Zbiórka Bartek prosi o litość... - zdjęcie główne

Bartek prosi o litość...

3 885 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób

Bartek - długoletni pracownik lasów prosi o litość

Dla nas las jest pięknym miejscem na wycieczkę, relaks, kontakt z naturą. Dla nas las to raj. Kiedy idziemy leśną ścieżką nie sądzimy, że dla wielu koni jest miejscem nieszczęśliwym, miejscem katorżniczej pracy, której końcem jest przedwczesna śmierć z wyniszczenia. Tak też leśny raj stał się kresem życia dla Bartka - konika, którego chcemy uratować. Jego historia jest bardzo podobna do historii uratowanego Jerzyka, którego stan był na tyle poważny,że nie udało nam się mu pomóc. Nasz kochany Jerzyk odszedł, pomoc nadeszła za późno. Bartek w trzynastym roku życia został skazany na śmierć.

Nie nadawał się do dalszej pracy, co oznaczało, że nie zasługiwał na dalsze życie. Sprzedając go do rzeźni, można było odzyskać część pieniędzy, które przejadł przez ostatnie tygodnie. Został potraktowany jak zepsuty sprzęt, który należy wymienić i został sprzedany do skupu. Dziesięć lat temu został kupiony w Skaryszewie. Przez ostatnich 10 lat pracował, sumiennie wykonywał swoje obowiązki. Po stanie jego organizmu możemy się domyślać, że pracował ciężko. Praca w lesie, jest ciężka dla każdego, nawet najbardziej wytrzymałego konia. Jest bardzo wysoki ale chudy i wyniszczony. Bartek czeka na ratunek, prosimy o wstawienie się za nim, o wsparcie groszem.

Na jego wykup potrzeba 3,5 tysiąca. Największym naszym wrogiem jest w tej chwili czas. Trzeba szybko zebrać potrzebną sumę na jego ratowanie i podarowanie mu nowego,lepszego życia..

Zdjęcie opisu zbiórki Bartek prosi o litość...

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anna - awatar

  Anna

  29.04.2016
  29.04.2016

  Dla Bartka

 • halogosia - awatar

  halogosia

  29.04.2016
  29.04.2016

  Aby się udało, na zasłużoną emeryturę :(

 • Zosia - awatar

  Zosia

  29.04.2016
  29.04.2016

  Uda się !

 • Piotr - awatar

  Piotr

  29.04.2016
  29.04.2016

  Ihaa haa Bartek zaraz będziesz uratowany ;-)

 • alicja - awatar

  alicja

  28.04.2016
  28.04.2016

  Pomagam ! Musi sie udac!

3 885 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób

Wpłaty: 95

Maria - awatar
Maria
50
Gabriela - awatar
Gabriela
30
Beata - awatar
Beata
10
Bartosz - awatar
Bartosz
5
Edyta - awatar
Edyta
50
Joanna - awatar
Joanna
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
5
Aneta - awatar
Aneta
20
Basia - awatar
Basia
5
Ewelina - awatar
Ewelina
553

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij