Zbiórka Wielkanocny wyjazd na Ukrainę - zdjęcie główne

Wielkanocny wyjazd na Ukrainę

1 982 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Sprawa jest, ponownie. Marek kilka tygodni temu podjął się przedsięwzięcia organizacji transportów darów na Ukrainę. Znamy się z wolontariatu w schronisku, organizowania rozmaitych przedsięwzięć na rzecz zwierząt. Od lat, od początku istnienia świdnickiego schroniska. Marek zaproponował kolejny termin wyjazdu z potrzebnymi rzeczami już za chwil kilka - w okresie wielkanocnym.

Mamy czas do środy (13 kwietnia), by udało się zebrać potrzebne rzeczy. Marek ma możliwość ruszyć z transportem, ale blokują nas w tym momencie środki. Na paliwo, czy na zakup rzeczy. Marek nawiązał współpracę z miejscami zbiórek, osobami prywatnymi o wielkich sercach, bo razem pomaga się skuteczniej. Wiemy, że akcji jest dużo, ale uwierzcie, skala potrzeb także... Przygotowujmy się na maraton, nie sprint, bo wojna jest tragedią i niesie ogrom cierpienia...

W pierwszym transporcie, który wyjechał w pierwszych dniach kwietnia zapakowaliśmy karmę lepszej jakości dla psów i kotów. Dotarła do Mikołajewa, do Olgi, która zajmuje się ok. 200 zwierzakami.

Zbiórka ma na celu zgromadzenie funduszy na paliwo, ale otrzymaliśmy też taką listę pierwszej potrzeby, przygotowaną przez Marka:

" Kochani. Potrzebne medykamenty pierwszej rangi. Dla dzieci: Krople do nosa, Leki przeciwzapalne, Leki przeciwbólowe, Przeciw wirusowe, p/alergiczne, Zasypka dla dzieci Johnson, Bepanten krem, Syrop na kaszel, Spray do gardła, Środki na trawienie, Probiotyki, Nurofen, Panadol, Witaminy, Witamina d, Krople do ucha, Środki przeciwgrzybicze, Pampersy.

Lista została zbudowana w oparciu o prośby matek których liczba rośnie. W strefach przy frontowych zamknięte są apteki, pomoc medyczna jest przeładowana i generalnie brakuje wszystkiego. Jak trzeba to podjadę odebrać dary, ale można też mi je dostarczyć po umówieniu się ze mną. Dziękuję serdecznie. "

Oczywiście potrzebne są też inne produkty dla zwierząt (lepszej jakości karmy - żeby były bardziej wartościowe i odżywcze), środki opatrunkowe, higieniczne. W tej sytuacji pomagamy ludziom i zwierzętom. 

Pomimo ograniczonych środków chcemy dać od siebie maksymalnie dużo. Nasza Fundacja została założona po to, by nie ograniczać się do jednego i pomagać na miarę możliwości w różny sposób.

Pracujemy nad tym, by wyjechał od nas drugi samochód. Może ktoś ma możliwość wypożyczyć busa na okres 13-19 kwietnia? Kierowca jest, kwestia środka transportu. Wtedy pomożemy jeszcze bardziej!

W razie chęci udzielenia pomocy rzeczowej, dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu:

790 241 451 lub [email protected] 

Wiemy, że to nie będzie ostatni transport!

1 982 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Odrowska-Sasin - awatar
Małgorzata Odrowska-Sasin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij