Zbiórka Chory BEJB prosi o wsparcie - zdjęcie główne

Chory BEJB prosi o wsparcie

755 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

BEJB to 13 letni psiak, którego życie nigdy nie rozpieszczało. Prawie 12 lat spędził uwiązany do łańcucha, przeszkadzając tylko właścicielowi. Udało nam się go przekonać do oddania Bejba. Zapewniłyśmy psiakowi pobyt w podwarszawskim hoteliku, gdzie ma wspaniałą opiekę, kontakt z innymi psami oraz pokazałyśmy mu jak powinno wyglądać "psie życie”.

Niestety od około dwóch miesięcy jego stan pogarsza się :(. Drżymy o niego, bo w tym małym ciałku skumulowało się kilka naprawdę groźnych chorób. Nie chcemy nawet myśleć o tym, co będzie, jeśli potwierdzi się najczarniejszy scenariusz...

Bejb obecnie przechodzi szczegółowe badania, póki co lekarze wykryli u niego:

 •  spondylozę - chodzi już bardzo ciężko
 • dwa miesiące temu przeszedł drugą w krótkim czasie babeszjozę, od tamtego czasu jego zdrowie uległo pogorszeniu i nie wraca do normy. Ma silną leukocytozę, która świadczy o stanie zapalnym, mimo, że testy na choroby odkleszczowe wyszły negatywne
 • Bejb jest cały czas na lekach przeciwzapalnych, kiedy je odstawiamy wraca wysoka temperatura i psiak traci apetyt. Przez co wychudł nam troszkę. 
 • badanie usg płuc wykazało rozsiane zmiany, na razie nie mamy potwierdzenia raka, kolejne badanie wyznaczone są na za dwa miesiące. Szmer w sercu jeszcze nie wiemy z jakiej jest przyczyny, w najbliższych dniach Bejbiś będzie miał konsultację u kardiologa.

Nie wiemy jeszcze co dolega psiakowi. Ale nie chcemy się poddawać! BEJB ma wolę życia i chce żyć! Najbardziej boimy się nowotworu płuc. Spondyloza jest nieodwracalna, ale piesek może z nią żyć, ale rak... Trzymajcie Państwo bardzo mocno kciuki za Bejbisia, on potrzebuje dobrych myśli i ludzkiego wsparcia. My będziemy o niego walczyć, jednak sami nie damy rady...   

BŁAGAMY o najdrobniejsze nawet wsparcie leczenia chłopaka. Każda złotówka to dla niego szansa na życie i zdrowie. Tak bardzo chcemy mu pomóc i tak bardzo boimy się tego, że moglibyśmy go zawieść...

Zdjęcie opisu zbiórki Chory BEJB prosi o wsparcie

Obecnie pod opieką wolontariatu Pies Na Zakręcie przebywa ok. 40 podopiecznych. Część psiaków przebywa w hoteliku, co generuje ogromne koszty, a część pupili przebywa w domach tymczasowych. Dług w lecznicy z dnia na dzień rośnie, a na bieżąco dostajemy zgłoszenia o nowych zwierzaczkach w potrzebie.

Serdecznie dziękujemy nawet za symboliczną złotówkę!

Zdjęcie opisu zbiórki Chory BEJB prosi o wsparcie

Aktualności


 • "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - awatar

  Podziękowania od Bejba

  12.07.16
  12.07.16

  Serdecznie dziękujemy za wsparcie skarbonki psiaka Bejba, podopiecznego wolontariatu Pies Na Zakręcie. Dzielny pacjent jest już po wizycie u kardiologa, gdzie okazało się, że serduszko ma całkiem sprawne, dwie zastawki z niedomykalnościami, ale serce jest niepowiększone :). Przed nami kolejne badania, więc trzymajcie mocno kciuki za tego psiego seniora!

  Zdjęcie aktualności 1 107

Komentarze


 • Izabella - awatar

  Izabella

  29.06.16
  29.06.16

  Bardzo chętnie pomogę bejbowi :) W domu posiadam sunie, która również "wyrwałam" od dobrej właścicielki. Jest już ze mną 12 lat :) Bardzo podobna do tego pieska, tylko inaczej umaszczona. pozdrawiam wszystkich miłośników zwierzat I.N.

  • "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - awatar

   "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - Organizator zbiórki

   12.07.16
   12.07.16

   Serdecznie dziękujemy za wsparcie <3. Przesyłamy cieplutkie pozdrowienia dla suni i jej kochanej właścicielki :)

755 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Elżbieta - awatar
Elżbieta
50
Beata - awatar
Beata
50
Ewa - awatar
Ewa
20
Maciek - awatar
Maciek
10
Krzysztof - awatar
Krzysztof
20
Marek - awatar
Marek
100
Izabella - awatar
Izabella
10
Barbara - awatar
Barbara
30
Ewa - awatar
Ewa
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij