Zbiórka Organizacja pogrzebu Didiego - miniaturka zdjęcia

Organizacja pogrzebu Didiego

Zbiórka Organizacja pogrzebu Didiego - zdjęcie główne

Organizacja pogrzebu Didiego

29 607 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 270 osób w ciągu 2 dni.
Wpłać teraz
 
Paweł Kluz - awatar

Paweł Kluz

Organizator zbiórki

Z inicjatywy kibiców Orła Przeworsk i z woli rodziny zostaje uruchomiona zbiórka pieniężna na sprowadzenie z zagranicy prochów naszego przyjaciela ŚP. Rafała Diducha “Didiego”, aby spoczął na naszej rodzinnej ziemi. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone także na zorganizowanie ceremoni pogrzebowej oraz postawienie pomnika dla naszego Brata. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.10.20
  19.10.20

  Wieczny odpoczynek racz Ci dac Panie.

 • Sylwia i Bartek Czajka - awatar

  Sylwia i Bartek Czajka

  18.10.20
  18.10.20

  Spoczywaj w pokoju

 • Piotr Mucha - awatar

  Piotr Mucha

  18.10.20
  18.10.20

  R.i.p

 • Agnieszka i Marcin Surmacz - awatar

  Agnieszka i Marcin Surmacz

  18.10.20
  18.10.20

  [*]

 • Krystyna - awatar

  Krystyna

  18.10.20
  18.10.20

  Kondolencje dla rodziny

29 607 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 270 osób w ciągu 2 dni.
Wpłać teraz
 
Paweł Kluz - awatar

Paweł Kluz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 270

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata W - awatar
Małgorzata W
100
Jonny - awatar
Jonny
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maciek - awatar
Maciek
10
Udo. - awatar
Udo.
200
Mateusz Hublewski - awatar
Mateusz Hublewski
50
Piotr Kluz - awatar
Piotr Kluz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij