Zbiórka On nie umrze, prawda? - zdjęcie główne

On nie umrze, prawda?

673 zł z 650 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Karolina Kaczorowska - awatar

Karolina Kaczorowska

Organizator zbiórki

Pamiętacie Państwo naszego Bielika, którego życie nie oszczędzało? 

Przypominamy:

"Kiedy pierwszy właściciel trafił do więzienia, Bielikiem zajął się jego syn. Młody, dzielny człowiek, jednak życie zmusiło go do wyjazdu za chlebem, a tam gdzie obecnie przebywa nie ma mowy o możliwości zamieszkania z psem. Bielikiem zajmuje się dwoje znajomych, którzy odwiedzają go dwa razy dziennie by nakarmić i wyprowadzić. Przez pozostały czas psina przebywa sama w domu. Nie rozumie co się dzieje, bardzo łaknie kontaktu z człowiekiem, z dnia na dzień smutnieje"

Udało się nam znaleźć mu dom. Najlepszy z możliwych u kochającej Pani Ewy. Pani Ewa otoczyła Bielika troskliwą opieką miłością i dała mu dom z marzeń, dom na zawsze. Od miesięcy dostajemy zdjęcia, filmiki i opowieści. Wiemy, że lepiej trafić nie mógł. Ale szczęście, nie może trwać wiecznie, prawda?

Diagnoza: Widoczna zmiana organiczna okolicy prącia. Zmiana szybko się powiększa. Pani Ewa zadzwoniła do nas z płaczem. Diagnoza nieszczęśliwie zbiegła się z pogrzebem bliskiej osoby, a tym samym ze sporym wydatkiem. Jak pomóc? Ponad 10 zwierząt pod opieką, ledwo łączymy końcem. Konto świeci pustkami, ale nie poddamy się! Bielik i Pani Ewa zasługują na tę walkę!

Dlatego z całego serca proszę Państwa o pomoc w opłaceniu operacji, badań i sanacji. Przed Bielikiem jeszcze wiele lat życia w cudownym domu u boku kochających ludzi. Zanim trafił do swojego raju na ziemi, przeszedł długą drogę cierpienia, osamotnienia, tęsknoty... Nie pozwólmy by choroba przerwała to, co dostał od losu- nowe życie. Piękne życie...

Nazywam się Karolina, jestem wolontariuszką schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie, założycielką ruchu wolontariuszy Animalis, najszczęśliwszą posiadaczką 3 adoptowanych psiaków i wierzę, że możemy uczynić ten świat odrobinę lepszym. Za okazaną pomoc dziękuję Ci kimkolwiek jesteś Dobry Człowieku!  

Tu więcej o Bieliku i jego historii: https://www.facebook.com/pg/Fundacja.Animalis/photos/?tab=album&album_id=2054897184833562


"Nasze życie warte jest tyle, ile dobrego zrobiliśmy dla innych. Warte jest tyle, ile dostało uśmiechów, okrzyków szczęścia, zamerdań ogonem, wymruczanych piosenek i uratowanych nawet malutkich, tycich żyć" Dorota Sumińska


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.11.18
  10.11.18

  Zdrówka, i żyj długo śliczny chłopaku :D

 • Barbara Witkowska - awatar

  Barbara Witkowska

  09.11.18
  09.11.18

  Powodzenia Bieli kultury ☺

673 zł z 650 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Karolina Kaczorowska - awatar

Karolina Kaczorowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Dominika - awatar
Dominika
50
Monika - awatar
Monika
20
Barbara Kowacz - awatar
Barbara Kowacz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Barbara Witkowska - awatar
Barbara Witkowska
20
Mateusz - awatar
Mateusz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij