Zbiórka On nie umrze, prawda? - zdjęcie główne

On nie umrze, prawda?

673 zł  z 650 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Karolina Kaczorowska - awatar

Karolina Kaczorowska

Organizator zbiórki

Pamiętacie Państwo naszego Bielika, którego życie nie oszczędzało? 

Przypominamy:

"Kiedy pierwszy właściciel trafił do więzienia, Bielikiem zajął się jego syn. Młody, dzielny człowiek, jednak życie zmusiło go do wyjazdu za chlebem, a tam gdzie obecnie przebywa nie ma mowy o możliwości zamieszkania z psem. Bielikiem zajmuje się dwoje znajomych, którzy odwiedzają go dwa razy dziennie by nakarmić i wyprowadzić. Przez pozostały czas psina przebywa sama w domu. Nie rozumie co się dzieje, bardzo łaknie kontaktu z człowiekiem, z dnia na dzień smutnieje"

Udało się nam znaleźć mu dom. Najlepszy z możliwych u kochającej Pani Ewy. Pani Ewa otoczyła Bielika troskliwą opieką miłością i dała mu dom z marzeń, dom na zawsze. Od miesięcy dostajemy zdjęcia, filmiki i opowieści. Wiemy, że lepiej trafić nie mógł. Ale szczęście, nie może trwać wiecznie, prawda?

Diagnoza: Widoczna zmiana organiczna okolicy prącia. Zmiana szybko się powiększa. Pani Ewa zadzwoniła do nas z płaczem. Diagnoza nieszczęśliwie zbiegła się z pogrzebem bliskiej osoby, a tym samym ze sporym wydatkiem. Jak pomóc? Ponad 10 zwierząt pod opieką, ledwo łączymy końcem. Konto świeci pustkami, ale nie poddamy się! Bielik i Pani Ewa zasługują na tę walkę!

Dlatego z całego serca proszę Państwa o pomoc w opłaceniu operacji, badań i sanacji. Przed Bielikiem jeszcze wiele lat życia w cudownym domu u boku kochających ludzi. Zanim trafił do swojego raju na ziemi, przeszedł długą drogę cierpienia, osamotnienia, tęsknoty... Nie pozwólmy by choroba przerwała to, co dostał od losu- nowe życie. Piękne życie...

Nazywam się Karolina, jestem wolontariuszką schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie, założycielką ruchu wolontariuszy Animalis, najszczęśliwszą posiadaczką 3 adoptowanych psiaków i wierzę, że możemy uczynić ten świat odrobinę lepszym. Za okazaną pomoc dziękuję Ci kimkolwiek jesteś Dobry Człowieku!  

Tu więcej o Bieliku i jego historii: https://www.facebook.com/pg/Fundacja.Animalis/photos/?tab=album&album_id=2054897184833562


"Nasze życie warte jest tyle, ile dobrego zrobiliśmy dla innych. Warte jest tyle, ile dostało uśmiechów, okrzyków szczęścia, zamerdań ogonem, wymruczanych piosenek i uratowanych nawet malutkich, tycich żyć" Dorota Sumińska


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.11.2018
  10.11.2018

  Zdrówka, i żyj długo śliczny chłopaku :D

 • Barbara Witkowska - awatar

  Barbara Witkowska

  09.11.2018
  09.11.2018

  Powodzenia Bieli kultury ☺

673 zł  z 650 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Karolina Kaczorowska - awatar

Karolina Kaczorowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Dominika - awatar
Dominika
50
Monika - awatar
Monika
20
Barbara Kowacz - awatar
Barbara Kowacz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Barbara Witkowska - awatar
Barbara Witkowska
20
Mateusz - awatar
Mateusz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij