Zbiórka Balbina zbiera na operację łapki - zdjęcie główne

Balbina zbiera na operację łapki

240 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Stowarzyszenie BwP - awatar

Stowarzyszenie BwP

Organizator zbiórki

Początek historii

Balbinka to starsza sunia, która została znaleziona 1.11.2015 przy ruchliwej drodze. Była skrajnie zmęczona, zaniedbana i brudna.

W najtrudniejszym dla niej momencie pochyliła się jednak nad jej losem Dobra Duszyczka i zabrała sunię do siebie.

Zdjęcie opisu zbiórki Balbina zbiera na operację łapki

Przed Balbinką jeszcze długa droga do zdrowia

Balbinka w pierwszym rzędzie dostała kroplówkę wzmacniającą oraz steryd. Przeszła także zabieg sterylizacji i potrzebne badania.

Okazało się, że ma niewydolność krążeniowo-oddechową i guzy na tarczycy. Ma również dwa guzy na brzuszku, ale biopsja wykazała że nie zagrażają one życiu suni, więc nie będziemy ich na razie ruszać. Co innego guz na tarczycy, ten trzeba usunąć koniecznie .

Balbinka przebywa obecnie w Domu Tymczasowym, przyjmuje specjalną karmę dla nerkowców i leki na serce.

W tej chwili, dzięki troskliwej opiece i lekom, stan suńki poprawił się, ale niestety tylko na chwilę. bo oto dopadło Balbinkę nowe nieszczęście - zerwała więzadło krzyżowe w tylnej łapce i musi mieć operację!

Zdjęcie opisu zbiórki Balbina zbiera na operację łapki

Wspomóż Balbinkę!

Zwracamy się z prośbą o pomoc dla tej kochanej suni. Każda wpłata jest ważna! Każda złotówka pomoże nam w opłaceniu faktury za zabieg, oraz zakupie karmy dla suni!

Za każdy gest, w imieniu Balbinki, składamy najserdeczniejsze podziękowania!

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie BwP - awatar

  Rekonwalescencja - jest coraz lepiej!

  09.02.2016
  09.02.2016

  Balbinka powoli stara się używać operowaną łapkę, już na niej staje i się podpiera przy chodzeniu. Bardzo się cieszymy, że nasza rekonwalescentka ma się coraz lepiej!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Malwina - awatar

  Malwina

  06.08.2016
  06.08.2016

  Będzie dobrze :*

 • Anetka - awatar

  Anetka

  06.02.2016
  06.02.2016

  20

240 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Stowarzyszenie BwP - awatar

Stowarzyszenie BwP

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Malwina - awatar
Malwina
20
Anna - awatar
Anna
50
Anetka - awatar
Anetka
20
Paulina - awatar
Paulina
50
Mateusz - awatar
Mateusz
10
Konrad - awatar
Konrad
10
Jolanta - awatar
Jolanta
20
Damian - awatar
Damian
10
kamila - awatar
kamila
10
Olga - awatar
Olga
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij