Zbiórka Dla serduszka Tofika - zdjęcie główne

Dla serduszka Tofika

1 900 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Aleksandra Marchwicka - awatar

Aleksandra Marchwicka

Organizator zbiórki

Ci którzy mnie znają wiedzą, że od lat zajmuję się pomocą dla zwierząt bezdomnych. Na początku grudnia 2022r niespodziewanie wzięłam pod opiekę 5 szczeniąt z województwa świętokrzyskiego, które były wrzucone do nieosłoniętego kojca z blaszaną budą przy -20 stopniach w nocy... Nie myśląc za dużo znalazły się pod moim dachem i pod opieką stowarzyszenia na rzecz bezdomnych psów. Tofik zawsze był spokojniejszy od reszty rodzeństwa ale nic poza tym nie wskazywało, że urodził się z wadą wrodzoną serca. Po pół roku życia dostał wodobrzusza przez które dowiedzieliśmy się, że jego serduszko nie jest w stanie już dłużej pracować. Tofik cierpiał na zwężenie tętnicy płucnej. Niestety doszło do przebudowania serca i operacja valvuloplastyki była bardzo trudna ale bez niej nie miałby szansy na dalsze życie :( Wspaniała doktor Anna Olejniczak-Pytel z WETKARDIO przeprowadziła operacje ratującą życie naszego malucha, która się udała!!! Krew w serduszku zaczęła w końcu normalnie przepływać. Nie mamy słów wdzięczności za uratowanie Tofika. Tego typu zabiegi są niestety bardzo kosztowne a dla ludzi, którzy ratują psy i mają ich kilka to suma bardzo duża. Zapłaciliśmy 6447zł za życie naszego szkraba. Znacie mnie, nas - wiecie, że inaczej postąpić nie mogliśmy ale wiecie też, że mamy pod opieką nie tylko jednego psiaka. Jeśli więc chcielibyście i moglibyście pomóc nam załatać dziurę finansową to będziemy wdzięczni... 


Ola, Marcin i Tofik :) Oraz reszta naszej psio-ludzkiej ekipy z Marchewkowego Domu :)))))))))))))

Załączam opisy weterynaryjne oraz rachunki

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Jesteś cudny Piesku. Judyta Sołtyk - awatar

    Jesteś cudny Piesku. Judyta Sołtyk

    15.07.2023
    15.07.2023

    😘👍

1 900 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Aleksandra Marchwicka - awatar

Aleksandra Marchwicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Beata Kostrzewa - awatar
Beata Kostrzewa
115
Basia Pus - awatar
Basia Pus
10
Magda i Mia - awatar
Magda i Mia
50
Jesteś cudny Piesku. Judyta Sołtyk - awatar
Jesteś cudny Piesku. Judyta Sołtyk
15
Joanna - awatar
Joanna
30
Dorota - awatar
Dorota
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Alex - awatar
Alex
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij