Zbiórka Młodzi młodym - zdjęcie główne

Młodzi młodym

3 300 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
KSM Lublin - awatar

KSM Lublin

Organizator zbiórki

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy młodymi osobami formującymi się w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej. Zajmujemy się kształtowaniem dojrzałych postaw chrześcijańskich oraz aktywnie uczestniczymy we wspólnocie i misji Kościoła przez szerzenie oraz upowszechnianie katolickich wartości i zasad we wszystkich dziedzinach życia, zwłaszcza społecznego i kulturalnego. 

Jednym z dzieł naszego Stowarzyszenia jest Bal Młodych, który w ostatnich latach gromadził każdorazowo ponad tysiąc młodych z całej Lubelszczyzny. W tym roku jest to już 27 Bal Młodych, który tym razem odbędzie się w przestrzeni wirtualnej. W tym wydarzeniu stawiamy nie tylko na dobrą zabawę i poznanie drugiego człowieka, ale chcemy realnie wspierać potrzebujących. 


CEL ZBIÓRKI?

W tym roku postanowiliśmy wesprzeć siostry dominikanki z Lublina, które prowadzą Rodzinny Dom im. św. Dominika na ul. Lawendowej. Jest to placówka opiekuńczo-wychowawcza typu rodzinnego, co oznacza, że dzieci przebywają w nim 24 godziny na dobę. W ciągu ostatnich 10 lat schronienie i wsparcie znalazło tam ponad 30 dzieci. Cieszy fakt, że w dalszym ciągu wracają do sióstr jak do własnego domu i do swojej rodziny. Są wśród nich również dzieci, które zostały adoptowane. 

Zadaniem sióstr jest zapewnienie dzieciom opieki i wychowania oraz zaspokojenie ich potrzeb w szczególności emocjonalnych, rozwojowych, zdrowotnych, bytowych, społecznych i religijnych do czasu ich powrotu do rodziny naturalnej, adopcyjnej, zastępczej lub do czasu usamodzielnienia się.

Siostry starają się przede wszystkim stwarzać dzieciom atmosferę miłości, bezpieczeństwa i stabilizacji. Wzmacniają w dzieciach poczucie własnej wartości
i godności, uczą pokonywania trudności życiowych, nawiązywania relacji, zaufania
do rówieśników i dorosłych.

Decydując się na tę formę apostolstwa - pomocy dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych - siostry świadomie oddały im swój czas, energię, a przede wszystkim swoją miłość
w głębokim przekonaniu, że te dzieci są darem od Pana Boga. 


3 300 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
KSM Lublin - awatar

KSM Lublin

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 59

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
125
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
KSM Armia Pana Świdnik - awatar
KSM Armia Pana Świdnik
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karolina Khouri - awatar
Karolina Khouri
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij