Zbiórka Bastet-kicia bez dziurek w nosie - zdjęcie główne

Bastet-kicia bez dziurek w nosie

170 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Trójłapka po przejściach

Bastet trafiła pod opiekę Grupy Neko jako koteczka powypadkowa. W wyniku urazu łapki konieczna była jej amputacja - tak Bastet została koteczką-trójłapką, jednak to nie był koniec jej problemów...

Zdjęcie opisu zbiórki Bastet-kicia bez dziurek w nosie

Zarastające kanały nosowe

Bastet na dzień dzisiejszy to kotka-rezydentka Grupy Neko (działającej w ramach Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych). Kicia nie szuka domu stałego, ponieważ jest kotką hospicyjną, przewlekle chorą, wymagającą częstych wizyt w specjalistycznej klinice. I to wcale nie ze wzgledu na brak jednej łapki.

Koteczka w wyniku wady genetycznej ma prawie całkowicie zrośnięte kanały nosowe. Z tego powodu kicia oddycha przez pyszczek. Do tego dochodzą częste infekcje górnych dróg oddechowych oraz częste zapalenia kanałów słuchowych i zatok. Kicia była konsultowana u weterynarzy we Wrocławiu i poza Wrocławiem. Podjęto dwie próby udrożnienia kanałów nosowych - niestety nieskuteczne (dziurki po jakimś czasie znów zarastały). Obecnie koteczka uczestniczy w specjalnym programie leczniczym Wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego i należących do niego Klinik Weterynaryjnych.

Zdjęcie opisu zbiórki Bastet-kicia bez dziurek w nosie

Kosztowne leczenie

Mimo swoich dolegliwości, Bastet to pogodna i przytulasta kicia. Lubi się bawić i wylegiwać w swoim ulubionym drapakowym hamaku oraz na posłanku na parapecie.

Leczenie i utrzymanie Bastet to ok. 150 złotych miesięcznie. Bastet stale dostaje leki, specjalne, wyrabiane dla niej krople, które zapobiegają nawracaniu infekcji górnych dróg oddechowych. Okresowo musi być poddawana zabiegowi płukania zatok. To wszystko generuje ogromne koszty, które mocno nadwyrężają budżet naszej grupy. Dlatego będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc i wsparcie otrzymane od Was.

Roczne utrzymanie i leczenie Bastet, nie wliczając dodatkowych zabiegów i ewentualnego leczenia, to koszt minimum 1800zł.

Zdjęcie opisu zbiórki Bastet-kicia bez dziurek w nosie

Kim jesteśmy?

"Neko" znaczy "kot". Jesteśmy grupą wolontariuszy Fundacji Hospicjum dla Kotów bezdomnych, działającą na terenie Wrocławia. Połączyła nas chęć niesienia pomocy kotom bezdomnym, porzuconym, skrzywdzonym. Prowadzimy domy tymczasowe dla kotów bezdomnych, w których są one leczone i socjalizowane. Następnie szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów.

Zdjęcie opisu zbiórki Bastet-kicia bez dziurek w nosie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Kasia - awatar

    Kasia

    18.07.16
    18.07.16

    <3

170 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda - awatar
Magda
20
Partenia Fulwia - awatar
Partenia Fulwia
10
Magdalena - awatar
Magdalena
10
Anna - awatar
Anna
30
Kasia - awatar
Kasia
50
Marcela - awatar
Marcela
10
Anna - awatar
Anna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij