Zbiórka Wolontariat na koloniach - zdjęcie główne

Wolontariat na koloniach

1 061 zł z 6 600 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Ewelina Dworak - awatar

Ewelina Dworak

Organizator zbiórki

Ada, Ewelina, Ola i Ula - jesteśmy uczennicami klasy ósmej szkoły podstawowej. W tym roku szkolnym zaangażowałyśmy się w Wolontariat na rzecz pomocy dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej (przede wszystkim z Zespołem Downa).  Razem z nimi przygotowujemy scenariusze i scenografie do przedstawień, w których później wspólnie występujemy. Uczestniczymy także w spotkaniach i wycieczkach integracyjnych. Nasi niepełnosprawni koledzy wybierają się na wypoczynek letni organizowany przez Fundację "Dziupla-Edukacja i Rozwój" do Mikoszewa nad morzem. Chciałybyśmy pojechać razem z nimi, aby wspólnie spędzić wakacyjny czas, a przede wszystkim wspierać ich podczas pobytu, pomagać w codziennych czynnościach samoobsługowych, inicjować zajęcia w czasie wolnym, ale też nabywać nowych doswiadczeń. Potrzebujemy pomocy finansowej, aby organizatorzy mogli pokryć koszt naszego pobytu. Mamy świadomość, że integracja osób niepełnosprawnych wpływa pozytywnie na ich postrzeganie w społeczeństwie i my chcemy się do tego przyczyniać. 

1 061 zł z 6 600 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Ewelina Dworak - awatar

Ewelina Dworak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Bianka :-) - awatar
Bianka :-)
20
Jola - awatar
Jola
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
84
Kama - awatar
Kama
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominik :-) - awatar
Dominik :-)
8
Bianka - awatar
Bianka
20
Iga F. - awatar
Iga F.
8

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij