Pomoc dla OSP z Bieszczadów

22 126 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 404 osoby w ciągu 12 dni.
Wpłać teraz
 
Pat Ka - awatar

Pat Ka

Organizator zbiórki

Jesteśmy mieszkańcami  bieszczadzkiej wsi Lutowiska. Tworzymy niewielką, ale zżytą i solidarną społeczność, której istotną i niezastąpioną częścią jest nasza drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej.  Ochotniczej to znaczy, że każdy kto do niej należy, pełni swoją funkcję dobrowolnie i bezinteresownie. Nikt im nie każe zrywać się w środku nocy lub w czasie ważnych często spraw osobistych na dźwięk strażackiej syreny i jechać na akcję. Z własnej woli i potrzeby niesienia pomocy jadą i narażają często swoje zdrowie i życie, bo wiedzą, że Tam jest Ktoś potrzebujący pomocy.

Straż pożarna to nie tylko pożary, wzywani są do wypadków, do przewróconych na drogę drzew, do gniazd szerszeni, często w różnych sprawach do wzywających pomocy turystów. W 2020 roku strażacy z OSP Lutowiska interweniowali ponad 100 razy, czyli 2-3 razy w tygodniu. 

Mieszkając w Bieszczadach umiemy docenić ich obecność, czujemy się bezpieczni. Bieszczady są tak rozległe, że na miejscu zdarzenia pierwsi są zawsze oni, przed zawodową ekipą straży pożarnej. Niestety od jakiegoś czasu nasze bezpieczeństwo jest zagrożone. Trzydziestoletni silnik strażackiego wozu kończy swoje życie. Musimy szybko zebrać środki na jego wymianę. W przeciwnym razie dojazd do oczekujących pomocy nie będzie możliwy. 

Prosimy wszystkich: miejscowych i korzystających z wypoczynku w Bieszczadach turystów, by pomogli. Pokażmy miłość do Biesów i uzbierajmy na remont serca strażackiego wozu, który uratował niejedno życie, czy dobytek. Zbierzmy na remont silnika, by Bieszczady były nadal bezpieczne dla każdego. Każda złotówka jest ważna i za każdą z góry z całego serca dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Pat Ka - awatar

  Pat Ka

  22.02.21
  22.02.21

  Kochani, dziękujemy z całego serca za Wasze wpłaty! Do nowego silnika brakuje nam już tylko 9 tys. zł! Wierzmy, że uda nam się zebrać całą kwotę. Tymczasem strażacy z OSP z Lutowisk nagrali dla Was krótki filmik, wyjaśniając czemu ten wóz jest tak bardzo ważny. Prosimy, podawajcie dalej informację o naszej zbiórce, jesteśmy już tak blisko celu! Dobrego dnia dla Was!

Komentarze


 • Grzegorz Telec - awatar

  Grzegorz Telec

  18.02.21
  18.02.21

  Duchem Warszawiak, a Sercem Bieszczadnik.

  • Pat Ka - awatar

   Pat Ka - Organizator zbiórki

   18.02.21
   18.02.21

   ❤❤❤ do zobaczenia na szlaku!

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  17.02.21
  17.02.21

  ❤️

  • Pat Ka - awatar

   Pat Ka - Organizator zbiórki

   17.02.21
   17.02.21

   ❤❤❤

 • Krzysztof Deberny - awatar

  Krzysztof Deberny

  16.02.21
  16.02.21

  Jestem w 3/4 Góralem, ale nie z Bieszczad a z okolic Limanowej, Byłem w Bieszczadach raz i teraz wracam tam co roku.... jak i w okolice Limanowej... Wiem jak jest w górach ludziom ciężko... Sam nie pracuje normalnych godzin w swoim zawodzie na śląsku - nigdy... Więc wspieram kilkoma groszami Strażaków... zawsze będę to robił... Bo to ludzie dobrzy i z mega zapałem... Brawo dla Was że nie Wstydzicie się ogłosić takiej informacji, gdyż znajdą się ludzie którzy dorzuca tę cegiełkę. Szacun!!!!!!!!!!

  • Pat Ka - awatar

   Pat Ka - Organizator zbiórki

   16.02.21
   16.02.21

   Dziękujemy za pomoc i wsparcie! Nie ma rzeczy niemożliwych! Wyremontujemy ten silnik, żeby móc dalej pomagać 😊

 • Jebac PiS - awatar

  Jebac PiS

  15.02.21
  15.02.21

  ❤️

  • Pat Ka - awatar

   Pat Ka - Organizator zbiórki

   16.02.21
   16.02.21

 • Radek - awatar

  Radek

  15.02.21
  15.02.21

  Poszło! Zachęcę znajomych!

  • Pat Ka - awatar

   Pat Ka - Organizator zbiórki

   15.02.21
   15.02.21

   jesteś super! dziękujemy! znajomych zapraszamy 😍

22 126 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 404 osoby w ciągu 12 dni.
Wpłać teraz
 
Pat Ka - awatar

Pat Ka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 404

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Barbara Ostropolska - awatar
Barbara Ostropolska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Barbara - awatar
Barbara
30
Anonimowo - awatar
Anonimowo
20
saydack - awatar
saydack
100
Maja/ Choszczno - awatar
Maja/ Choszczno
20
Wioletta Kubicka Polanczuk - awatar
Wioletta Kubicka Polanczuk
120
Wspierajmy Osp - awatar
Wspierajmy Osp
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij