Zbiórka Oni chcą się uczyć ! - zdjęcie główne

Oni chcą się uczyć !

4 100 zł  z 4 100 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób

Wsparcie pilnie potrzebne!

Refugee.pl od wielu lat z sukcesem wspiera integrację cudzoziemców w Polsce. Uczymy języka polskiego, szkolimy zawodowo, pomagamy w poszukiwaniu mieszkań i pracy. Organizujemy zbiórki darów rzeczowych i przekazujemy je potrzebującym. To wszystko odbywa się w naszym biurze przy ul. Brackiej w Warszawie.

Pomóżcie nam uzbierać środki na czynsz lokalu, w którym pomagamy!

Ponad rok poszukiwaliśmy lokalu i staraliśmy się o wynajem od miasta lub którejś z dzielnic po preferencyjnych stawkach dla organizacji pozarządowych. Proponowano nam lokale nienadające się do użytku i wymagające remontów za minimum kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Wielokrotnie składaliśmy swoje oferty w różnych dzielnicach Warszawy np. trzykrotnie w dzielnicy Praga na lokal przy ul. Targowej - wszystkie zostały odrzucone. Lokal ten przez ponad rok stał pusty.

W końcu udało się wynająć biuro od prywatnej osoby. Ale wynajem kosztuje miesięcznie 2.800 zł. Do końca roku brakuje nam 4.100 zł na opłacenie czynszu.

W naszym biurze uczymy cudzoziemców polskiego.

Nasza pomoc w nauce języka polskiego działa! W 2018 roku:

- 58 uczniów

- 6 grup

- 5 wolontariuszek

- 210 godzin lekcyjnych

Z Waszą pomocą będziemy działać dalej – dziękujemy!

Aktualizacje


 • Refugee.pl - awatar

  Refugee.pl

  26.06.2018
  26.06.2018

  Tu również szyjemy! :-) 6 pań doskonali swoje umiejętności.

  Zdjęcie aktualizacji 16 763

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Od 32 uczestków aukcji fejsbookowej Pandy - awatar

  Od 32 uczestków aukcji fejsbookowej Pandy

  05.08.2018
  05.08.2018

  Powodzenia w działaniach !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.06.2018
  24.06.2018

  Powodzenia

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  21.06.2018
  21.06.2018

  Warto wspierać nawet niewielkimi kwotami :-)

4 100 zł  z 4 100 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób

Wpłaty: 56

Od 32 uczestków aukcji fejsbookowej Pandy - awatar
Od 32 uczestków aukcji fejsbookowej Pandy
870
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anna Wasilewska - awatar
Anna Wasilewska
200
Milena - awatar
Milena
20
Olga Trzebska - awatar
Olga Trzebska
30
Olga - awatar
Olga
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij