Zbiórka Leczenie białaczki Bianki - miniaturka zdjęcia

Leczenie białaczki Bianki

Zbiórka Leczenie białaczki Bianki - zdjęcie główne

Leczenie białaczki Bianki

5 150 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Wpłać teraz
 
Dawid Karbowski - awatar

Dawid Karbowski

Organizator zbiórki

Cześć mam na imię Dawid i mam 26 lat. Wspólnie całą rodziną postanowiliśmy założyć zbiórkę dla mojej siostry Bianki, która poważnie zachorowała, ale od początku…

Bianka ma 13 lat i chodzi do 7 klasy podstawówki. Z nauką radzi sobie nieźle, a wolny czas lubi spędzać na basenie. Jest opiekuńcza i odpowiedzialna w stosunku do młodszych. Lubi przebywać w towarzystwie koleżanek, jeździć do kina i na wycieczki jednak choroba odizolowała ją całkowicie.

Wakacje niestety zaczęły się źle. Tego feralnego dnia Bianka będąc w sklepie zemdlała.. Wiadomo panika, karetka itd.

Następnego dnia zrobiono dokładne badania i okazało się, że są bardzo niepokojące. Jak na zdrowe dotychczas dziecko było to nie do przyjęcia. Bianka została natychmiastowo skierowana do kliniki specjalistycznej i dogłębnie przebadana. Okazało się, że zdiagnozowano u niej białaczkę!. Nie mogliśmy w to po prostu uwierzyć.

No i zaczęło się, pobyt w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, pobieranie szpiku oraz przyjmowanie sterydów, chemii no i leków.. Właśnie. Potrzebny był lek nieosiągalny w Polsce lecz z pomocą rodziny i przyjaciół udało się go zakupić. Jednak to jeszcze nie koniec. Leczenie tej poważnej choroby wiąże się z długoterminowym przyjmowaniem leków, które osłabiają odporność i wyniszczają organizm. Dlatego z ogromną prośbą zwracamy się do Was- jeśli jesteście w stanie i chcecie to pomóżcie! Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na dalsze leczenie i pomogą w ochronie organizmu przed powikłaniami związanymi z procesem leczenia.

Choroba wymaga od Bianki oszczędnego trybu życia. Musi stosować odpowiednie żywienie, nie może uprawiać sportu, a co dla nastolatki najgorsze- nie ma możliwości spotkań z rówieśnikami. Ponadto Bianka nie może chodzić do szkoły przez co musi korzystać z indywidualnego toku nauczania. Pomóżmy Biance wrócić do zdrowia! Wierzę, że razem damy radę!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.10.19
  17.10.19

  Życzę zdrowia! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.10.19
  14.10.19

  Trzymamy mocno kciuki za powrót do zdrowia Bianki.

 • Kamila C-N - awatar

  Kamila C-N

  04.10.19
  04.10.19

  Trzymam mocno za Ciebie kciuki, Bianka 😘

 • Grzegorz Niziołek - awatar

  Grzegorz Niziołek

  02.10.19
  02.10.19

  Pomagamy

 • Marta - awatar

  Marta

  02.10.19
  02.10.19

  Pomagamy :)

5 150 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Wpłać teraz
 
Dawid Karbowski - awatar

Dawid Karbowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 113

Adrian - awatar
Adrian
5
Adrian - awatar
Adrian
5
Adrian - awatar
Adrian
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Adrian - awatar
Adrian
1
Ju Nior - awatar
Ju Nior
100
Adam Jamrozik - awatar
Adam Jamrozik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij