Zbiórka NAGRODA- Plac Zabaw Biery - zdjęcie główne

NAGRODA- Plac Zabaw Biery

3 130 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby
Katarzyna Pisarek- Konieczny - awatar

Katarzyna Pisarek- Konieczny

Organizator zbiórki

Zbieramy pieniądze na nagrodę dla osoby, która wskaże sprawcę wylania żrącej substancji na placu zabaw w miejscowości Biery. Poparzeniu uległo małe, dwu letnie dziecko i wszystkim Nam bardzo zależy aby złapać tego kto dopuścił się tak strasznego czynu. 

W sytuacji gdy nie uda się znaleźć sprawcy ,całą uzbieraną sumę przekażemy na sfinansowanie monitoringu abyśmy my i nasze dzieci mogli się czuć bezpiecznie.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.03.2019
  31.03.2019

  Pomagajmy sobie nazwajem!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.2019
  29.03.2019

  Dzięki za świetny pomysł ze zbiórką-bo w głowie się nie mieści jak może komuś przyjść do głowy celowo skrzywdzić dzieci. Wybierała się z synem w sobotę również. Przypadek sprawił, że nie poszliśmy.

 • piekarniapacyna.pl - awatar

  piekarniapacyna.pl

  29.03.2019
  29.03.2019

  Pozdrawiam

 • Roksana Grzeskiewicz - awatar

  Roksana Grzeskiewicz

  27.03.2019
  27.03.2019

  Złapcie tego bezmyślnego człowieka...!

3 130 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby
Katarzyna Pisarek- Konieczny - awatar

Katarzyna Pisarek- Konieczny

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 74

Natalia. - awatar
Natalia.
20
Michał - awatar
Michał
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Andrzej. - awatar
Andrzej.
50
Maciej Anaszko - awatar
Maciej Anaszko
20
Alina Dobija - awatar
Alina Dobija
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Emilia Głąbek - awatar
Emilia Głąbek
20
Iza S. - awatar
Iza S.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij