Zbiórka Wielkanocny wyjazd na Ukrainę - zdjęcie główne

Wielkanocny wyjazd na Ukrainę

1 982 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Sprawa jest, ponownie. Marek kilka tygodni temu podjął się przedsięwzięcia organizacji transportów darów na Ukrainę. Znamy się z wolontariatu w schronisku, organizowania rozmaitych przedsięwzięć na rzecz zwierząt. Od lat, od początku istnienia świdnickiego schroniska. Marek zaproponował kolejny termin wyjazdu z potrzebnymi rzeczami już za chwil kilka - w okresie wielkanocnym.

Mamy czas do środy (13 kwietnia), by udało się zebrać potrzebne rzeczy. Marek ma możliwość ruszyć z transportem, ale blokują nas w tym momencie środki. Na paliwo, czy na zakup rzeczy. Marek nawiązał współpracę z miejscami zbiórek, osobami prywatnymi o wielkich sercach, bo razem pomaga się skuteczniej. Wiemy, że akcji jest dużo, ale uwierzcie, skala potrzeb także... Przygotowujmy się na maraton, nie sprint, bo wojna jest tragedią i niesie ogrom cierpienia...

W pierwszym transporcie, który wyjechał w pierwszych dniach kwietnia zapakowaliśmy karmę lepszej jakości dla psów i kotów. Dotarła do Mikołajewa, do Olgi, która zajmuje się ok. 200 zwierzakami.

Zbiórka ma na celu zgromadzenie funduszy na paliwo, ale otrzymaliśmy też taką listę pierwszej potrzeby, przygotowaną przez Marka:

" Kochani. Potrzebne medykamenty pierwszej rangi. Dla dzieci: Krople do nosa, Leki przeciwzapalne, Leki przeciwbólowe, Przeciw wirusowe, p/alergiczne, Zasypka dla dzieci Johnson, Bepanten krem, Syrop na kaszel, Spray do gardła, Środki na trawienie, Probiotyki, Nurofen, Panadol, Witaminy, Witamina d, Krople do ucha, Środki przeciwgrzybicze, Pampersy.

Lista została zbudowana w oparciu o prośby matek których liczba rośnie. W strefach przy frontowych zamknięte są apteki, pomoc medyczna jest przeładowana i generalnie brakuje wszystkiego. Jak trzeba to podjadę odebrać dary, ale można też mi je dostarczyć po umówieniu się ze mną. Dziękuję serdecznie. "

Oczywiście potrzebne są też inne produkty dla zwierząt (lepszej jakości karmy - żeby były bardziej wartościowe i odżywcze), środki opatrunkowe, higieniczne. W tej sytuacji pomagamy ludziom i zwierzętom. 

Pomimo ograniczonych środków chcemy dać od siebie maksymalnie dużo. Nasza Fundacja została założona po to, by nie ograniczać się do jednego i pomagać na miarę możliwości w różny sposób.

Pracujemy nad tym, by wyjechał od nas drugi samochód. Może ktoś ma możliwość wypożyczyć busa na okres 13-19 kwietnia? Kierowca jest, kwestia środka transportu. Wtedy pomożemy jeszcze bardziej!

W razie chęci udzielenia pomocy rzeczowej, dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu:

790 241 451 lub [email protected] 

Wiemy, że to nie będzie ostatni transport!

1 982 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Odrowska-Sasin - awatar
Małgorzata Odrowska-Sasin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij