Zbiórka American Dream BalticaCheer - zdjęcie główne

American Dream BalticaCheer

3 250 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
White Soul - awatar

White Soul

Organizator zbiórki

Podczas Mistrzostw Polski 2016 duet BALTICA wywalczył nominację na Mistrzostwa Świata Cheerleaders, które odbędą się w dniach 26 -30.04.2017 w Walt Disney World® Resort - Orlando, Florida USA, gdzie mamy reprezentować Polskę.


Jest to dla nas wielkie wyróżnienie oraz spełnienie marzeń, które zrodziły się już w 2014r. podczas Mistrzostw Europy. Zdobyłyśmy tam podwójny brąz w kategoriach zespół oraz duet.

Warunkiem uczestnictwa w Mistrzostwach Świata jest samodzielne pokrycie wszystkich kosztów (przelotu oraz pobytu) przez członków zespołu i trenerów. 

Zarówno pobyt na kampusie jak i podróż do Stanów to dla jednej osoby wydatek około 6000 PLN. Łączny koszt wyjazdu to 18 000 PLN. Mimo wkładu własnego, wydatki przerastają nasze możliwości finansowe. Brakuje nam 6000 PLN.

Poszukujemy więc instytucji, firm, fundacji oraz osób prywatnych, które chciałyby pomóc spełnić nasz amerykański sen.

Kilka słów o zespole:

Zespół BALTICA CHEERLEADERS  tworzą uczennice i absolwentki klas sportowych o profilu cheerleaders. Zespół działa przy Gimnazjum nr 25 w Gdańsku i Gdańskim  Ośrodku Kultury Fizycznej .Historia zespołu sięga 1995 roku. BALTICA CHEERLEADERS to  jeden z pierwszych w Gdańsku zespołów cheerleaders i  najbardziej utytułowany , który ma na swoim koncie wiele sukcesów międzynarodowych, ogólnopolskich i lokalnych.

Najważniejsze z nich to:

 DWA BRĄZOWE MEDALE MISTRZOSTW EUROPY CHEERLEADERS  2014 zdobyte w Manchesterze jako zespół i jako duet.

Mistrzostwo Polski - 2013r. 2014r.

 Vice Mistrzostwo Polski 2016r

Grand Prix Polski Cheerleaders w  2012, 2013, 2014 roku

10 tytułów Mistrza Gdańska

posiadamy  również na swoim kilka pucharów Fair Play.

Główny TRENER

Alicja Płonka - założycielka zespołu Baltica Cheerleaders oraz trener koordynator, nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego, autorka innowacji pedagogicznej realizowanej w klasach sportowych, posiada uprawnienia trenerskie PSCH poziom PL2, prezes Pomorskiego Stowarzyszenia Cheerleaders. Nagradzana dwukrotnie Nagrodą Prezydenta Miasta Gdańska za osiągnięcia na rzecz oświaty, otrzymała tytuł „Trenera Roku 2014” Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej.


ZAWODNICZKI

Klaudia Węgrzynowska- absolwentka klasy sportowej Cheerleaders w Gimnazjum nr 25. Swoją przygodę z tańcem zaczęła jako dziecko. W zespole BALTICA jest cheerleaderką od 8 lat, pełni funkcję kapitana zespołu. Trenerka PSCH PL 1. Obecnie studentka 2 roku Wychowania Fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu Gdańsk. Stypendystka Prezydenta Miasta Gdańska – wielokrotnie otrzymywała stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie. 

Aleksandra Kaniewska- absolwentka klasy sportowej o profilu cheerleaders Gimnazjum nr 25. Swoją przygodę z cheereadingiem rozpoczęła 6 lat temu w zespole BALTICA i od tego momentu jest on dla niej całym życiem. Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski w duetach cheerleaders. Obecnie uczy się w klasie maturalnej w Liceum Sportowym w Gdańsku. Trenerka PSCH PL0,zawodniczka Baltica Stars Senior. Stypendystka Prezydenta Miasta Gdańska –wielokrotnie otrzymywała stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie.


SZTAB TRENERSKI skupiający się na przygotowaniu zawodniczek :

Ewelina Dańko-Zawicka 

Magdalena Kowalska

Marta Taras

Artur Cichuta


                             To już wszystko o nas. Teraz już wszystko leży w Waszych rękach ! 


Komentarze


 • Natalia Handke - awatar

  Natalia Handke

  30.03.2017
  30.03.2017

  Powodzenia i pozdrowienia dla pani Alicji!

  • White Soul - awatar

   White Soul - Organizator zbiórki

   22.04.2017
   22.04.2017

   Dziękujemy i rownież pozdrawiamy ☺️

 • Sławomir Radzimiński - awatar

  Sławomir Radzimiński

  30.03.2017
  30.03.2017

  Powodzenia i trzymam kciuki za Medal ....

  • White Soul - awatar

   White Soul - Organizator zbiórki

   22.04.2017
   22.04.2017

   "Nie dziękujemy " żeby nie zapeszyć , za to za pomoc baardzo dziękujemy ☺️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.03.2017
  30.03.2017

  Powodzenia dziewczyny życzę! Mam ogromny szacunek dla ludzi z pasją w którą wkładają całe swe serce i dużo pracy.

  • White Soul - awatar

   White Soul - Organizator zbiórki

   22.04.2017
   22.04.2017

   Dziękujemy za docenienie naszej pracy ☺️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.03.2017
  30.03.2017

  Powodzenia!

 • Łukasz Jurczak Szpila - awatar

  Łukasz Jurczak Szpila

  14.03.2017
  14.03.2017

  Żeby to MARZENIE się spełniło! :) Trzymam kciuki.

3 250 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
White Soul - awatar

White Soul

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Robert - awatar
Robert
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Joanna Zych Szpakowska - awatar
Joanna Zych Szpakowska
1 000
ciocia - awatar
ciocia
105
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia Handke - awatar
Natalia Handke
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Siostra - awatar
Siostra
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij