Zbiórka Sterylizacja i opieka weteteryn. - miniaturka zdjęcia

Sterylizacja i opieka weteteryn. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Sterylizacja i opieka weteteryn. - zdjęcie główne

Sterylizacja i opieka weteteryn.

815 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Inspektorzy Otoz Animals Oddział Słupsk zostali wezwani na pilną pomoc dla suni, która urodziła 4 szczenięta.

Splot dramatów w tym miejscu zdaje się nie mieć końca.

Od poważnej choroby właściciela psów, który pozostaje w szpitalu, jest bez obu nóg i na dodatek walczy o życie z bardzo groźną chorobą jaką jest nowotwór po opiekunkę całej gromadki, która również zmaga się z wieloma chorobami i jest cudzoziemką 😔💔


Brakuje nawet optymistycznych myśli i słów wsparcia.


Na to wszystko maleńka 1,5 roczna Kropeczka powiła 4 niewinne życia.

Opieką nad nimi przerasta możliwości tej rodziny w co trudno wątpić. 


Kochani, musimy im POMÓC 😔

Przejelismy opiekę nad 6 tygodniowymi maleństwami i obiecaliśmy pomóc również w sterylizacji suni oraz w wyrobieniu paszportu dla doroslej suni w razie konieczności wyjazdu.

Opiekunka zobowiązała się nie opuścić nigdy Kropeczki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
815 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 20

Beata Tarłowska - awatar
Beata Tarłowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Za opiekę nad Amadeuszem - awatar
Za opiekę nad Amadeuszem
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ilona Sycha - awatar
Ilona Sycha
100
Sylwia Maja - awatar
Sylwia Maja
10
Patrycja Szponar - awatar
Patrycja Szponar
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij