Zbiórka Bieg Wegański dla Korabek - zdjęcie główne

Bieg Wegański dla Korabek

440 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Witajcie ludzie pełnej pozytywnej energii do życia!
Przy okazji kolejnej edycji Biegu Wegańskiego (8 maja 2016), możecie wesprzeć zwierzaki z Korabek. Tym razem celem jest wsparcie zabiegów weterynaryjnych, które co miesiąc pochłaniają ponad 1000zł..na sam płyn wziewny. Jakie ma zastosowanie? Indukcja i podtrzymywanie znieczulenia ogólnego w zabiegach chirurgicznych. W Korabkch tych zabiegów,operacji w gabinecie schroniskowym jest naprawdę dużo,wszak dużo się dzieje (kliknij)!
Pomożecie i tym razem?
Gdy zbierze się potrzebna kwota, to o zakupie poinformujemy tu: https://www.facebook.com/events/400002616740438/

Zdjęcie opisu zbiórki Bieg Wegański dla KorabekZdjęcie opisu zbiórki Bieg Wegański dla Korabek

Komentarze


 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  05.05.16
  05.05.16

  Dobra wola ma moc sprawczą :-)

 • Agata - awatar

  Agata

  03.05.16
  03.05.16

  20

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  27.04.16
  27.04.16

  Dziękuję za zmianę dystansu!:)

 • Ilona - awatar

  Ilona

  27.04.16
  27.04.16

  za przywrócenie na listę startową - dziękuję :)

 • Janusz - awatar

  Janusz

  27.04.16
  27.04.16

  Za zmianę dystansu. Wspierajmy zwierzaki z Korabek.

440 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Wpłaty: 24

Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
MIRA - awatar
MIRA
5
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Justyna - awatar
Justyna
20
Agata - awatar
Agata
20
anna - awatar
anna
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30
Ilona - awatar
Ilona
10
Janusz - awatar
Janusz
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij