Ratunek przed eutanazją!

4 157 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 140 osób
Monika Kuźmińska - Kulig - awatar

Monika Kuźmińska - Kulig

Organizator zbiórki

Kocie dziecko zostało przyniesione do kliniki weterynaryjnej tylko w jednym celu. W celu natychmiastowej eutanazji bez chęci wykonania badań, aby poznać diagnozę przed podjęciem ostatecznego kroku jakim jest uśpienie. Niestety właściciele nie zdecydowali się na przeprowadzenie nawet najprostszych badań, aby dowiedzieć się czy kotu można pomóc. Zostawili kotkę i wyszli. Tak po prostu. Jakby zostawiali rzecz, bo po co komu "zepsuty" kot.

Jak się pewnie domyślacie nikt nie był wstanie uśpić maleństwa, które zaczepiało do zabawy delikatnie gryząc i trącając palce pracownika kliniki.

Kilka osób postanowiło, że połączą siły i spróbują podarować kotce drugie życie tym samym nadając jej imię Żabka.

Żabka prawdopodobnie ma zmiany w móżdżku czego rezultatem jest problem z poruszaniem się. Kotce ciężko jest zachować prawidłową postawę. Jej całe ciało trzęsie się podczas chodzenia. 

Aby pomóc Żabce konieczne jest wykonanie rezonansu, badań kontrolnych, wizyt u neurologa. Jeżeli diagnoza się potwierdzi jedyną dla niej szansą będzie długa rehabilitacja. 

To jeszcze maleństwo, które ma całe życie przed sobą i nie rozumie co się z nią dzieje, dlaczego nie może nadążyć za innymi kociakami, a przede wszystkim, dlaczego jest w obcym miejscu bez swoich opiekunów którym ufała.

Pomóżmy ocalić Żabkę, bo przecież każde zwierzę zasługuje na to aby żyć!


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Michalina Mielnicka - awatar

  Michalina Mielnicka

  17.12.2019
  17.12.2019

  Wesołych Świąt!

 • Adam Nawrot - awatar

  Adam Nawrot

  15.12.2019
  15.12.2019

  Powodzenia!! Jeżeli będzie potrzebna dalsza pomoc proszę o kontakt :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.08.2019
  29.08.2019

  Trzymaj się Żabko.

 • Iwona Lelonek - awatar

  Iwona Lelonek

  07.08.2019
  07.08.2019

  Dla ślicznej Żabki, zdrowiej malutka

 • Aneta - awatar

  Aneta

  06.08.2019
  06.08.2019

  Warto pomagać ❤️🐈

4 157 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 140 osób
Monika Kuźmińska - Kulig - awatar

Monika Kuźmińska - Kulig

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 140

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Rafał - awatar
Rafał
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Bozenal - awatar
Bozenal
20
Ewa Widuch - awatar
Ewa Widuch
20
Rafał Kubiak - awatar
Rafał Kubiak
170
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij