Zbiórka Fotopułapki dla czystych lasów! - miniaturka zdjęcia

Fotopułapki dla czystych lasów! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Fotopułapki dla czystych lasów! - zdjęcie główne

Fotopułapki dla czystych lasów!

1 371 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Dąbrowski - awatar

Łukasz Dąbrowski

Organizator zbiórki

Dzień dobry. 

Jakiś czas temu stworzyliśmy akcję o nazwie #BiłgorajEkoChallenge, która miała skupić wokół siebie ludzi, dla których obecny stan okolicznych lasów nie jest obojętny, a jednocześnie dostrzegają potrzebę działania w kierunku poprawy ich czystości. Akcja cieszy się sporym zainteresowaniem, tym bardziej, że przekształciliśmy ją w niewielki konkurs (o czym możecie dowiedzieć się na naszej stronie na Facebooku - link pod tekstem) . 

Po długich namysłach zdecydowaliśmy się zwrócić z pomocą do Was - mieszkańców, ponieważ wbrew naszym oczekiwaniom niektóre instytucje umywają od problemu ręce. A szkoda... 

Zbieramy pieniądze na zakup fotopułapek, oraz tablic edukacyjnych, które będziemy mogli zainstalować w miejscach gdzie zaśmiecenie lasu jest cykliczne i pomimo naszych starań w dalszym ciągu pojawiają się tam nowe śmieci. Chcemy, aby osoby które świadomie niszczą nasz ekosystem były pociągnięte do odpowiedzialności. 

Będziemy wdzięczni za każde wsparcie... 

https://www.facebook.com/bilgorajekochallenge/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Raphael O. - awatar

    Raphael O.

    08.06.2019
    08.06.2019

    Dziękujemy!

1 371 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Dąbrowski - awatar

Łukasz Dąbrowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Danpol Jarek Pekala - awatar
Danpol Jarek Pekala
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hubert - awatar
Hubert
50
Piotr Grygiel - awatar
Piotr Grygiel
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij