Zbiórka Bartek prosi o litość... - zdjęcie główne

Bartek prosi o litość...

3 885 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób

Bartek - długoletni pracownik lasów prosi o litość

Dla nas las jest pięknym miejscem na wycieczkę, relaks, kontakt z naturą. Dla nas las to raj. Kiedy idziemy leśną ścieżką nie sądzimy, że dla wielu koni jest miejscem nieszczęśliwym, miejscem katorżniczej pracy, której końcem jest przedwczesna śmierć z wyniszczenia. Tak też leśny raj stał się kresem życia dla Bartka - konika, którego chcemy uratować. Jego historia jest bardzo podobna do historii uratowanego Jerzyka, którego stan był na tyle poważny,że nie udało nam się mu pomóc. Nasz kochany Jerzyk odszedł, pomoc nadeszła za późno. Bartek w trzynastym roku życia został skazany na śmierć.

Nie nadawał się do dalszej pracy, co oznaczało, że nie zasługiwał na dalsze życie. Sprzedając go do rzeźni, można było odzyskać część pieniędzy, które przejadł przez ostatnie tygodnie. Został potraktowany jak zepsuty sprzęt, który należy wymienić i został sprzedany do skupu. Dziesięć lat temu został kupiony w Skaryszewie. Przez ostatnich 10 lat pracował, sumiennie wykonywał swoje obowiązki. Po stanie jego organizmu możemy się domyślać, że pracował ciężko. Praca w lesie, jest ciężka dla każdego, nawet najbardziej wytrzymałego konia. Jest bardzo wysoki ale chudy i wyniszczony. Bartek czeka na ratunek, prosimy o wstawienie się za nim, o wsparcie groszem.

Na jego wykup potrzeba 3,5 tysiąca. Największym naszym wrogiem jest w tej chwili czas. Trzeba szybko zebrać potrzebną sumę na jego ratowanie i podarowanie mu nowego,lepszego życia..

Zdjęcie opisu zbiórki Bartek prosi o litość...

Komentarze


 • Anna - awatar

  Anna

  29.04.2016
  29.04.2016

  Dla Bartka

 • halogosia - awatar

  halogosia

  29.04.2016
  29.04.2016

  Aby się udało, na zasłużoną emeryturę :(

 • Zosia - awatar

  Zosia

  29.04.2016
  29.04.2016

  Uda się !

 • Piotr - awatar

  Piotr

  29.04.2016
  29.04.2016

  Ihaa haa Bartek zaraz będziesz uratowany ;-)

 • alicja - awatar

  alicja

  28.04.2016
  28.04.2016

  Pomagam ! Musi sie udac!

3 885 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób

Wpłaty: 95

Maria - awatar
Maria
50
Gabriela - awatar
Gabriela
30
Beata - awatar
Beata
10
Bartosz - awatar
Bartosz
5
Edyta - awatar
Edyta
50
Joanna - awatar
Joanna
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
5
Aneta - awatar
Aneta
20
Basia - awatar
Basia
5
Ewelina - awatar
Ewelina
553

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij