany pojazd, który spełnia standardy pracy, a nie samochód na pokaz.

Dzięki Waszemu wsparciu nasze działania będą jeszcze skuteczniejsze!

Zdjęcie opisu zbiórki Leśny Patrol LPM

Nasze plany

Popierają nas tysiące ludzi, którzy nie są obojętni. Ludzi, którzy nie odwracają wzroku, gdy dzieje się krzywda słabszym.

To dzięki Wam zmienia się społeczny odbiór myślistwa!

Zadowoleni z siebie "panowie życia i śmierci" długo wmawiali społeczeństwu, że ich zabawy z bronią palną to przejaw tradycji i dbanie o przyrodę. Dzięki Wam coraz mniej osób wierzy w te opowieści. Coraz częściej rodzice protestują przeciwko indoktrynacji w szkołach dzieci przez myśliwych organizujących pogadanki o zabijaniu zwierząt. Coraz głośniej protestują właściciele psów zastrzelonych w lesie przez czujących się bezkarnie myśliwych. Coraz częściej media informują o haniebnych szkoleniach myśliwskich psów, które w praktyce przypominają organizowanie walk zwierząt. 

Dzięki Wam i Waszemu wsparciu udaje się nazywać rzeczy po imieniu. Głośno i dobitnie. Myśliwi nienawidzą nas za to. Ale nie dajmy się.

Są nas tysiące!

Zdjęcie opisu zbiórki Leśny Patrol LPM

Komentarze


 • Joanna - awatar

  Joanna

  10.05.2016
  10.05.2016

  Dziękuję, że jesteście!

 • Mateusz - awatar

  Mateusz

  10.05.2016
  10.05.2016

  Dobrze, że jesteście, powodzenia!

 • Monika - awatar

  Monika

  23.03.2016
  23.03.2016

  Kocham Was za to co robicie!

 • Steve - awatar

  Steve

  19.03.2016
  19.03.2016

  Powodzenia !

 • Justyna - awatar

  Justyna

  13.03.2016
  13.03.2016

  Powodzenia !

6 235 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 151 osób
Konrad Dulkowski - awatar

Konrad Dulkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 151

Marek - awatar
Marek
50
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Michał - awatar
Michał
20
Joanna - awatar
Joanna
20
Ewa - awatar
Ewa
20
MAGDALENA - awatar
MAGDALENA
25
Kaja - awatar
Kaja
10
Tomasz - awatar
Tomasz
30
Mateusz - awatar
Mateusz
10
Teresa - awatar
Teresa
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij