Zbiórka Zginą jeśli ich nie uratujemy! - zdjęcie główne

Zginą jeśli ich nie uratujemy!

15 035 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 465 osób

Trafiają do przytulisk, po kilku dniach zabijane są w okrutny sposób.

Na Białorusi, w kodeksie postępowania administracyjnego za okrucieństwo wobec zwierząt przewidziano karę do 15 dni aresztu albo grzywnę w wysokości do 100 000 białoruskich rubli (ok. 200zł)
Na 15 dni skazano m.in. mężczyznę, który uciął głowę psu wziętemu ze schroniska. Mimo iż białoruskie organizację walczą o prawa zwierząt w ich kraju, sytuacja nie wiele się zmienia.
Na Białorusi nie ma schronisk dla bezdomnych zwierząt. Są tylko czasowe punkty przetrzymań. Większość psów nie doczeka jednak nowych domów.

Są zabijane - bite, tłuczone łopatą, zakopywane żywcem...

Humanitarna eutanazja nikogo nie obchodzi.

Zdjęcie opisu zbiórki Zginą jeśli ich nie uratujemy!Zdjęcie opisu zbiórki Zginą jeśli ich nie uratujemy!Zdjęcie opisu zbiórki Zginą jeśli ich nie uratujemy!

Uratowaliśmy pierwsze dziesięć białoruskich psów.

10  psów, które przyjechały z Białorusi udało się nam oddać do adopcji, były bardzo łagodne, grzeczne i całkowicie oddane człowiekowi. Byliśmy w szoku, że tak szybko znalazły kochające i cudowne domy.
Kolejne psy przyjadą do Polski w sierpniu. Niestety wolontariuszki nie mogą zabierać kolejnych psów z „umieralni” w Białorusi, dopóki tym nie znajdziemy nowych domów właśnie u nas w Polsce.

Polsce nie dopuszcza się do takich tragedii, na tak ogromną skalę, jak w Białorusi, a my nie chcemy dzielić psów, które cierpią, na polskie i nie polskie.

Zdjęcie opisu zbiórki Zginą jeśli ich nie uratujemy!Zdjęcie opisu zbiórki Zginą jeśli ich nie uratujemy!

Dlatego postanowiliśmy pomóc po raz kolejny zagranicznym wolontariuszom.

Od dłuższego czasu nie daje nam spokojnie spać los psów z Białorusi. Godziny zadumy i bicia się z myślami, co robić, poskutkowały naszym postanowieniem. Chcemy na stałe zaangażować się w pomoc tym biednym czworonożnym emigrantom z Białorusi. Nasza decyzja poparta jest też tym, że od prawie 4 miesięcy mamy bardzo dobry kontakt z wolontariuszkami, pomagającymi psiakom na Białorusi.

Osoba, która wyciąga z przytulisk białoruskie psy otacza je opieką weterynaryjną i przygotowuje do podróży do naszego kraju. Wszystkie psy, które do nas trafiają będą posiadać komplet szczepień, chipy i paszporty.

Wszystkie psy są łagodne, nie wykazują agresji i dobrze się socjalizują. Pomóżcie, prosimy znaleźć nowe domy dla psiaków i udostępniajcie posty promujące adopcje psiaków z Białorusi. Zapoznaj się z historią kolejnego białoruskiego psa, który czeka na naszą pomoc.

Zdjęcie opisu zbiórki Zginą jeśli ich nie uratujemy!

Pomóżcie nam uratować Białoruskie psy i sprowadzić je do Polski!

Potrzebujemy pomocy! Musimy opłacić komplet szczepień, chipów, paszportów i zabiegi sterylizacji.

Potrzebujemy funduszy na opłacenie transportu psów do Polski!

Chcemy zakupić karmę dla psów i podarować wolontariuszkom ratującym białoruskie psy.

Koszt zapewnienia kompletu szczepień, chipa, paszportu oraz zabiegu sterylizacji dla jednego psa wynosi ok. 600 zł.

Zdjęcie opisu zbiórki Zginą jeśli ich nie uratujemy!

Pomóż nam wybudować kojce dla 10 psów!

Chcemy stworzyć dla nich miejsce, w siedzibie głównej OTOZ Animals. Obszerne kojce z dużym wybiegiem, by po długiej podróży poczuły się jak najlepiej w nowym miejscu.

Koszt budowy jednego kojca wraz z zakupem bud to 4000 zł. 

Zdjęcie opisu zbiórki Zginą jeśli ich nie uratujemy!

Dlaczego?

Mamy świadomość, że polskie schroniska też potrzebują pomocy. Dzięki naszej ogólnopolskiej kampanii adopcji, jaka prowadzimy nasze schroniska mogą pochwalić się ponad 90 procentową adopcją, ale psiaki z Białorusi będą trafiać nie do schronisk tylko do naszej siedziby W ubiegłym roku nasi inspektorzy przeprowadzili 3375 interwencji niehumanitarnego traktowania zwierząt, do adopcji w roku 2015 wydanych zostało 5687 psów i 2456 kotów. 

Zdjęcie opisu zbiórki Zginą jeśli ich nie uratujemy!Zdjęcie opisu zbiórki Zginą jeśli ich nie uratujemy!

Aktualizacje


 • OTOZ Animals - awatar

  OTOZ Animals

  12.05.2017
  12.05.2017

  Kochani jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę i pomoc białoruskim psiakom! Dzisiaj udało nam się zebrać 100% funduszy na opłacenie faktur za zakup bud i materiałów, z którym wybudowaliśmy nowe, przestronne kojce.

  Dziękujemy!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anna Maria - awatar

  Anna Maria

  11.05.2017
  11.05.2017

  Mam nadzieje ze wszystkie pieseczki znajda wspaniale domy i ludzi, ktorzy beda ich kochac z calego serca ❤️

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   12.05.2017
   12.05.2017

   Dziękujemy za pomoc! Wierzymy, że uda się znaleźć dla nich wspaniałe domy!

 • Anna Jarosz - awatar

  Anna Jarosz

  21.02.2017
  21.02.2017

  Powodzenia pieski! Dzięki, że im pomagacie!!!

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   12.05.2017
   12.05.2017

   Dziękujemy za pomoc!

 • Eliza - awatar

  Eliza

  29.12.2016
  29.12.2016

  Piękny gest z waszej strony :)

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   30.12.2016
   30.12.2016

   Dziękujemy! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.12.2016
  20.12.2016

  Oby na czas udało się uratować każdego psiaka <3

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   30.12.2016
   30.12.2016

   Dziękujemy za pomoc!

 • Daria - awatar

  Daria

  01.12.2016
  01.12.2016

  Pomagam ♡♡

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   30.12.2016
   30.12.2016

   Dziękujemy za wsparcie!

15 035 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 465 osób

Wpłaty: 465

Wojtek - awatar
Wojtek
35
Anna Maria - awatar
Anna Maria
230
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Alina Kaczmarska - awatar
Alina Kaczmarska
30
Karolina - awatar
Karolina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
KlaudiaK - awatar
KlaudiaK
10
Joanna S - awatar
Joanna S
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij