Zbiórka Zagrożone powrotem do schroniska - zdjęcie główne

Zagrożone powrotem do schroniska

500 zł  z 970 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Berta i Foks to dwójka przyjaciół, która od wielu lat tuła się po domach stałych, tymczasowych, schroniskach i hotelikach. Nikt nie chce ich zatrzymać na dłużej.

W tej tułaczce obok siebie narodziła się miedzy nimi przyjaźń.

Na Bertę i Foksa trafiliśmy w Sejneńskim schronisku. Już wtedy zauważyliśmy, że te dwa psy źle znoszą pobyt w schronisku.

W 2013 roku Berta trafiła do domu stałego. Była tam miesiąc. Kiedy okazało się, że jednak nie można tam zostać znaleźliśmy dla niej awaryjny dom tymczasowy. Po roku braku zainteresowania adopcyjnego trafiła do hoteliku Rudy Pies pod Warszawą. Tam trafiła znowu na Foksa.

W 2013 roku Foks wyjechał ze schroniska do hotelu Rudy Pies pod Warszawą, gdzie po roku dołączyła do niego Berta.

Przez prawie rok oboje byli szczęśliwi w hoteliku, było to po nich widać. Jednak skończyły się na nie wpłaty i nie byliśmy w stanie utrzymywać ich tam dłużej. Musieliśmy je zabrać.

W listopadzie 2014 roku trafili do schroniska w Augustowie. Pierwsze co zrobili po wyjściu z samochodu to wejście do wspólnego kojca i skulenie się razem w budzie... Byli tacy nieszczęśliwi...

Po dwóch miesiącach tego nieszczęścia znowu postanowiliśmy spróbować. Zebraliśmy deklaracje, znaleźliśmy dom tymczasowy, który zgodził się przyjąć tą dwójkę za niewielką kwotę miesięczną na ich utrzymanie i postawienie kojca, z którego mogłyby korzystać wszyscy podopieczni hoteliku.

W lutym 2015 trafiły do domu tymczasowego u Pana Jurka w Warszawie. Są tam już 2 lata. Czują się jak w domu, są szczęśliwe.

Na pewno nie myślą o tym, że ich tułaczka może trwać dalej.

A my boimy się, że tak właśnie może się stać...

Zadłużenie za rok 2016 wynosi 600 zł. Musimy też planować opłacenie bieżących faktur za 2017 rok.

Prosimy o wsparcie finansowe dla Berty i Foksa. Checmy opłacić zaległość z 2016 roku i pierwszą fakturę za rok 2017. Łącznie 970 zł.

Staramy się jak możemy, żeby zaoszczędzić im kolejnych powrotów do schroniska...


Foks jest prawdopodobnie po wypadku samochodowym, po którym nie udzielono mu właściwej pomocy (albo pomocy w ogóle) i łapki krzywo mu się zrosły. Nie przeszkadza mu to jednak w codziennym funkcjonowaniu.

Aktualizacje


  • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach - awatar

    Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach

    13.01.2017
    13.01.2017

    Barta i Foksik dziękują za dotychczasową pomoc i proszą i jeszcze. Żyją tam szczęśliwie. Szukaj domu , którzy przyjmie oba psiaki. Są bardzo ze sobą zżyte. Berta za Foksem pójdzie w ogień. Udostępnij proszę tę parkę .

500 zł  z 970 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
sylwia hajbowicz - awatar
sylwia hajbowicz
50
alaska - awatar
alaska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iwona - awatar
Iwona
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Szreter - awatar
Agata Szreter
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij