Zbiórka Na operację Biszkopta - zdjęcie główne

Na operację Biszkopta

1 620 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Chłopiec zgłosił nam psa, który tkwił od kilku dni przy drodze i którym nikt się nie zainteresował, a psiak wyglądał na potrzebującego szybkiej pomocy. Został potrącony przez samochód i nie mógł się ruszać. Siedział, biedak, głodny, zmarznięty i cierpiący z bólu. 

Zabrałyśmy pieska pod naszą opiekę. Dostał na imię Biszkopt. Jest młodym psem, ma niecały rok.

 Badanie RTG wykazało wielokrotne złamanie miednicy. Kręgosłup na szczęście jest cały. 

Powrót Biszkopta do zdrowia oznacza operację, której koszt to 1500zł. Nie mamy takich środków na naszym koncie. Nie stać nas na przeprowadzenie tego zabiegu. Bez operacji miednica Biszkopta zrośnie się, ale być może krzywo, co utrudni mu poruszanie się. Dlatego chcemy poddać go temu zabiegowi. To szansa na normalne życie. 

Bardzo, bardzo prosimy o wsparcie finansowe. Nie pozwólmy aby Biszkopt nadal cierpiał. 

Aktualizacje


 • Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt "Podaj Łapę" - awatar

  Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt "Podaj Łapę"

  10.02.2019
  10.02.2019

  Biszkopt podczas badań. Nie było łatwo, ale poradziliśmy sobie.

  Zdjęcie aktualizacji 25 930

1 620 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Wpłaty: 34

Agata - awatar
Agata
20
Sto Do Ła - awatar
Sto Do Ła
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
345
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katzurele - awatar
Katzurele
50
Tomasz Prządka - awatar
Tomasz Prządka
100
Agata Witczak - awatar
Agata Witczak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij