Ratunek przed eutanazją!

4 157 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 140 osób
Monika Kuźmińska - Kulig - awatar

Monika Kuźmińska - Kulig

Organizator zbiórki

Kocie dziecko zostało przyniesione do kliniki weterynaryjnej tylko w jednym celu. W celu natychmiastowej eutanazji bez chęci wykonania badań, aby poznać diagnozę przed podjęciem ostatecznego kroku jakim jest uśpienie. Niestety właściciele nie zdecydowali się na przeprowadzenie nawet najprostszych badań, aby dowiedzieć się czy kotu można pomóc. Zostawili kotkę i wyszli. Tak po prostu. Jakby zostawiali rzecz, bo po co komu "zepsuty" kot.

Jak się pewnie domyślacie nikt nie był wstanie uśpić maleństwa, które zaczepiało do zabawy delikatnie gryząc i trącając palce pracownika kliniki.

Kilka osób postanowiło, że połączą siły i spróbują podarować kotce drugie życie tym samym nadając jej imię Żabka.

Żabka prawdopodobnie ma zmiany w móżdżku czego rezultatem jest problem z poruszaniem się. Kotce ciężko jest zachować prawidłową postawę. Jej całe ciało trzęsie się podczas chodzenia. 

Aby pomóc Żabce konieczne jest wykonanie rezonansu, badań kontrolnych, wizyt u neurologa. Jeżeli diagnoza się potwierdzi jedyną dla niej szansą będzie długa rehabilitacja. 

To jeszcze maleństwo, które ma całe życie przed sobą i nie rozumie co się z nią dzieje, dlaczego nie może nadążyć za innymi kociakami, a przede wszystkim, dlaczego jest w obcym miejscu bez swoich opiekunów którym ufała.

Pomóżmy ocalić Żabkę, bo przecież każde zwierzę zasługuje na to aby żyć!


Komentarze


 • Michalina Mielnicka - awatar

  Michalina Mielnicka

  17.12.2019
  17.12.2019

  Wesołych Świąt!

 • Adam Nawrot - awatar

  Adam Nawrot

  15.12.2019
  15.12.2019

  Powodzenia!! Jeżeli będzie potrzebna dalsza pomoc proszę o kontakt :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.08.2019
  29.08.2019

  Trzymaj się Żabko.

 • Iwona Lelonek - awatar

  Iwona Lelonek

  07.08.2019
  07.08.2019

  Dla ślicznej Żabki, zdrowiej malutka

 • Aneta - awatar

  Aneta

  06.08.2019
  06.08.2019

  Warto pomagać ❤️🐈

4 157 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 140 osób
Monika Kuźmińska - Kulig - awatar

Monika Kuźmińska - Kulig

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 140

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Rafał - awatar
Rafał
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Bozenal - awatar
Bozenal
20
Ewa Widuch - awatar
Ewa Widuch
20
Rafał Kubiak - awatar
Rafał Kubiak
170
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij