Zbiórka Pomóż rozwijać się Bankrutom - miniaturka zdjęcia

Pomóż rozwijać się Bankrutom

Dawid Ceber - awatar

Dawid Ceber

Organizator zbiórki

„Bankruci” to zespół, do którego należy 10 młodych ludzi, którzy połączyli swój talent, radość, pasję i miłość do muzyki, aby uwielbiać Stwórcę.  Wykonują piosenki własne, a także covery znanych chrześcijańskich zespołów.  To zespół o niezwykłej spontaniczności koncertowej i żywym kontakcie z publicznością. W swoich aranżacjach inspirują się brzmieniami pop, soul, gospel, prais&worship, z mocnymi brzmieniami gitarowymi i niemal mistycznymi wariacjami na flecie.

Zespół „Bankruci” gra od kilku lat. Uczestniczy w dużych i małych wydarzeniach religijnych i kulturalnych Podkarpacia. Zespół śpiewa od kilku lat. Założycielem, przewodnikiem, menadżerem i sponsorem zespołu jest ks. Mateusz Rutkowski.

Nazwa formacji „Bankruci” nawiązuje do słów Chrystusa z Ewangelii wg św. Mateusza: „Bo kto chce zachować swoje życie, straci je; a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je” (16,25). Członkowie zespołu wybierają wolność i dystans do spraw światowych i wolą być „Bożymi bankrutami”, którzy najpierw starają się o sprawę zbawienia, a wszystko inne zostaje im dodane.

"Pomóż rozwijać się Bankrutom" to zaproszenie do finansowego wsparcia naszego zespołu, który nie stawia komercyjnych stawek za koncerty. Wolimy być "Bankrutami" grającymi za dobrowolne ofiary, a dzięki temu docieramy do większej liczny osób.

Jednak chcemy się rozwijać. Kupiliśmy już sporo sprzętu, w tym, nowoczesny cyfrowy mixer. Dzięki temu sprzętowi nasza muuuuzyka będzie na wyższym poziomie, a nasze koncerty i plenery, które organizujemy dadzą ludziom jeszcze więcej pięknych doświadczeń.

Teraz zbieramy pieniądze na busa, bo sporo jest koncertów w terenie i prawe zawsze jedziemy ze swoimi akustykami i nagłośnieniem! Nasze osobówki już nie dają rady nie mówiąc o tym jak jej zniszczyliśmy :)

„Bankruci” należą do katolickiej wspólnoty Diakonia Modlitwy Epafras, której charyzmatem jest: modlitwa wstawiennicza, uwielbienie i organizacja wydarzeń ewangelizacyjnych (epafrasy.pl). 

Podziękowaniem dla Ciebie jest Twoja radość, że przyczyniasz się do tworzenia coraz bardziej profesjonalnej muzyki oraz nasza codzienna modlitwa za każdego ofiarodawcę.

Dziękujemy+

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

  • Mateusz Rutkowski - awatar

    Mateusz Rutkowski

    06.09.17
    06.09.17

    To do dzieła+

Dawid Ceber - awatar

Dawid Ceber

Organizator zbiórki

Wpłaty - 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Piotr K - awatar
30
Piotr K
Tomek - awatar
100
Tomek
Marek - awatar
505
Marek
Natalia - awatar
50
Natalia
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
EKIPA Z OPOLA - awatar
180
EKIPA Z OPOLA
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij