Zbiórka Oni chcą się uczyć ! - zdjęcie główne

Oni chcą się uczyć !

4 100 zł z 4 100 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób

Wsparcie pilnie potrzebne!

Refugee.pl od wielu lat z sukcesem wspiera integrację cudzoziemców w Polsce. Uczymy języka polskiego, szkolimy zawodowo, pomagamy w poszukiwaniu mieszkań i pracy. Organizujemy zbiórki darów rzeczowych i przekazujemy je potrzebującym. To wszystko odbywa się w naszym biurze przy ul. Brackiej w Warszawie.

Pomóżcie nam uzbierać środki na czynsz lokalu, w którym pomagamy!

Ponad rok poszukiwaliśmy lokalu i staraliśmy się o wynajem od miasta lub którejś z dzielnic po preferencyjnych stawkach dla organizacji pozarządowych. Proponowano nam lokale nienadające się do użytku i wymagające remontów za minimum kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Wielokrotnie składaliśmy swoje oferty w różnych dzielnicach Warszawy np. trzykrotnie w dzielnicy Praga na lokal przy ul. Targowej - wszystkie zostały odrzucone. Lokal ten przez ponad rok stał pusty.

W końcu udało się wynająć biuro od prywatnej osoby. Ale wynajem kosztuje miesięcznie 2.800 zł. Do końca roku brakuje nam 4.100 zł na opłacenie czynszu.

W naszym biurze uczymy cudzoziemców polskiego.

Nasza pomoc w nauce języka polskiego działa! W 2018 roku:

- 58 uczniów

- 6 grup

- 5 wolontariuszek

- 210 godzin lekcyjnych

Z Waszą pomocą będziemy działać dalej – dziękujemy!

Aktualizacje


 • Refugee.pl - awatar

  Refugee.pl

  26.06.18
  26.06.18

  Tu również szyjemy! :-) 6 pań doskonali swoje umiejętności.

  Zdjęcie aktualizacji 16 763

Komentarze


 • Od 32 uczestków aukcji fejsbookowej Pandy - awatar

  Od 32 uczestków aukcji fejsbookowej Pandy

  05.08.18
  05.08.18

  Powodzenia w działaniach !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.06.18
  24.06.18

  Powodzenia

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  21.06.18
  21.06.18

  Warto wspierać nawet niewielkimi kwotami :-)

4 100 zł z 4 100 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób

Wpłaty: 56

Od 32 uczestków aukcji fejsbookowej Pandy - awatar
Od 32 uczestków aukcji fejsbookowej Pandy
870
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anna Wasilewska - awatar
Anna Wasilewska
200
Milena - awatar
Milena
20
Olga Trzebska - awatar
Olga Trzebska
30
Olga - awatar
Olga
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij