Zbiórka Jagodziankowe kocięta - zdjęcie główne

Jagodziankowe kocięta

1 190 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Nie ma się chyba zbytnio co rozpisywać - jak co roku ogromny wysyp chorych kociąt mówi sam za siebie :( 

Kotów wieku od kilku tygodni do kilku lat mamy aktualnie pod opieką ponad 20. Kolejnych kilkanaście zgłoszonych czeka na pomoc. W pierwszej kolejności do przyjęcia przynajmniej 7 sztuk.

Brakuje wszystkiego - karmy (głównie mokrej), żwirku, środków na leczenie. Brakuje domów tymczasowych jak i rodzin chętnych na adopcję maluszka. Sami nie damy rady, potrzebujemy pomocy...

Każda przekazana złotówka zostanie przeznaczona na karmę, żwirek lub leczenie maluchów. 

Aktualizacje


 • Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie - awatar

  Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie

  22.07.2018
  22.07.2018

  Jeśli śledzicie naszego facebooka to na pewno wiecie, że w piątek udało nam się złapać ostatniego maluszka! Tym samym mamy już pod opieką obie rodzinki w komplecie ;)

  Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wsparcie zbiórki - to dla nas bardzo duża pomoc! Utrzymanie 30 kotów to bardzo duże wydatki nie tylko na karmę czy żwirek, ale również na leczenie, szczepienia, testy na choroby zakaźne, kastracje...

  Na ten moment z zebranych na tej zbiórce środków zamówiłam dwa duże worki suchej karmy (w sumie 18 kg) oraz dwa duże worki żwirku (w sumie 60 litrów) - zamówienie wyniosło 426,20 zł, jak tylko otrzymamy na nie fakturę, oczywiście się ona pojawi.

  W dniu jutrzejszym pierwsza część maluchów będzie miała zrobione testy na FIV i FeLV - jeden taki test to koszt ok. 50 zł, a do przebadania mamy kotów w sumie 17... Bardzo szybko można policzyć, że daje to kwotę ok. 850 zł... Dlatego każda złotówka to dla nas naprawdę ogromne wsparcie, za które bardzo serdecznie dziękujemy! <3

1 190 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Mumin i rodzinka - awatar
Mumin i rodzinka
50
Eligiusz Lesniak - awatar
Eligiusz Lesniak
100
Małgorzata Góra - awatar
Małgorzata Góra
76
Agata - awatar
Agata
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij