Budujemy przytulisko - etap II

543 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Nazywają nas Bezdomniaki Gorzyce. 

Działamy od 2017 i wspólnie tworzymy Gorzyckie Stowarzyszenie "Zwierzęcy Zakątek". Działamy nie tylko na terenie naszej gminy, ale staramy się pomagać w miarę możliwości zwierzakom z okolic. Nie zarabiamy na tym, nie mamy żadnych dotacji i środków z gminy. Robimy to za darmo, bo kochamy pomagać zwierzakom - po prostu.

Wszystko co do tej pory stworzyliśmy istnieje tylko dzięki sile naszych rąk, oraz Waszemu niezawodnemu wsparciu. Bo bez Was - NASI KOCHANI DARCZYŃCY - to w tym miejscu nadal byłby ugór ;)

Dzięki Wam właśnie budujemy przytulne kojce:

Ogrodziliśmy już część działki z kojcami dla psów:

Bardzo chcielibyśmy kontynuować budowę. Chcielibyśmy po trochu, dzięki Waszej pomocy, stawiać cegiełkę po cegiełce, dla dobra kolejnych bezdomniaków.

-----------------------------------------

AKTUALNIE

1. Kończymy rozbudowę kojców i powoli coś dobrego widać :)
2. Zakończyliśmy ogrodzenie części terenu.
3. Teraz priorytetem jest dla nas podłączenie do zasilania. Bez prądu jest BARDZO CIĘŻKO! 
4. Musimy odwodnić kojce, żeby pozbyć się błota z podłoża.
5. Musimy przebudować kociarnię.
6. Trzeba wyrównać i utwardzić teren.
7. Jeżeli chcielibyśmy przyjmować zwierzaki od gminy chroniąc je tym samym przed wyjazdem do schroniska musimy też postawić budynek taki jak pomieszczenie socjalno-biurowe, czy szpital dla chorych zwierzaków. 

Pora na statystykę:
rok 2017- przyjęliśmy 19 psów
wyadoptowaliśmy 6,
za tęczowy most odszedł 1 piesek.
pozostało-12 pieskow
Rok 2018 - przyjeliśmy 41,
adopcje - 40
pozostało-13
Rok 2019 -przyjęliśmy 94 zwierzaczki
adopcje - 85
zaginięcia-2
tęczowe mosty- 4
powrót do właścicieli- 4
pozostaje 12 psów i 1 kot.

Łącznie przez te 2,5 roku przyjęliśmy 154 zwierzaki, nowe domy znalazło 131 psów i kotów.

Ciągle się rozwijamy i marzymy o tym, żeby zwierzęta z naszej gminy nie musiały wyjeżdżać do schroniska, z którym gmina ma umowę. To najczęściej droga w jedną stronę :(

Chcemy zostać schroniskiem dla nich.

TO WIELKIE MARZENIA, ALE JUŻ TYLE OSIĄGNĘLIŚMY. POMOŻESZ?

Aktualności


  • Zwierzęcy Zakątek - awatar

    Zwierzęcy Zakątek

    10.01.20
    10.01.20

    Dziękujemy za dotychczasową pomoc! Dzięki Wam - darczyńcom - kończymy rozbudowę boksów. Teraz priorytetem jest dla nas prąd. Bez prądu jest bardzo ciężko. Podłączenie do zasilania jest niezbędnym krokiem w kierunku dalszego rozwoju, bo w dzisiejszych czasach zasilanie to podstawa. Wierzymy, że razem uda nam się zrealizować nasz cel :)

543 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena Jurkitewicz - awatar
Magdalena Jurkitewicz
100
Agata - awatar
Agata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Banan - awatar
Banan
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Monika - awatar
Monika
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij